DayTrading: Piątek 23.02.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 24 lut 2018, 00:00

Wzrost
3
43%
Bez zmian
3
43%
Spadek
1
14%
 
Liczba głosów: 7

starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

coolcov pisze:Rynki są zaje..... fraktalne. Edek dziś zrobił identyczne ruchy jak wczoraj w nocy z tym trójkątem, tylko oczywiście w innej skali ! Miłego weekendu
cicho! po co ujawniasz sekret? teraz wszyscy będą zarabiać... albo nie :) ale ja będe a ty nie! ja zarabiam ale wy nie zarobicie, bo fraktale to ja wiem jak użyć do zarabiania prawdziwych pieniędzy przelewanych na moje konto bankowe prosto od brokera zagranicznego zarejestrowanego na wyspach Marshall. Jak ktoś chce wiedzieć jak zarobić na tajnej metodzie fraktolowej to zapraszam do kontaktu.

Trading jeszcze nigdy nie był tak prosty!!! Spieszmy się zarabiać pieniadze puki ja jestem tutaj!

jkar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1433
Rejestracja: 13 kwie 2014, 19:29

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: jkar »

starywyjadaczfx pisze:
coolcov pisze:Rynki są zaje..... fraktalne. Edek dziś zrobił identyczne ruchy jak wczoraj w nocy z tym trójkątem, tylko oczywiście w innej skali ! Miłego weekendu
cicho! po co ujawniasz sekret? teraz wszyscy będą zarabiać... albo nie :) ale ja będe a ty nie! ja zarabiam ale wy nie zarobicie, bo fraktale to ja wiem jak użyć do zarabiania prawdziwych pieniędzy przelewanych na moje konto bankowe prosto od brokera zagranicznego zarejestrowanego na wyspach Marshall. Jak ktoś chce wiedzieć jak zarobić na tajnej metodzie fraktolowej to zapraszam do kontaktu.

Trading jeszcze nigdy nie był tak prosty!!! Spieszmy się zarabiać pieniadze puki ja jestem tutaj!


Nie odchodz.
Jak by powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął.

Michał - TopTrade

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: Michał - TopTrade »

starywyjadaczfx pisze: Trading jeszcze nigdy nie był tak prosty!!! Spieszmy się zarabiać pieniadze puki ja jestem tutaj!
Mam nadzieję, że jesteś lepszy w tradingu niż w ortografii. Przecież błędy podkreślają się na czerwono. Czy tak trudno to zweryfikować?

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

starywyjadaczfx pisze:
coolcov pisze:Rynki są zaje..... fraktalne. Edek dziś zrobił identyczne ruchy jak wczoraj w nocy z tym trójkątem, tylko oczywiście w innej skali ! Miłego weekendu
cicho! po co ujawniasz sekret? teraz wszyscy będą zarabiać... albo nie :) ale ja będe a ty nie! ja zarabiam ale wy nie zarobicie, bo fraktale to ja wiem jak użyć do zarabiania prawdziwych pieniędzy przelewanych na moje konto bankowe prosto od brokera zagranicznego zarejestrowanego na wyspach Marshall. Jak ktoś chce wiedzieć jak zarobić na tajnej metodzie fraktolowej to zapraszam do kontaktu.

Trading jeszcze nigdy nie był tak prosty!!! Spieszmy się zarabiać pieniadze puki ja jestem tutaj!
Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać ,ciekawe ile jeszcze błaznów tutaj wyskoczy jak królik z kapelusza

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

coś ta filiżanka Wam nie działa.. może ktoś dojrzy dzbanka bo zapakowałem się w elki i by się przydało
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

szału nie ma,

starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

Ktos tutaj zarabia pieniadze? niestety nie. a szkoda. bo moje fraktale wymiataja....

Michał - TopTrade

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: Michał - TopTrade »

starywyjadaczfx pisze:Ktos tutaj zarabia pieniadze? niestety nie. a szkoda. bo moje fraktale wymiataja....
Przeprowadź teraz analizę dowolnego instrumentu. Wrzuć tutaj zrzut ekranu, zobaczymy czy sprawdzi się.

majkel79
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 681
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:27

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: majkel79 »

starywyjadaczfx pisze:Ktos tutaj zarabia pieniadze? niestety nie. a szkoda. bo moje fraktale wymiataja....
otwórz historię rachunku kilkudziesięciu ostatnich zagrań i pokaż że to nie demo. Ot wsio i będziesz bohater :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bartomierz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 548
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:21

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: Bartomierz »

Zamknąłem dziś swoje eski na NZDCAD. Zwrot taki sobie ale pała za styl. W przyszłym tygodniu będę depeszował o lepszych zagraniach ;)
BBHMM :twisted:

Zablokowany