DayTrading: Piątek 23.02.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 24 lut 2018, 00:00

Wzrost
3
43%
Bez zmian
3
43%
Spadek
1
14%
 
Liczba głosów: 7

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

niebywałe, wlasnie na S500 wybija ja z orgr na godz I to o tej godinie

-- Dodano: 23 lut 2018, 20:50 --

nawet jesli mialby to byc zaledwie kawalek nadzi s z tej wielkiej głowy z ramionami, to swiadczy to dobitnie ze bessy byc nie moze i nie ma sie co bac indeksow do czego od jakiegos czasu namawiam
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kabel h4 - będzie zabawa, będzie się działo
https://www.tradingview.com/x/AjGb1jU9/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: belon »

...

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: karnak »

Wg mojej analizy nasz rynek jest obecnie na istotnym wsparciu, które powinno wybronić spadki. Oczekuję wzrostów, ale opory, które widać będą powodowały, że będzie to bardziej trend horyzontalny:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
harymilloki
Maniak
Maniak
Posty: 1996
Rejestracja: 07 cze 2012, 17:36

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: harymilloki »

starywyjadaczfx pisze:
coolcov pisze:Rynki są zaje..... fraktalne. Edek dziś zrobił identyczne ruchy jak wczoraj w nocy z tym trójkątem, tylko oczywiście w innej skali ! Miłego weekendu
cicho! po co ujawniasz sekret? teraz wszyscy będą zarabiać... albo nie :) ale ja będe a ty nie! ja zarabiam ale wy nie zarobicie, bo fraktale to ja wiem jak użyć do zarabiania prawdziwych pieniędzy przelewanych na moje konto bankowe prosto od brokera zagranicznego zarejestrowanego na wyspach Marshall. Jak ktoś chce wiedzieć jak zarobić na tajnej metodzie fraktolowej to zapraszam do kontaktu.

Trading jeszcze nigdy nie był tak prosty!!! Spieszmy się zarabiać pieniądze puki ja jestem tutaj!
Prawdziwy Wilk Z Wall Street :) Współczuje tym którzy się dadzą na to nabrać a wydaje mi się ze kilku się tu takich znajdzie, ludzi z małym stażem chcących szybko zarobić :)
"cierpliwość popłaca..."
"ZŁOTO i SREBRO to środek płatności który wymyślił Bóg"

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: karnak »

EURUSD - bardzo prawdopodobny jeszcze jeden atak na szczyt:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Edek na W w dalszym ciągu w formacji inside bara. Z delikatnymi próbami wybicia. Kiedy wybije i w jakim kierunku? Pytanie do wróżki :)
Zasięg wybicia z 2 letniej konsoli osiągnięty już w styczniu.
https://charts.mql5.com/17/634/eurusd-w ... ki-tms.png

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: karnak »

Korekta w Stanach była błyskawiczna, a wynikała z realizacji proporcji FIBO, o czym pisałem podczas tworzenia się szczytu (można było zagrać pod to łapiąc wierzchołek).

Nie mniej patrząc, jak rynek błyskawicznie wrócił po korekcie do wzrostów nasuwa się stwierdzenie o dużej sile amerykańskiej hossy, co bardzo ładnie widać na indeksie NASDAQA, gdzie tempo wzrostów przybiera na sile wychodząc górą z rysowanych kanałów - teraz też możemy mieć taką sytuację, jak dwa razy poprzednio, gdzie rynek po powrocie do wybitego górą ograniczenia kanału dynamicznie odbija do góry, a szykująca się miesięczna świeczka może być silnie prowzrostowa.

Podobnie jest na DJIA:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4488
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: navik »

[quote="woj55"]niebywałe, wlasnie na S500 wybija ja z orgr na godz I to o tej godinie

-- Dodano: 23 lut 2018, 20:50 --

nawet jesli mialby to byc zaledwie kawalek nadzi s z tej wielkiej głowy z ramionami, to swiadczy to dobitnie ze bessy byc nie moze i nie ma sie co bac indeksow do czego od jakiegos czasu namawiam[/quote

Dobry

Tez tego zdania jestem ,ża żadnej bessy nie bedzie. Na SP500 brać L na korektach i to jest jedna , jedyna słuszna metoda na zarabianie na sapinie ... ja nie odważyłbym sie grać S ( pod bessę) w dłuższym terminie , chyba że na m5, m15 intraday.
Oczywiście to tylko moja opinia ...( nic nieznacząca zresztą)

Ps.
RGR- Rabini Goji Rabują
ORGR- Obrzezani Rabusie Gołocą Rachunki
Sprawdzalność obu formacji 100% - tzn., że Goje zawsze zostają bez pieniędzy :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

karnak pisze:Korekta w Stanach była błyskawiczna, a wynikała z realizacji proporcji FIBO, o czym pisałem podczas tworzenia się szczytu (można było zagrać pod to łapiąc wierzchołek).

Nie mniej patrząc, jak rynek błyskawicznie wrócił po korekcie do wzrostów nasuwa się stwierdzenie o dużej sile amerykańskiej hossy, co bardzo ładnie widać na indeksie NASDAQA, gdzie tempo wzrostów przybiera na sile wychodząc górą z rysowanych kanałów - teraz też możemy mieć taką sytuację, jak dwa razy poprzednio, gdzie rynek po powrocie do wybitego górą ograniczenia kanału dynamicznie odbija do góry, a szykująca się miesięczna świeczka może być silnie prowzrostowa.

Podobnie jest na DJIA:
No tak, ale jeszcze w piątek czy czwartek pokazywales wykresy i pisales ze bedzie dół !!??

-- Dodano: 25 lut 2018, 13:59 --

dzis to kazdy widzi....
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

Zablokowany