AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

a czyli gdybania ;)
ok, to ja poczekam aż się zjawi i sam określi co i jak, bo to nawet śmieszne może być.
(liczę na to, że jednak znajdzie się paru sprytnych i zgarnie, 10k )

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

co znaczy gdybania == namierzamy go i za kolnierz na forum
i kolega SEBA - TLUMACZ KLUBOWY mu wytlumaczy :
DAWAJ KURNA NASZA DYCHE :d

-- Dodano: 24 kwie 2018, 14:11 --

jak nie to ci podeslemy pana Slanta z ekipa
/budynek prawa jest w tym samym zespole co ekonomii /

kwestia zasadnicza TEGO TEMATU jest wykazanie ze RZUT LOSOWY jest bardziej skuteczny od AT

- mozna twierdzic z pewnoscia ze pod stwierdzeniem RZUT KOSTKA pan Rafal myslal o RZUCIE LOSOWYM
taka sama interpretacje - sadzac po analizie postow uczestnikow - przyjelo cale forum
/ pan Rafal nie protestowal

zatem poniewaz nie da sie PRZY UZYCIU KOSTEK przeprowadzic CLOSE jego transakcji
mozemy przyjac iz oczekiwal ze mu rozwiazanie tego problemu przedstawimy /
Jaki bylby bowiem inny cel pisania -tworzenia tego tematu ???

pan Rafal MUSI przedstawic ALTERNATYWE SPOSOBU uzycia RZUTU LOSOWEGO bez uzycia kostki dla CLOSE transakcji
poniewaz nie padla zadna inna propozycja RZUTU losowego CLOSE
MUSI przyjac moja propozycje CLOSE transakcji albo zaproponowac ALTERNATYWE

-- Dodano: 24 kwie 2018, 15:06 --
STUDENT pisze:ja sie zglosilem , nawet podalem konkretne zrodla na ktorych bede sie opieral - koreanczyka ,ale chyba wczoraj przyszli po niego smutni panowie od hazardu bo cos go nie widac :wink: :d
koreanczyk :d
prosze przewinac do przodu :
https://kr.tradingview.com/chart/EURJPY/1Fcv0hfQ/

a teraz kontrolujemy wskazania kursu miedzy brokerami na EJ / pod HFT /
czekamy na potwierdzenie sell od oporu
albo na pullback po przebiciu

-- Dodano: 24 kwie 2018, 15:17 --

EJ = jest przebicie czekamy na pullback
nie bylo okazji do HFT - wszystkie kursy w miare jednolite
powinno sie cofnac z 25 do 0
poszlo w gore trzeba czekac na pullback

-- Dodano: 24 kwie 2018, 15:33 --

EJ oczekujace buy przy 133.12 sl -20 waznosc 1 godzina

-- Dodano: 24 kwie 2018, 15:35 --

zmiana : EJ oczekujace przy 133.15 sl -20

-- Dodano: 24 kwie 2018, 15:41 --

zmiana EJ oczekujace buy przy 133.18 sl -20 waznosc 1 godzina

-- Dodano: 24 kwie 2018, 15:45 --

OFFTOP robi sie HFT na sell

-- Dodano: 24 kwie 2018, 15:47 --

caly czas za male roznice

-- Dodano: 24 kwie 2018, 15:50 --

0 16.00 koncze. tak ze dzis zero transakcji / nici z pokazu

Awatar użytkownika
jasonbournes1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:07

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: jasonbournes1 »

LowcaG pisze:hm.ale wiecie, że cała koncepcja kostki nie ma sensu? ;)

Wynik dąży do, zero minus spread * ilość pozycji. A jaki wynik będzie zależy od szczęścia? od po prostu rozkład normalny?
Tak jakby na giełdzie był rozkład normalny.

Ale jak na to nawigatorze. Wszyscy twierdzą że wchodzenie losowe w pozycję jest słabe, i rzeczywiście trudno zaprzeczyć, szkoda że jakoś nie widać tych "miszczów" co potrafią wymyślić obiektywny system który wygra z kostką. Tym bardziej że nie mi nic do stracenia. A można wygrać 10 k.

Ale jeden twierdzi, że kostka jest krzywa, drugi musi grać co najmniej dwa miesiące (a czemu nie dwa lata?), trzeci teoretyzuje, a pozostali potrafią tylko gadać bez sensu.

Kostka jest głupia, ale jak widać AT w wykonaniu niektórych osób, jest jeszcze głupsze. I to chce udowodnić Rafał.

Awatar użytkownika
grey worm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 27 lip 2017, 07:47

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: grey worm »

jasonbournes1 pisze:
LowcaG pisze:hm.ale wiecie, że cała koncepcja kostki nie ma sensu? ;)

Wynik dąży do, zero minus spread * ilość pozycji. A jaki wynik będzie zależy od szczęścia? od po prostu rozkład normalny?
Tak jakby na giełdzie był rozkład normalny.

Ale jak na to nawigatorze. Wszyscy twierdzą że wchodzenie losowe w pozycję jest słabe, i rzeczywiście trudno zaprzeczyć, szkoda że jakoś nie widać tych "miszczów" co potrafią wymyślić obiektywny system który wygra z kostką. Tym bardziej że nie mi nic do stracenia. A można wygrać 10 k.

Ale jeden twierdzi, że kostka jest krzywa, drugi musi grać co najmniej dwa miesiące (a czemu nie dwa lata?), trzeci teoretyzuje, a pozostali potrafią tylko gadać bez sensu.

Kostka jest głupia, ale jak widać AT w wykonaniu niektórych osób, jest jeszcze głupsze. I to chce udowodnić Rafał.
Podsuwam tego gościa na początek. 3 tyg temu chciało mu się nagrać webinar za darmo to po 10k PLN pójdzie jak w dym.
https://www.youtube.com/watch?v=f_dlnX88lh8

Poprawić skuteczność analizy technicznej. BUAHHHAAAA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1193
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Kurcze, serio Was nie kręci sprawdzenie, czy aby to nie jest prawda? Choćby anonimowo?
Bo mnie bardzo. Co innego przypuszczać a co innego sprawdzić :idea:
Dużo tu podnieśliście problemów w związku z wyzwaniem - a że dwa tygodnie, że Warszawa, że w świetle fleszy, a że Rafał Zaorski ( 8) ) - zatem wyeliminujmy to wszystko. Wszak przecież z punktu widzenia wiedzy wszystko jedno, czyja ręka rzuca kostką :twisted:
Nie sprawdzę tego sama a ciekawość mnie już zjada :lol: Czy ktoś się poświęci i w ciszy zrobi ze mną taki eksperyment?
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
grey worm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 27 lip 2017, 07:47

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: grey worm »

Anomalia pisze:Kurcze, serio Was nie kręci sprawdzenie, czy aby to nie jest prawda? Choćby anonimowo?
Bo mnie bardzo. Co innego przypuszczać a co innego sprawdzić :idea:
Dużo tu podnieśliście problemów w związku z wyzwaniem - a że dwa tygodnie, że Warszawa, że w świetle fleszy, a że Rafał Zaorski ( 8) ) - zatem wyeliminujmy to wszystko. Wszak przecież z punktu widzenia wiedzy wszystko jedno, czyja ręka rzuca kostką :twisted:
Nie sprawdzę tego sama a ciekawość mnie już zjada :lol: Czy ktoś się poświęci i w ciszy zrobi ze mną taki eksperyment?
Wszyscy tylko czekają, aż cromwell ogłosi nabory online do pojedynku na 2 miesiące i ponad 200 transakcjami z 10k PLN płaconymi za wygraną z kostką, którą rynek spłucze w kiblu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Gdybym byl ze 20 lat mlodszy to bym sie poswiecil. Niestety teraz to tylko u mnie AT dziala ale napewno znajda sie chetni do rzucania kostka.

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

jasonbournes1 pisze:
Tak jakby na giełdzie był rozkład normalny.

Ale jak na to nawigatorze. Wszyscy twierdzą że wchodzenie losowe w pozycję jest słabe, i rzeczywiście trudno zaprzeczyć, szkoda że jakoś nie widać tych "miszczów" co potrafią wymyślić obiektywny system który wygra z kostką. Tym bardziej że nie mi nic do stracenia. A można wygrać 10 k.

Ale jeden twierdzi, że kostka jest krzywa, drugi musi grać co najmniej dwa miesiące (a czemu nie dwa lata?), trzeci teoretyzuje, a pozostali potrafią tylko gadać bez sensu.

Kostka jest głupia, ale jak widać AT w wykonaniu niektórych osób, jest jeszcze głupsze. I to chce udowodnić Rafał.
Rozkładu normalnego nie da się obronić, tyle tylko, że to niczego nie zmienia w sprawie kostki. I tylko w zasadzie na ten temat się wypowiadałem, co do mistrzów to ich sprawa, chociaż student się zgłosił,co do krzywości kostki to już są twoje fantazje. Tak samo teza, że AT jest jakoś szczególnie gorsza niż losowo też jest słaba, bo by to oznaczało, że anty AT by działała ;)
Anomalia pisze:Kurcze, serio Was nie kręci sprawdzenie, czy aby to nie jest prawda? Choćby anonimowo?
hm..ale wiesz, zakładając, że ktoś zarabia na At, to zna odpowiedź, więc nie musi niczego sprawdzać.

Anomalia pisze:Nie sprawdzę tego sama a ciekawość mnie już zjada Czy ktoś się poświęci i w ciszy zrobi ze mną taki eksperyment
ale czekaj czekaj, bo chyba jednak Cię nie zrozumiałem. Ciebie nie ciekawi czy AT działa czy nie różni się od losowości. tylko czy "strategia" rzucania kostką przyniesie zyski? Żartujesz? takie rzeczy robliśmy tu już kiedyś wiele razy dla zabawy, wynik jest oczywisty. Pomijając spread wynik dąży do zera, to tak jak byś rzucała monetą gdzie orzeł to +0,99 a resztka -1. Tutaj tylko jeszcze nie jest sprecyzowane zamknięcie, bo co ile czasu rzucamy? co minutę ? jeśli chodzi o zamknięcie pozycji? to może wyjść kiepskiej jakości scalping.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

jasonbournes1 pisze: Ale jak na to nawigatorze. Wszyscy twierdzą że wchodzenie losowe w pozycję jest słabe, i rzeczywiście trudno zaprzeczyć, szkoda że jakoś nie widać tych "miszczów" co potrafią wymyślić obiektywny system który wygra z kostką. Tym bardziej że nie mi nic do stracenia. A można wygrać 10 k.

Ale jeden twierdzi, że kostka jest krzywa, drugi musi grać co najmniej dwa miesiące (a czemu nie dwa lata?), trzeci teoretyzuje, a pozostali potrafią tylko gadać bez sensu.

Kostka jest głupia, ale jak widać AT w wykonaniu niektórych osób, jest jeszcze głupsze. I to chce udowodnić Rafał.
A skąd koleś masz takie informacje, że kostka cokolwiek wygrywa? Pokaż cokolwiek. Jakikolwiek dowód. Już sam pomysł jest tak idiotyczny, że szkoda polemizować.

Awatar użytkownika
jasonbournes1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:07

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: jasonbournes1 »

Anomalia pisze:Kurcze, serio Was nie kręci sprawdzenie, czy aby to nie jest prawda? Choćby anonimowo?
Bo mnie bardzo. Co innego przypuszczać a co innego sprawdzić :idea:
Ale to przecież było sprawdzane wielokrotnie. Poczytaj, poszukaj, poszerz swoje horyzonty inwestycyjne poza granice tego forum, gdzie co niektórzy twardziele po 10 lat studiują AT i wciąż są w dłuższym terminie na minusie. To jest właśnie prawdziwy idiotyzm, a nie wchodzenie losowe.

Co więcej, każdy kto robił w miarę poważne badania statystyczne, dobrze wie, że jest BARDZO TRUDNO znaleźć obiektywne, jednoznaczne wejścia która wykazują większą skuteczność niż 50% czyli rzut monetą czyli metoda losowa czyli wracamy do punktu wyjścia. Oczywiście nie trzeba mieć skuteczności wejść na poziomie 50% aby zarabiać, są systemy co i przy 10% są zyskowne, co nie zmienia faktu że Rafał Zaorski ma rację. A jak ktoś twierdzi inaczej, wie co zrobić.

ODPOWIEDZ