Stabilny portfel "konika"

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Szwajcar podobno? :D :D podobno to Elvis żyje. :lol: :roll: :lol: :lol: tak samo jak podobno są konta z możliwością tylko jednej wypłaty dla twórców piramid. :roll: :D
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
zaccny
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 448
Rejestracja: 22 wrz 2012, 22:14

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: zaccny »

Wiecie co? Jak was się czyta to aż odechciewa się na forum wchodzić. Jestem bezstronny w tym konflikcie ale myślę że powinniście przysropowac bo to się strasznie dziecinne robi. Pokażcie sobie wkrótce te staty i skonczcie ta bezsensowna dyskusje bo zaczyna się to śmieszne robić. Widzę że każdy ma po swojej stronie obóz z zoltodziobow którzy starają się przypodobać swoim guru i to jest w tym wszystkim najzabawniejsze :-D

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Adrianoforex pisze:Szwajcar podobno? :D :D podobno to Elvis żyje. :lol: :roll: :lol: :lol: tak samo jak podobno są konta z możliwością tylko jednej wypłaty dla twórców piramid. :roll: :D
Patrz i pokaż teraz coś od siebie. A nie ciągle gadasz tylko.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 06 lut 2014, 15:19 przez Szwajcar, łącznie zmieniany 1 raz.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

prawnik pisze:Wuza takich jak ty to sporo było. Musicie inna technologieobmyslec a niektóre leszcze dadzą się nabrać.
Kovis to pojechał po bandzie. Najpierw próbował sprzedać się za 8 potem za 6 i w końcu za 5 mln xl twierdząc że jest brokerem aż w końcu zbankrutował. Szwajcar a ty byłeś jego najbliższym friendem i jeszcze rzecznika strugała
Nie byłem żadnym friendem Kovisa. Skąd ty się pojawiłeś???

A ty adrianko pokazać ci jeszcze kilka kont z wypłatami ???
W styczniu miałem takich kont kilka. A Ty co ???

GRID :563:
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Marek12578
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 21 lut 2010, 19:27

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Marek12578 »

"Krowa która dużo ryczy mało mleka daje"

Wiem ale nie powiem, mam ale nie pokaze...

Adrianoforex -> przez tego typu dyskusje i bezpodstawne oskarzenia przestalo sie udzielac na tym forum kilka osob ktore rzeczywiscie mialy wiedze i doswiadczenie. Nie udzialaja sie bo nie chca sie bawic w tego typu piaskownicach. Nie dziwie im sie a pewnego dnia zapewne przylacze.

Zalozyles kilka dziennikow w ktorych tylko i wylacznie opowiadasz czego to nie osiagnales.
Ile to nie masz doswiadczenia, za chwile pewnie wyjedziesz z argumentem ze masz dzieci w moim wieku i nie powinienem Cie pouczac.
Wiedz ze: co do branzy handlowania realnego waluta i wiedzy osob ktore sie tym zajmuja, to posiadam sprawdzone informacje jak to niektorzy wlasciciele kantorow ktorzy "maja wiedze i doswiadczenie" - tak naprawde utopili spore kwoty na FX...
Wiec argument ze masz 30 lat doswiadczenia w handlu papierowa waluta zupelnie do mnie nie przemawia i nie udowania tego ze zarabiasz.

Co do GRIDa ktory chwalisz-w ten sposob 2 tygodnie temu wyzerowalem maly rachunek, to byla nauczka aby tego nie robic wiecej.
Kwota byla niewielka bo niektorzy wiecej wydaja na fajki w ciagu miesiaca. Ale sam fakt piramidowania strat ktory doprowadzil do MC, a odwrotnosc by pomnozyla rachunek od tamtego czasu kilka razy.

Mialem sie nie udzielac w zadnej z tych piaskownic ktore zalozyles, ale jeszcze jakis totalny swiezak uwierzy w Twoje slowa i narobi sobie krzywdy.

Awatar użytkownika
Nemojimmy
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 30 cze 2013, 20:31

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Nemojimmy »

zaccny pisze:Wiecie co? Jak was się czyta to aż odechciewa się na forum wchodzić. Jestem bezstronny w tym konflikcie ale myślę że powinniście przysropowac bo to się strasznie dziecinne robi. Pokażcie sobie wkrótce te staty i skonczcie ta bezsensowna dyskusje bo zaczyna się to śmieszne robić. Widzę że każdy ma po swojej stronie obóz z zoltodziobow którzy starają się przypodobać swoim guru i to jest w tym wszystkim najzabawniejsze :-D

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
Podbijam :)

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Szwajcar na tamtym forum gdzie się udzielasz zarzuciles mi że z pewnością straciłem na swoim gridzie 26 czy 27 grudnia. Wkleilem tam wynik a ty nadal zwlekają z przeprosinami. Jak chcesz być rzetelny to wklej cały statemant :D :D jak wrócę na swój oddział to wkleje po raz kolejny to co chcesz. Za każdym razem szczęka ci opa da ale przeprosin nie ma. Z tableta nie potrafię tego zrobić. To może chociaż na tym forum grzecznie przeprośpisz za swoje poprzednie oszczerstwa wygłoszone moim screene czy jak to mówi WUza wołasz poczekać
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Adrian zalatw sobie laptop i wklejaj dalsza czesc swojej historii GRIDu.
Nie mam za co przepraszac jak na ta chwile.

GRID traci i to jest fakt. :568: Wtedy miales olbrzymi DD.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Szwajcar pisze:Adrian zalatw sobie laptop i wklejaj dalsza czesc swojej historii GRIDu.
Nie mam za co przepraszac jak na ta chwile.

GRID traci i to jest fakt. :568: Wtedy miales olbrzymi DD.


Całe szczęście, że twoje poprzednie "oskarżenia" każdy może przeczytać na tamtym forum i zobaczyć odpowiedź. Obiecałeś, że przeprosisz i nic. Mistrzu demo i kolego Kovisa jak słyszę wracaj do siebie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

obywatel
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 mar 2007, 00:48

Re: Stabilny portfel "konika"

Nieprzeczytany post autor: obywatel »

Moje skromne zdanie co do gry gridem jest takie że da się tym zarabiać mimo ostatnich spadków na jenie, oczywiście grałem przeciw trendowi a nawet powiem więcej z ustawieniami takie jak gdzieś podał autor wątku (dotyczy wielkości pozycji)-konto real.Z racji że nie mam czasu caly dzień siedzieć przed kompem analizę opierałem na interwałach h1,h4 kolejne wejścia dosyć odległe i przes€wane kilkakrotnie w miarę rozwoju sytuacji. Wynik to prawie podwojone konto.
Szczerze przyznam że równiż dużo do myślenia dał mi Wuza-w sensie pozytywnym .

Zablokowany