Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk

Re: Z kapitanem Jack'iem na zmanipulowanych wodach

Nieprzeczytany post autor: fx-technik » 28 cze 2019, 22:07

Ja widziałem UFO na niebie!
Nawet dwa razy.
Nie wiem co to było, ale na pewno UFO (NOL).
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

maccyw
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: maccyw » 29 cze 2019, 13:39

Chciałem wrzucić cały statement ale liczy on 15 załączników, tak więc wrzucam 3 ostatnie (jest limit na posta). W kolejnych postach wrzucę resztę z początku tradingu na koncie.

Kuskus - mi również szkoda czasu na takiego darmozjada jak ty, nie wnosisz nic do sprawy oprócz swojego bólu dupy że ktoś potrafi a ty zapewne jedyną alternatywą którą masz w swoim życiu jest praca na zmywaku na zachodzie. Indywidualne wycieczki ? Nie pajacu, po prostu mnie wprost zaatakowałeś ale faktycznie lepiej pajaca twojego pokroju zignorować wszakże twoje życie zapewne i tak jest do dupy więc musisz swoje zawiści na forach wyładowywać. No to dawaj śmiało, skoro tak Cię to bawi ale na moje riposty nie licz bo szkoda mojego czasu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

maccyw
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: maccyw » 29 cze 2019, 13:42

Początek konta:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

maccyw
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: maccyw » 29 cze 2019, 13:43

Cd. 2

Obrazek

Obrazek

Obrazek

maccyw
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: maccyw » 29 cze 2019, 13:44

Cd. 3

Obrazek

Obrazek

Obrazek

maccyw
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: maccyw » 29 cze 2019, 13:45

Cd. 4

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mtl
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: mtl » 29 cze 2019, 14:02

Maccyw, pieknie gratuluje wyniku.

Dziekuje, ze znalazles czas i wrzuciles dzisaj :)

Masz jakies view na edka badz kabla ? na najblizesz dni/tygodnie jesli mozesz to wrzuc prosze wykres jak to widzisz.

tnx

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: meylo » 29 cze 2019, 14:13

Maccyw, mógłbyś napisać jakie były : średni zysk, strata i maks. zysk, strata? Dziękuję :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk

Nieprzeczytany post autor: fx-technik » 29 cze 2019, 14:16

Analizowanie tych wszystkich screenów wymaga nieludzkiej pracy.
Wolałbym skompresowany plik html z statementu.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

maccyw
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: maccyw » 29 cze 2019, 14:33

Dla osób logicznie rozumujących mój brak obecności jest oczywisty. Zresztą fakt, kuskus ma co do jednego rację - po co w ogóle piszę na forum logicznie rzecz ujmując chyba po nic, chyba jedynie dla własnej satysfakcji ale wystarczającą satysfakcję daje mi trading. Tak więc z niniejszym forum się rozstaję a osoby które są zainteresowane w statmentach znajdą odpowiedź jak wygląda moja dalsza przygoda z tradingiem.

Luźne przemyślenia co do CJa, ICT i innych strategii spekulacyjnych. Metody i rozumowanie obu Panów działają, dają fajne rezultaty gdyby to połączyć w całość. Jeżeli odseparujemy ICT od CJ to znacznie trafniejsze poglądy miał CJ i to jego bardziej się trzymam. W kwestii ICT daje on 100% trafności co do niektórych formacji o których kręcił video, w takim kontekście warto go słuchać. Czy ponoszę również straty ? Tak, jak każdy. Nie ma czegoś takiego jak 100% pewności co do danej pozycji i w zasadzie pomimo licznych obserwacji zawsze stratę należy traktować jako coś oczywistego i nie jest możliwe jej całkowite wyeliminowanie, a wyłącznie chodzi o to aby wyjść na plus.

Ponadto jeżeli chodzi o CJa, mapy istnieją ale ich stosowanie również może być zwodnicze bowiem mapy nie pokazują przykładowo Stop huntów. Zaprezentuję to na przykładzie ropy WTI. I tak btw dla niedowiarków poniżej rozrysowuję dwa warianty ropy WTI tego co się z nią stanie. Proponuję obserwować w przyszłym tygodniu ropę WTI celem potwierdzenia czy "przepowiednia" się sprawdziła. W przypadku wariantu nr 2 ruch zajmie cały miesiąc, przy czym 1/2 miesiąca to będzie chop zone (który w uproszczeniu narysowałem). W przypadku zaistnienia wariantu nr 2 można byłoby stwierdzić że jednak mapy działają (ale nie miałoby to sensu bo jest to usilne udowadnianie działania map który zwyczajnie potrafią się urywać stop huntem, chop zonem, resetem itp) bowiem ukształtuje się duże W (ukształtowane zostanie w trakcie chop zone). Bardziej skłaniam się do zaistnienia wariantu nr 2, bowiem miesięczna świeca będzie wzrostowa na zamknięciu. W przypadku wariantu nr 1 ruch UP będzie większy i bardziej agresywny (Chop zone wystąpi wtedy gdzieś w środku wzrostowej świecy w ujęciu miesięcznym).

Tak czy owak - w lipcu ropa do góry i na koniec lipca miesięczna świeca powinna być świecą wzrostową.

WARIANT 1
Obrazek

WARIANT 2
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ