next

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Trolle jesteście i nie rozumiecie koncepcji. Wytłumacze wam na prostym przykładzie ale to i tak bez sensu bo każdy tutaj ma swoje racje, ale nie chce już reagować na to bo takie pouczenia nic nie wnoszą do mojego tradingu. Tak jakbym sam nie widział że coś nie idzie po czerwonym myfxbook i topniejącym koncie.

Jeśli pojawi się dłuższy trend to jestem w stanie być w nim do końca. I ja to nazywam cyklem stochastic czyli jak był na 80 i cena idzie w doł to czekam do momentu aż wróci znowu na 80. To tak w skrócie. Drugi stochastic 7-3-3 obecnie służy do wejścia w ten cykl.

I to próbuje grać. Próbuje określić cykl, trend, a potem wejść w ten trend wg stochastic.

Ale Wy i tak będziecie swoje dalej pisać, swoje racje mi wykładać... i będziecie pisać do mnie jakbym dopiero wczoraj konto otworzył u brokera
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: next

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Zgadza się, dopiero "wczoraj" to zrobiłeś, i niczego do siebie nie przyjmujesz.
Jesteś autystyczny i nic tego nie zmieni.

Ale, spoko, więcej takich jak ty dawców płynności, to dla mnie tylko radość!

Nie rozumiesz, że te cykle, to widzisz po lewej stronie, a po prawej masz rzeczywistość.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: next

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Qwa, ile razy sobie obiecuję, biedrol tego gostka, bo i tak wdzięczności się żadnej nie doczekasz.
Durny jestem, że wracam co rusz i chcę pomóc.
A niech sobie, wrajer traci kasę!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

No wziąłem sie za kodowanie tego i testy. Na razie szukam ustawień, testuje gdzie i jak otwiera pozycje, gdzie zamyka w różnych konfiguracjach do wygenerowania sygnalu. Chyba jutro odpuszcze dalsze granie jeśli nie znajde ustawien ktore dzialaja.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: next

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

rookie, tu masz wykres profitu ze strategii EA opartej o czystego Stochastica na DAXie, wykres H4, chodzi mi to na demo ponad 2 lata, popatrz na to i powiedz czy to ma sens? recznie nie jestes w stanie tego zagrac (mimo, ze to H4), po prostu nie zdazysz zareagowac i musisz byc 12h przed kompem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: next

Nieprzeczytany post autor: freakout »

tu mu wszyscy tłumaczą że to nie wypali a on swoje ;) Stoch to nie jest wskaźnik na którym można oprzeć jakąkolwiek sensowną strategię, ale on chyba potrzebuje po prostu przewalić trochę kasy i zmarnować odrobinę czasu żeby samemu się o tym przekonać :)

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ale to masz jednego stocha na tym EA inrmentruda a ja tutaj pisze o dwóch stochachsticach i analiza na kilku TF i odseparowanie cykli żeby z tego odfiltrować sygnał. Takie EA z pojedynczym stochem co dziala na jednym tf np M5 to nawet nie testuje, bo to jest w dokumentacji na jforex jako przyklad i juz to sprawdzalem dawno dawno. Ja tutaj pisze o cyklach z dwoch stochow i analiza tego na kilku tf od m1 do H1 i badanie cykli a nie tylko wykupienia i wyprzedania, czyli reagowanie na wartościach 20 albo 80. To ma badać cykl kiedy stoch schodzi z wartości np 80 i gry stoch wraca znowu na 80 tworzy się na wykresie niższy szczyt i właśnie chce zrobić sygnały do gry na tych trendach w takich cyklach. Na razie testuje gdzie jest szansa że bede zarabial, probuje odseparowac jakies sygnaly...

Dla przykładu... spradzam teraz warunki kiedy cena spada, stoch 120-5-5 spadł z 80 na 20, i szouje po dnie na M5. Kiedy wroci na 80 koniec cyklu. I teraz wchodze na M1 tak samo 120-5-5 stoch i te swingi rozbijam jeszcze na wejścia po stochu 7-3-3. I testuje takie kombinacje. Czyli cykl M1 w cyklu M5 i jeszcze te M1 rozbijam na małe cykle i tam szukam próbuje znaleźć miejsce do gry. I takie coś testuje.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: next

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Wiesz co mnie zastanowiło? Grałeś wczoraj, mnóstwo transakcji i zacząłeś przechylać szlę zwycięstwa na swoją stronę. Byłem gotów uwierzyć, że system działa. Zarobiłeś 20 zł, po 2 godzinach wracasz i rozwalasz te 20 zł. Wszystkie transakcje na minus. No co się stało? wpadłeś w depresję, złość, co? Przecież ja bym zszedł z rynku i się cieszył z 20 zł. Ty masz jakiś gen autodestrukcji. I cały czas słyszę straty, muszę odrobić straty, tyle mogę mieć straty dziennej, tu straty tam straty.
Dzisiaj zarobiłem 20 zł gdyby udało mi się zarobić średnio po 20zł przez następne 50 dni podwoiłbym depo - czemu Ty takimi kategoriami nie myślisz?
Obrazek

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: next

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Bym to z leksza inaczej ujął:
Nasz ekspert, który nie od dziś ma konto u brokera, stracił 18,84 PLN, za którą to przyjemność
zapłacił brokerowi 2,88 PLN, czyli 15,29%.
QFA, co za interes!!!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

sardo nunspa pisze:Wiesz co mnie zastanowiło? Grałeś wczoraj, mnóstwo transakcji i zacząłeś przechylać szlę zwycięstwa na swoją stronę. Byłem gotów uwierzyć, że system działa. Zarobiłeś 20 zł, po 2 godzinach wracasz i rozwalasz te 20 zł. Wszystkie transakcje na minus. No co się stało? wpadłeś w depresję, złość, co? Przecież ja bym zszedł z rynku i się cieszył z 20 zł. Ty masz jakiś gen autodestrukcji. I cały czas słyszę straty, muszę odrobić straty, tyle mogę mieć straty dziennej, tu straty tam straty.
Dzisiaj zarobiłem 20 zł gdyby udało mi się zarobić średnio po 20zł przez następne 50 dni podwoiłbym depo - czemu Ty takimi kategoriami nie myślisz?
Trzeba zautomatyzować proces analizy. Teraz wszystko robie ręcznie więc łatwo o błędy. Wcześniej napisałem tutaj coś innego ale skasowałem teraz te wypociny. Nie ma sensu już do tego wracać bo wyciągnąłem wnioski i zabrałem sie do roboty tzn testuje metode.

Zablokowany