DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 19 gru 2017, 00:00

Wzrost
7
64%
Bez zmian
3
27%
Spadek
1
9%
 
Liczba głosów: 11

flogum
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 02 lis 2013, 15:21

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: flogum »

Fraktal pisze:co byście nie napisali koledzy Kermita prawda ekranu już w tym tygodniu. Startujemy od 100 000 pln. A flogumy i inne mogą kibicować
Po pierwsze to ja tu nikogo nie znam i raczej do kolegów to mnie nikt tu nie zalicza.

Po drugie to jestem bardzo ciekawy jak masz zamiar to robić np. w którym miejscu postawisz SL lub TP? Skoro tego nie podaje? Podaje tylko zasięg formacji a zdarza się że np. jakiś silny opór jest trochę niżej niż zasięg więc ustawia się TP na oporze.

Robić sobie możesz co chcesz to twoje życie i twój zmarnowany czas.

Fraktal
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 08 cze 2017, 10:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: Fraktal »

flogum pisze:
Fraktal pisze:co byście nie napisali koledzy Kermita prawda ekranu już w tym tygodniu. Startujemy od 100 000 pln. A flogumy i inne mogą kibicować
Po pierwsze to ja tu nikogo nie znam i raczej do kolegów to mnie nikt tu nie zalicza.

Po drugie to jestem bardzo ciekawy jak masz zamiar to robić np. w którym miejscu postawisz SL lub TP? Skoro tego nie podaje? Podaje tylko zasięg formacji a zdarza się że np. jakiś silny opór jest trochę niżej niż zasięg więc ustawia się na oporze?

Robić sobie możesz co chcesz to twoje życie i twój zmarnowany czas.
ignor dla ciebie, bo nic nie rozumiesz. A gdzie mamy 1,2 na eur/dol Kermita w DT od 3 tygodni? Ale to tylko przykład. Wszystko trzeba usystematyzować i wrzucić w demo, wtedy merytorycznie trzeba będzie porozmawiać. Teraz proponuję ochłonąć, czas pokaże.

flogum
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 02 lis 2013, 15:21

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: flogum »

Fraktal pisze:[...]ignor dla ciebie, bo nic nie rozumiesz. A gdzie mamy 1,2 na eur/dol Kermita w DT od 3 tygodni? Ale to tylko przykład. Wszystko trzeba usystematyzować i wrzucić w demo, wtedy merytorycznie trzeba będzie porozmawiać. Teraz proponuję ochłonąć, czas pokaże.
Z tego co tu czytam wynika, że to raczej ty nic nie rozumiesz. Postaram się wyjaśnić bardzo krótko bo szkoda czasu. Formacje nie mają 100% skuteczności. Dla przykładu podaję pierwszą stronę z brzegu. Pomijam wiarygodność procentów bo chodzi tylko o sens

Formacje i procenty

Skoro dostajesz formacje która nie ma 100% skuteczności to czemu cię tak dziwi że coś tam nie poszło tam gdzie zostało to napisane. Bywa...

I teraz kilka punktów:
1. Jakby formacje miały 100% to wszyscy prędzej czy później grali by tylko w ten sposób i wygrywali a wiemy że to niemożliwe.
2. Od ciebie zależy czy będziesz wygrywał czy nie na danej formacji a na to składa się prowadzenie pozycji czyli jak idzie nie tam gdzie powinno to cięcie strat a jak tam gdzie powinno maksymalizacja zysku.
3. Tu dostajesz tylko wyrysowaną formację która zwiększa twoje prawdopodobieństwo sukcesu ale NIE ZAPEWNIA GO.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Dziękuję za troskę, u mnie dziś tak samo dobrze, jak zwykle:
2017-12-18_235540.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Zablokowany