BO & FBO

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
radoslav47
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2011, 02:13

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: radoslav47 »

Hej czerwinek - w tej pozycji sell gdzie miałeś początkowego stopa ?
Pisząc ten podpis, czuję, że piszę historię.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

wiesz co nie miałem :oops:
wchodziłem z komórki i ciężko trochę ustawić to wszystko od razu, ale już od rana czaiłem się na ten poziom i miałem sell limita nawet ustawionego ale późinej zrezygnowałem, ale jak zobaczyłem na komie że zawrócili to wszedłem jednak sell limist byłby lepszy tym razem bo zrobili maksa 84 a ja miałem na 80 sell limit, wiesz rzadko nie ustawiam ostatni SL ale ta para spektakularnych ruchów nie robi więc nawet jakby nie poszli po mojemu to wyszedłbym prędzej lub później, ale tam mieliśmy ZL z H4 i D1 wiec uważałem że będzie jakaś reakcja a ewentualny SL należałoby ustawić na świeca z D1 na której było zrobione ZL.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

m.prymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 137
Rejestracja: 25 lut 2012, 21:46

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: m.prymus »

Czerwiniek ile par przegladasz?

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

na wielu różnie ostatni często grałem na GBP/AUD ogólnie przeklądam kilka par z jak najmniejszym spreadem najlepiej max 2-3 pipsy, chociaż ostatnio do łask wraca edek,
dzisiaj mi komp padł cały i dopiero udało się po woli wszystko wyprostować, net działą teraz jeszcze platformę muszę zainstlować i pełno innych pierdół więc nie wiem czy zdążę zagrać coś.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

Buho
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 19 maja 2011, 21:37

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: Buho »

Niewiem czy koledzy zwracają na to uwage, ale RGR który był na screenie M15 z kiwi u czerwinka, miał zamknięte prawe ramie niżej lewego, co jest rónoważne jakiemuś tam pinbarowi z ciałem na spadki (jeśli ktoś łączy świece :) ), i są po tym spadki ;]

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

moje wejście na Edku, zrobili ładne FBo na BO, wziąłem narazie co moje ale TP miałem dużo dalej na 2815 może jeszcze wejdę zobaczę co pokażą
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

radoslav47
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2011, 02:13

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: radoslav47 »

Ja też jestem w S tp mam na 2818 - czekam ;)
Pisząc ten podpis, czuję, że piszę historię.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

zobaczymy myślę, że dojdą, ja nie wchodziłem na korekcie bo w innej parze siedzę na GBP/AUD zobaczę co z tego wyniknie
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

radoslav47
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2011, 02:13

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: radoslav47 »

Co o tym myślisz czerwinek ? Reakcja na te dolne BO niezbyt wielka ( nie zrobili nawet nowego dołka) Dojdą do górnego BO ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pisząc ten podpis, czuję, że piszę historię.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Re: BO & FBO

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

radoslav nie było mnie przy kompie więc już po ptakach, nie wiem czy bym to grał, ogólnie liczyłem że dojdą tam gdzie chciałem ale nie doszli ale dzisiaj tylko jedno zagranie na EDKU na plus, ale daję zrzut zobacz jak idealnie chodził robiąc FBO.

NA drugim zrzucie zapodaję wejście o którym pisałem wcześniej czyli GBP/AUD wczoraj zrobili ładne FBO na D1 robiąć przy tym PB na D1 ja dzisiaj szukałem okazji na shorta i zrobili ZL następnie korekta i PB z H1 i moje wejście, TP dużo niżej było ale wziąlem co moje.

Napiszę jeszcze kilka słów moich przemyśleń co do TP, Dzisiejszy dzień kończe na ok +50 pipsów a mogło być ponad 100. Jednak co mnie zastanawia i z moich wyliczeń zacznę chyba grać że będę wychodził na najbliższym ekstremum chyba, że dzień byłby na dużym plusie to mogę zostawić pozycję i zobaczyć jak się rozwinie sytuacja. Dzisija grałem dwa razy na kablu i już miałem łącznie ok 50 pipsów a ogólnie wyszedłem na stracie -20 na tej parze co mnie strasznie wkurzyło.
Ale analizując kilkanaście tredów zauważyłem że więcej zarobię wychodząc na pierwszym TP niż licząc że zrobią jakieś BO i dojdą do TP o którym ja myślałem dużo dalej. Wydaje mi się że leiej wziąć 3* po 30 pipsów niż licząć cały czas na ruch 100 pipsowy. JEszcze cały czas będę analizował wyjścia i muszę znaleźć coś dobrego dla siebie. Ale z tego co widzę częścij zawróca zrobią FBO i wytną na BE niż zrobią ruch 100 czy 200 pipsowy a jeżeli zrobią to należy starać się dokładać o ile będzie możliwe a jak nie będzie możliwe to pogdzić się z tym, że tym razem uciekli ale są kolejne dni i inne pary

Jeszcze tylko zdanie dotyczące FBO zobaczcie ne EDKA każde FBO praktycznie dochodzi do najbliższego TP 1 czyli ostatniego ekstremum.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią” – Morfeusz

ODPOWIEDZ