EFFECTIVE EXPERIMENT

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
EFFECTIVE

EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Witam.

Chcę aby dziennik był jak najbardziej profesjonalny.

Chciał bym po przez niego nauczać i uczyć się, robić podsumowania tradów i zamieszczać screeny.

Grywam między 7-11 (gdy jest sygnał) stosując zlecenia Stop-Loss jak i Take-Profit (zawsze).

Na razie to tyle.



Pozdrawiam,

EFFECTIVE

------------------------------------------------------------

Tak mniej więcej ma to wyglądać:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

enderius
Gaduła
Gaduła
Posty: 102
Rejestracja: 09 lip 2011, 09:18

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: enderius »

Ale nic nie napisałeś o strategii. W oparciu o co otwierasz i zamykasz pozycje ? :roll:
Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć.-Albert Einstein

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

enderius pisze:Ale nic nie napisałeś o strategii. W oparciu o co otwierasz i zamykasz pozycje ? :roll:

Najczęściej grywam w oparciu o linie trendów/ poziomy wsparć i oporów. Nie ma co sobie komplikować życia.



Dzisiejsze zagranie:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

westsajd
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2013, 21:00

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: westsajd »

Mało widać na tym drugim screenie ale grasz na linię s/r co do pipsa?

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

westsajd pisze:Mało widać na tym drugim screenie ale grasz na linię s/r co do pipsa?

Gram tylko wtedy gdzie widać, że cena reagowała juz wczesniej na daną LT/SR. Nie gram co do pipsa, wszystko zależy od dynamiki więc trzeba ciągle obserwować co się z ceną dzieje. Wole nie wejść w pozycje niż wejść i od razu zaliczać strate.

Dzisiaj bez wejść.

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Dlugo kazał na siebie czekać ale w koncu ruszył... a juz myslalem, ze nic dzisiaj nie ugram.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Taka mnie ostatnio refleksja naszla na tzw musowe odbicie na usdchf bo przeciez teoretycznie 0.9000 to niby taki aletrnatywny poziom do L co 1.2000 na eurchf ale by jak spojrzeć na inne pary to wcale nie koniecznie bo:

chfjpy doszedl juz do momentu sprzed interwencji... dzieki interwencji na jpy...

audchf przebil bariere juz dawno i dalej leci a jak wiadomo mocny aud nie odpowiada tamtejszemu rządowi.

cadchf powoli sie rozpedza.

nzdchf poki co trzyma sie nad ale zahaczał poziom wielokrotnie i mamy tutaj podobną sytuacje co na aud. nzd jest zbyt silne i mamy takie odbijanie pileczki od interwencji do interwencji... czego najlepszym przykladem jest chfjpy gdzie konsola jest na wykresie nie dziennym czy tygodniowym a miesiecznym.

gbpchf jako jedyny prócz usdchf trzyma sie dzieki silnemu funtowi.

Myslalem co sie moze stac na usdchf w momencie gdy eurusd dalej będzie parł do góry i żyłem w przekonaniu że za bardzo nie poszaleją z tymi wzrostami bo przecież nad usdchf ciąży bicz ze strony SNB w razie zbyt silnego franka ale jak widać im zależy tylko na eurchf i obronie poziomu 1.2000 więc rownie dobrze poziom 0.9000 na uschf mogą przebić jak masło i wcale się tym nie przejąć.

hmmm :think:

w załączniku porównanie wykresów wszystkich par z CHF.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

Dzisiejsze zagranie:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

EFFECTIVE

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

EFFECTIVE pisze:Taka mnie ostatnio refleksja naszla na tzw musowe odbicie na usdchf bo przeciez teoretycznie 0.9000 to niby taki aletrnatywny poziom do L co 1.2000 na eurchf ale by jak spojrzeć na inne pary to wcale nie koniecznie bo:
Jak dla mnie to dzisiaj wlasnie udowodnili, ze mają na totalnym wy..... reszte par z CHF. Bariera jest tylko i wyłącznie na EURCHF wiec nowe minima na USDCHF jak najbardziej mozliwe i lustrzanka do EDKA nie ma co sie martwić.
Bardzo mnie ciekawi co na to Thomas Jordan i jego SNB? Ludzie znowu narzekają na kredyty i jestem zdania ze w koncu go oslabią, pytanie tylko kiedy? Moze po ponownym uderzeniu w 1.2000 na EURCHF?

Kolejne poziomy to:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Veni

Re: EFFECTIVE EXPERIMENT

Nieprzeczytany post autor: Veni »

Hej, co to za interwencja na parach z CHF była? Na jakich interwałach grasz?

Ja patrze na USD/CHF trochę inaczej, jak dla mnie long jest cały czas. Jeżeli kurs spadnie poniżej ~0.983 to wale w shorta. Byłem w shorcie i dawno wyszedłem - podstawowy błąd.

Przesyłam screena.

Pozdrawiam Mateusz

P.S. Zawsze się zastanawiam, kim są Ci oni we wszystkich postach na forum. Oni przebili poziom, oni zeszli niżej, oni czyli kto?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ