BlackHorse FX - ECN/ STP/Currenex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Kovis pisze:Wzajemna konkurencja między naszymi dostawcami zapewnia najlepsze ceny rynkowe za wykonanie zlecenia
Uważam że to jest wszelki fundament fundamentów.Uważam że inwestor od tego powinien uzależniać wybór brokera lub banku.

Pozdro.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

symu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 25 maja 2010, 21:08

Nieprzeczytany post autor: symu »

Kovis pisze:Oferta rynku towarowego jest obecnie tylko dla Klientów firmowych.
Dokładnie to mnie interesuje :) Jak to u was wygląda?

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Kovis pisze:* Na pewno z rady skorzystamy, chcemy rozwijać się w kierunku towarów i jeszcze większej oferty dla naszych Klientów i dla swojego handlu
Miło mi to słyszeć .Jak wyżej jeżeli uda się Wam podpić pod europejską platformę obrotu energią elektryczną i instrumentami rynku towarowego opartego na energii elektrycznej to będzie HIT,o ile pamiętam to sam obrót gazu rząd niemiecki szacuje na setki miliardów dziennie.
Mam nadzieję i życzę Wam tego że wywołacie trzęsienie ziemi w naszej pseudo bankowości....

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

julo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2011, 20:48

Nieprzeczytany post autor: julo »

zz pisze:Po przekształceniu naszej firmy w Dom Maklerski w najbliższych miesiącach,
planujemy rozszerzenie oferty o towary i surowce również dla Klientów indywidualnych.


Wielki SZACUN za mądre przemyślane działanie.
Ale sekundę to pisze zz który wymaga kwitów brokera za 10 lat podpisanych przez KNF?
Czy bhfx jest pośrednikiem MIGa czy macie własną platformę? Jeśli to drugie to na jakiej zasadzie oferujecie fx detalicznym bez licencji? Kto nadzoruje firmę? (nie pytam o prezesa)
I czy można skalpować?
W 200 lotów z automatu nikt tu nie uwierzy, zresztą wystarczy ściągnąć demo aby zobaczyć że bez poślizgu minimum 0.1 pipsa nie da się wyjść z rynku nawet mikrolotem ED. Choćby nie wiem jak było spokojnie.

Awatar użytkownika
Kovis
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 15 maja 2006, 19:46

Nieprzeczytany post autor: Kovis »

julo pisze:Czy bhfx jest pośrednikiem MIGa czy macie własną platformę? Jeśli to drugie to na jakiej zasadzie oferujecie fx detalicznym bez licencji? Kto nadzoruje firmę? (nie pytam o prezesa)
I czy można skalpować?
W 200 lotów z automatu nikt tu nie uwierzy, zresztą wystarczy ściągnąć demo aby zobaczyć że bez poślizgu minimum 0.1 pipsa nie da się wyjść z rynku nawet mikrolotem ED. Choćby nie wiem jak było spokojnie.
julo - nie chce tutaj nikogo bronić, ale gotówka w zarządzanie -to nie to samo co rachunek u brokera, pierwszy post, a już atakujesz osobę która wypowiadała się w zupełnie innym temacie. Mając rachunek u brokera sam decydujesz co dzieje się z Twoimi środkami. Zarządzanie to inna bajka...

Środki naszych Klientów trzymane są w banku Szwajcarskim (zerknij na kilka postów wcześniej Czw 03-03-2011, 13:36).
Jeśli chodzi o regulacje - jako że środki trzymane są w banku szwajcarskim na rachunkach Klientów, a nie na rachunkach naszej firmy -nie ma obawy, o to że "wyparują" lub że ktokolwiek inny - niż sam Klient - będzie miał do nich dostęp.
Zależy nam na bezpieczeństwie depozytów naszych Klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na współprace ze szwajcarskim bankiem. Uważamy że nie ma bezpieczniejszego miejsca na świecie, aby przechowywać własne środki, dlatego też jesteśmy dumni że nasza firma współpracuje z MIG Bank.

Posiadamy własną platformę -co powinieneś dostrzec skoro handlowałeś i oceniasz nasze demo.
W linku poniżej znajdziesz schemat naszego działania i to jak wykonujemy zlecenie dla Klientów. Pozwoli Ci to zrozumieć nasz system działania.
http://www.blackhorsefx.com/pl/26.html

Nigdzie nie napisałem że 200lotów wskoczy z automatu, pisałem wręcz, że nie ma takiej możliwości! Przeczytaj poprzednie posty ze zrozumieniem.
Maksymalnie wykonujemy transakcje po 100lotów. Oczywiście jeśli masz odpowiednie środki na rachunku możesz otwierać kilkukrotnie takie zlecenia.

Oczywiście można u nas skalpować.

Jeśli chodzi o rachunki demo - jeśli jeszcze tego nie wiedziałeś to służą do nauki i zabawy. Nie odzwierciedlają realnych warunków i nie są osadzone na takich serwerach, żeby nawet symulować realny handel. Handel u nas odbywa się na dużo szybszych i stabilniejszych serwerach, które nie posiada tyle luk oraz poślizgów co demo.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na real, zapewniam że będzie Pan mile zaskoczony. Przy okazji może wygra Pan Audi lub gotówkę.

skalpel_szczecin

Nieprzeczytany post autor: skalpel_szczecin »

oferta wygląda interesująco. zalozylem sobie demko

dargoth
Gaduła
Gaduła
Posty: 233
Rejestracja: 21 mar 2009, 18:49

Nieprzeczytany post autor: dargoth »

Bardzo, bardzo się cieszę. A jeszcze niedawno w dyskusji na forum udowadniano mi, że nie będzie polskiego ECNa, bo się nie opłaca, bo się nie da i bo ... po prostu nie. No wiem, że firma nie dosłownie Polska, a raczej międzynarodowa z siedzibą zapewne na Cyprze, ale korzenie Polskie. Mam nadzieję, że wasi klienci, do których i ja zapewne za jakiś czas się będę zaliczał nie zawiodą się nigdy na was.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Ignac
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 14 mar 2010, 11:15

Nieprzeczytany post autor: Ignac »

Kovis pisze:Wzajemna konkurencja między naszymi dostawcami zapewnia najlepsze ceny rynkowe za wykonanie zlecenia. Zaawansowana technologia IT i system kumulacji cen pozwala na bieżąco otrzymywać notowania od naszych dostawców, bez opóźnień je analizować i określać najlepszą cenę w celu zrealizowania zamówienia.
chyba troszkę przesadzacie (cytat z umowy):
"...Bank zatem nie może gwarantować i nie gwarantuje, że ceny lub ceny zagwarantowane klientowi przez bank są lub będą zawsze najlepszymi dla klienta cenami".

Co jest normalne w umowach z brokerami... niestety również normalne jest reklamowanie produktu w świetle innym niż faktycznie jest zapisany w umowie.


Kovis pisze:* Skalping dozwolony
jak to się zatem ma do zapisu w umowie brzmiącego:
"informuje się klienta, iż bank nie akceptuje klientów, używających metod skalpowania. W szczególności bank zastrzega sobie prawo do zamknięcia wszystkich otwartych pozycji takich klientów oraz do zamknięcia ich rachunku(ów)."

nie żebym się czepiał ale mam rachunek jakiś w migu między innymi i ta umowa to jest uwoma mig banku przy otwieraniu rachunku. Identyko.

Awatar użytkownika
Kovis
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 15 maja 2006, 19:46

Nieprzeczytany post autor: Kovis »

Ignac zapisy, które podałeś muszą istnieć w takiej formie, nie może być sytuacji kiedy Klient powie, a nawet przedstawi inny bank lub brokera, który w danym momencie miał inną "lepszą" cenę.
Pewnie się spotkałeś z tym, że brokerzy różnią się między sobą nawet 3/4pipsami. Jeśli Bank oferowałby najlepszą cenę na rynku czytaj "...lub będą zawsze najlepszymi dla klienta cenami" - reklamacje pojawiałby się co 5minut. Inwestorów, którzy znaleźli by np. opóźnienia u innego gorszego brokera, które w danym momencie byłyby na plus, jest mnóstwo.

Skalpowanie :
Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że od trzech lat / 5dni w tygodniu - "pracuje" skalpując rynek i jak do tej pory złożyłem dwie reklamacje.
Jedna na poślizg 5,5pipsa na parze gbp.usd.
Druga na "szpilki" 150pkt na parze złotówkowej ok 6.30 rano.

Obecnie jest większa ilość dużych dostawców cen, co znacznie zmienia handel. Poślizgi rzędu 0,1 -0,2pipsa - moim zdaniem są normą, którą wliczam w koszty i nawet o tym nie myślę.
Mimo wszystko postaram się wyjaśnić jeszcze zapis odnośnie skalpowania, sam na to do tej pory nie zwróciłem uwagi, może dlatego że nie było takiej potrzeby.

Awatar użytkownika
Janek Trader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 507
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:54

Nieprzeczytany post autor: Janek Trader »

dargoth pisze:A jeszcze niedawno w dyskusji na forum udowadniano mi, że nie będzie polskiego ECNa, bo się nie opłaca, bo się nie da i bo ... po prostu nie.
tak, to było w "czasówkach" w temacie wygranej w totka napisałem, że po wygranej inwestowałbym w tym kierunku na co dostałem takie odpowiedzi.
Kovis gratulacje i powodzenia
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Forex - wielka zmanipulowana szulernia

Jakby co, to jestem po spożyciu legalnych napojów........
http://www.youtube.com/watch?v=mOB-LTL4jjg

ODPOWIEDZ