DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 19 gru 2017, 00:00

Wzrost
7
64%
Bez zmian
3
27%
Spadek
1
9%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Końcówka roku bywa nader często niezwiązana z tzw. normalnością.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Fraktal
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 08 cze 2017, 10:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: Fraktal »

Fraktal pisze:
XAB pisze:to ja dodam i mam taka nadzieje ze ty i ja i ci wszyscy stad bedziemy na grubym ssssssssss
a narazie zostawie im 1ske na pozarcie na jutro :o
a tak swoja droga w ciaguchyba mca no ok 2mce 2gi raz dax nie poszedl odwrotnie do edka i to dla przypomnienia
bo mial zrobic zaleglego mikolaja i tyle
-- Dodano: 18 gru 2017, 23:38 --

Może macie rację, ale zakładam konto demo, gdzie będę wklejał kreski Kermita. Co tydzień podsumowanie. Każdego miesiąca operatywka z zagrań Kermita. Tylko takie szczegółowe rozliczanie pomoże nam wykluczyć błędy.
Jak będzie dobrze to wpłacam mu 100k, jeżeli będzie chciał oczywiście :P

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: XAB »

kierunek na minutce a wydaje sie ze cos spada
http://wstaw.org/m/2017/12/18/6.png
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Fraktal pisze:Może weźmiemy w takim razie kreski Kermita na tapetę i wuluszczymy co i jak. Trochę go obserwuje, więc wiem o czym mówię. Wykresy jak się nie sprawdzają to Kermit je zmienia.

EUR/GBP z rana to tak z rękawa przykład na dzis?
jak wrzucam 30 wykresów w tygodniu to nawet jak 20 czy 30% się nie sprawdzi daje 5-10 wykresów nietrafionych lub aktualizowanych - na żarcie dla trolli wystarczy, a mnie daje skuteczność o której Ty możesz zapewne pomarzyć. Wrzuciłeś tu jakiś wykres kiedykolwiek czy tylko chcesz błysnąć na wykresach innych jak dziadek złotym zębem w tramwaju? Ja mam z takich kozaków tylko ubaw bo kazda ich zaczepka utwierdza mnie w przekonaniu że sa sfrustrowani i statystyki dotyczace niewielkiego % zarabiajacych nie klamią. To tak jak z wykresami. Im więcej osób się nie zgadza z jakaś moja projekcja tym pewniejszy jestem ze "wejdzie". Tak że jak juz kiedyś pisałem "psy szczekaja, a karawana jedzie dalej" :D
a podsumowania możesz robić sobie nawet codziennie. Co mozesz podsumowac nie wiedzac kiedy wchodze w rynek, kiedy z niego wychodze, kiedy gram wiekszym, kiedy mniejszym lotem kiedy formacje omijam bo mam akurat otwrta inna transakcje, a kiedy z niej korzystam. Cokolwiek podsumujesz bedzie podsumowaniem Twojego systemu gry w oparciu o moje wykresy, a nie statystyka dotyczaca mojej skutecznosci. Małpie dasz narzędzia to zrobi sobie krzywdę i czy bedzie to znaczyło, że narzędzia są do bani czy że małpa jest bez rozumu? Inżynier zbuduje dzięki tym samym narzędziom dom. Tyle ode mnie i możesz kompromitować się dalej. Bedzie śmiesznie. Wielu pipsów i nie kontynuuje dyskusji
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Z tego co powyżej czytam, to wynika, że Kermit potwierdza tezę Fraktala.
Wprost pisze, że jeżeli ktoś nie wie jak rzeczywiście traduje Kermit, to będzie tracił na jego malunkach.
To się, zresztą, tyczy także i moich malunków.

PS. Ja mam 75% skuteczności na M1.
Nieosiągalne dla Kermita... :564:
Ostatnio zmieniony 18 gru 2017, 23:16 przez fx-technik, łącznie zmieniany 1 raz.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Wykresy Kermita są najlepszymi kreskami na forum. Lubię jeszcze taśmy Bemowa1.
Także dzięki panowie :564:
The only way is up

Fraktal
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 08 cze 2017, 10:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: Fraktal »

Kermit pisze:
Fraktal pisze:Może weźmiemy w takim razie kreski Kermita na tapetę i wuluszczymy co i jak. Trochę go obserwuje, więc wiem o czym mówię. Wykresy jak się nie sprawdzają to Kermit je zmienia.

EUR/GBP z rana to tak z rękawa przykład na dzis?
jak wrzucam 30 wykresów w tygodniu to nawet jak 20 czy 30% się nie sprawdzi daje 5-10 wykresów nietrafionych lub aktualizowanych - na żarcie dla trolli wystarczy, a mnie daje skuteczność o której Ty możesz zapewne pomarzyć. Wrzuciłeś tu jakiś wykres kiedykolwiek czy tylko chcesz błysnąć na wykresach innych jak dziadek złotym zębem w tramwaju? Ja mam z takich kozaków tylko ubaw bo kazda ich zaczepka utwierdza mnie w przekonaniu że sa sfrustrowani i statystyki dotyczace niewielkiego % zarabiajacych nie klamią. To tak jak z wykresami. Im więcej osób się nie zgadza z jakaś moja projekcja tym pewniejszy jestem ze "wejdzie". Tak że jak juz kiedyś pisałem "psy szczekaja, a karawana jedzie dalej" :D
a podsumowania możesz robić sobie nawet codziennie. Co mozesz podsumowac nie wiedzac kiedy wchodze w rynek, kiedy z niego wychodze, kiedy gram wiekszym, kiedy mniejszym lotem kiedy formacje omijam bo mam akurat otwrta inna transakcje, a kiedy z niej korzystam. Cokolwiek podsumujesz bedzie podsumowaniem Twojego systemu gry w oparciu o moje wykresy, a nie statystyka dotyczaca mojej skutecznosci. Małpie dasz narzędzia to zrobi sobie krzywdę i czy bedzie to znaczyło, że narzędzia są do bani czy że małpa jest bez rozumu? Inżynier zbuduje dzięki tym samym narzędziom dom. Tyle ode mnie i możesz kompromitować się dalej. Bedzie śmiesznie. Wielu pipsów i nie kontynuuje dyskusji
Dziękuję za reakcję, choć aż takiej się nie spodziewałem. Po co pokazujesz trochę? A resztę zachowujesz dla siebie? Nie wiem, ale myślę, że specjalnie, bo to daje ci margines błędu. Po co to robisz? Bez błysku będziemy wszyscy śledzić twoje zagrania i wspólnie je oceniać.

flogum
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 02 lis 2013, 15:21

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: flogum »

Fraktal pisze:Dziękuję za reakcję, choć aż takiej się nie spodziewałem. Po co pokazujesz trochę? A resztę zachowujesz dla siebie? Nie wiem, ale myślę, że specjalnie, bo to daje ci margines błędu. Po co to robisz? Bez błysku będziemy wszyscy śledzić twoje zagrania i wspólnie je oceniać.
Typowe. Sam nic nie zrobię ale mi się należy. Pokazuje na wykresach formacje, których ktoś mógł przegapić albo może nie ma ma czasu przejrzeć dokładnie wszystkich wykresów tak jak ja czasem. Ty pewnie oczekiwałbyś żeby ci mówił gdzie wejść i wyjść żebyś zarobił a nic nie zrobił. Brak słów. :563:

Fraktal
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 08 cze 2017, 10:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: Fraktal »

co byście nie napisali koledzy Kermita prawda ekranu już w tym tygodniu. Startujemy od 100 000 pln. A flogumy i inne mogą kibicować. Myślę że wyświetleń na forum będzie x10 niż do tej pory
Ostatnio zmieniony 18 gru 2017, 23:30 przez Fraktal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.12.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

fx-technik pisze:Z tego co powyżej czytam, to wynika, że Kermit potwierdza tezę Fraktala.
Wprost pisze, że jeżeli ktoś nie wie jak rzeczywiście traduje Kermit, to będzie tracił na jego malunkach.
To się, zresztą, tyczy także i moich malunków.

PS. Ja mam 75% skuteczności na M1.
Nieosiągalne dla Kermita... :564:
Nie. Z tego co powyzej jak i z mojej sygnatury wynika że wykresy sa moim subiektywnym spojrzeniem na rynek, a nie sygnalem tradingowym i jesli ktos nie ma pojecia jak z nich korzystac ani wlasnej strategii to nie mój problem. A jak, gdzie i na jakim interwale Ty prowadzisz transakcje interesuje mnie tak jak zeszloroczny śnieg. Jak juz pisalem 100 razy - ja nie zaczepiam Ciebie, a TY regularnie starasz sie cos pisac o mnie. Od razu widac kto musi sie dowartosciowac po "udanych" transakcjach zaczepkami... Łacze sie wiec z Toba w bólu i zycze powodzenia w kolejnych transakcjach :mrgreen:

-- Dodano: 18 gru 2017, 23:31 --
flogum pisze:
Typowe. Sam nic nie zrobię ale mi się należy. Pokazuje na wykresach formacje, których ktoś mógł przegapić albo może nie ma ma czasu przejrzeć dokładnie wszystkich wykresów tak jak ja czasem. Ty pewnie oczekiwałbyś żeby ci mówił gdzie wejść i wyjść żebyś zarobił a nic nie zrobił. Brak słów. :563:
Fajnie że ktoś to rozumie :564: :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany