DayTrading: Poniedziałek 22.04.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 23 kwie 2019, 00:00

Wzrost
1
25%
Bez zmian
2
50%
Spadek
1
25%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3021
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 22.04.2019

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.

Pozdrawiam

Pomagamy:

http://www.pajacyk.pl" rel="nofollow
http://www.polskieserce.pl" rel="nofollow
http://www.okruszek.org.pl" rel="nofollow
http://www.wyklikajzywnosc.pl" rel="nofollow
http://www.pustamiska.pl" rel="nofollow

***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów
autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo
powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut.
Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa"
w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi.
Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane
na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.


EUR/USD, GBP/USD, EUR/CHF, USD/CHF
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 22.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Przejrzałem się jeszcze raz ten statement i to jest jednak day trading.. 90% zamyka w ciągu 2 godzin. Skuteczność niesamowita, jakby jakiś robot/automat. To jest wręcz niewiarygodne, żeby człowiek miał 97% w daytaradingu. Dwa ulubione instrumenty: gbpusd i gbpcad . Trochę grał rzeźnika, ale mało i troche go tam wozili.. Chyba się zniechęcił :) Albo nie ma gralla :) https://tickmill.com/wp-content/uploads ... -march.pdf

Chodzi mu ten system jak bankomat. Niesamowite. :shock:

-- Dodano: 22 kwie 2019, 01:06 --

I zobaczcie. 2 lata na demo testował. Coś widocznie znalazł i pierwszy miesiąc w realu rozwalił system. Też tak chce :) https://forexclub.pl/trader-forex-lulam ... Asyl4hXJ-k

-- Dodano: 22 kwie 2019, 01:37 --

PS. To jest to samo co grają Fraktale. Gość stawia tylko TP, a jak żle idzie to zamyka np. za 3 dni. Gra cały czas, ale zamykają się szybko tylko zyskowne, a stratnym daje czas. To jest cała strategia.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: DayTrading: Poniedziałek 22.04.2019

Nieprzeczytany post autor: freakout »

bo na tym polega trading - bierzesz swoje zyski szybko i w nogi, a nie jakieś tam bajdurzenie o cięciu strat i pozwalanie na rośnięcie zyskom w nieskończoność :) jak widzę czasami takie porady to mi się na wymioty zbiera... ileż można czytać tej klepaniny, która nic a nic nie sprawdza się w rzeczywistości... trading intraday i scalping to dwa jedyne rozwiązania jeśli ktoś chce cokolwiek zarobić na FX - reszta co najwyżej marzy o zyskach

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6653
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Poniedziałek 22.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

freakout pisze: a nie jakieś tam bajdurzenie o cięciu strat i pozwalanie na rośnięcie zyskom w nieskończoność :) jak widzę czasami takie porady to mi się na wymioty zbiera...
Widać, że nie przeczytałeś uważnie wywaiadu z tym kolesiem. Bo jak czytam takie bzdury jakie Ty wypisujesz to mi sie niedobrze robi ;)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 22.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

freakout pisze:bo na tym polega trading - bierzesz swoje zyski szybko i w nogi, a nie jakieś tam bajdurzenie o cięciu strat i pozwalanie na rośnięcie zyskom w nieskończoność :) jak widzę czasami takie porady to mi się na wymioty zbiera... ileż można czytać tej klepaniny, która nic a nic nie sprawdza się w rzeczywistości... trading intraday i scalping to dwa jedyne rozwiązania jeśli ktoś chce cokolwiek zarobić na FX - reszta co najwyżej marzy o zyskach
No i wtedy, po ośmiu latach dajesz sobie spokój z tradingiem, jeżeli masz na tyle jaj, żeby to zrobić faktycznie. Jeżeli nie masz, to dalej tracisz.

Żeby było jasne, to tylko i wyłącznie dodatnie RR pozwala zyskiwać w długim terminie.
Takie pierdolenie, jak pokazuje Świeżak, zawsze się kończy w najlepszym razie kręceniem się wokół zera.

PS.
To był, po prostu fuks jednego konkursu, który trwał 21 dni.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2019, 11:49 przez fx-technik, łącznie zmieniany 1 raz.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 22.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Cblondyn pisze:
freakout pisze: a nie jakieś tam bajdurzenie o cięciu strat i pozwalanie na rośnięcie zyskom w nieskończoność :) jak widzę czasami takie porady to mi się na wymioty zbiera...
Widać, że nie przeczytałeś uważnie wywaiadu z tym kolesiem. Bo jak czytam takie bzdury jakie Ty wypisujesz to mi sie niedobrze robi ;)
Cblondyn witam świątecznie
czy widziałeś te jego pozycje przedstawione w Statement tradera (PDF)
przesledź to na wykresie np pierwsza z brzegu -gu

Pozdrawiam i spokojnych Świat Wielkanocnych

Nendo

Re: DayTrading: Poniedziałek 22.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

FAcet gra świetnie, można dopatrzyć się w jego grze wielu elementów opartych na PA i strukturze rynku, generalnie gra momentum na niskim interwale. Myli się ale straty jakie pomyłki tworzą są zazwyczaj mniejsze niż zyski w tym samym okresie generowane więc per saldo zarabia. Nie można jego strat rozpatrywać w odosobnieniu od innych w tym czasie zajmowannych trejdów. To że nie tonie w przeciwieństwie od Danbo dużej mierze to zasługa małych pozycji i reagowania odwracaniem pozycji i dokładaniem do stratnych pozycji kiedy rewersal nastąpił. Robi to bardzo wprawnie , gościu ma skill jak mało który z nas. Nazwałbym go kosiarką. Nawet DD 400 pipsów potrafi w sumie rozliczyć na plus.
Prawda jast taka że gra inaczej niż większość z nas, ALE W MORDĘ ROBI TO SKUTECZNIE. A w końcu nic innego się nie liczy/.
Wesołych świąt!

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 22.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Nendo pisze:FAcet gra świetnie, można dopatrzyć się w jego grze wielu elementów opartych na PA i strukturze rynku, generalnie gra momentum na niskim interwale. Myli się ale straty jakie pomyłki tworzą są zazwyczaj mniejsze niż zyski w tym samym okresie generowane więc per saldo zarabia. Nie można jego strat rozpatrywać w odosobnieniu od innych w tym czasie zajmowannych trejdów. To że nie tonie w przeciwieństwie od Danbo dużej mierze to zasługa małych pozycji i reagowania odwracaniem pozycji i dokładaniem do stratnych pozycji kiedy rewersal nastąpił. Robi to bardzo wprawnie , gościu ma skill jak mało który z nas. Nazwałbym go kosiarką. Nawet DD 400 pipsów potrafi w sumie rozliczyć na plus.
Prawda jast taka że gra inaczej niż większość z nas, ALE W MORDĘ ROBI TO SKUTECZNIE. A w końcu nic innego się nie liczy/.
Wesołych świąt!
Ponieważ akurat trafił na taki, a nie inny rynek.
Grając w ten sposób, w końcu trafi na silny trend, który się nie odwróci.
Co wtedy zrobi?
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Nendo

Re: DayTrading: Poniedziałek 22.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

To samo co do tej pory, zamknie a zanim zamknie będzie zarabiał na odwróconych pozycjach i strata zostanie mocno ograniczona. Nie zapominajmy że gościu systematycznie wypłaca zyski w między czasie.
Co do trendów które się kiedyś zdarzą, może tak może nie. MOże jutro wpadnie pod samochów a może nie... wiesz Dadas on wprzeciwieństwie od wielu z nas jest elastyczny i odpowiednio reaguje...
JA nie potrafiłbym tak funkcjonować a on potrafi...

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 22.04.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

dobry


tak próbuje znaleźć odpowiedz na ten dzisiejszy wzrost ropy ...i ...może to :lol: :lol:

http://gorlice.naszemiasto.pl/artykul/p ... id,tm.html

Spokojnych Swiąt :564: :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany