WTI Journal By Niviti

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #47

Zagranie z wczoraj, poranny sentyment, otwarcie pierwszych pozycji 7:45 2x po 0.5 stoch + pierwsza czerwona świeca. Równo o 9:00 strzał 10 pipów w górę, czekam na czerwoną m5 i dokładam więcej 2x po 1 Lota, Rynek robi swoje i znajduję się z 20 pipsów powyżej swojej pierwszej pozycji, Teraz już wiem że mój scenariusz się nie sprawdził i starałem się szukać ucieczki dołożenie na pinbarze na m5, w planie mam aby uciec na pierwszej zielonej świeczce na m5, niestety następna świeca m5 zielona w głowie mam że powtórzy się ostatnia wtopa i stracę wszystko wychodzę na -50% rachunku.

Co można zrobić lepiej ?

- ostatnio zauważyłem, że wejścia po pinbarze dają większą szanse na sukces niż sama czerwona świeca na m1+ stoch, tutaj wchodziłem po samej czerwonej świecy.

- czekanie do 8:00, największe ruchy rozgrywają się po 8, dzięki temu możemy zająć lepszą pozycje.

- Granie 100% rachunku ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #48

Sentyment dzisiaj z edka, między 8 a 9 mamy małe ruchy poniżej 10 pipsów które nie traktuję jako test, po 9 mamy zjazd pojawiają się młotki na m5 otwieram pozycje 2x po 0.5 pierwszą pozycje miałem zamykać na fuksa niestety cały czas przestawiałem tp i nic z tego nie wyszło ^^, 1 pozycję musiałem zamknąć po 1 m5, 2 pozycja zamknięta po 2 świecach na m5
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: WTI Journal By Niviti

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

Trade #49

Trade z czwartku Edek, niestety kolejna wtopa :( na razie robię sobie przerwę z 1-2 tygodnie i wracam z nowym systemem, chce podzielić teraz część kapitału na sentymenty a część na hedgowanie, a wracając do Trejdu z czwartku tutaj chciałem grać na 1 korektę plan był taki że mamy jakiś impuls tutaj było to 80 pipsów i wrzucamy sobie fibo i uciekamy z pozycji kiedy cena dotknie 1 poziomu, niestety załadowałem za dużą pozycję i wyzerowało mnie przy samym zawróceniu. dodatkowo drugie wejście w pozycje było zgodne z założeniem, że jednak lecimy do góry na 3 i 4 chciałem już tylko wyjść na 0, potem praktycznie miałem 2 razy taką okazję do ucieczki ale zabrakło dosłownie z 1-2 pipsów i byłbym już na 0, jednak czekanie na idealne wyjście na 0 zabiło całą transakcje choć na m1 miałem wyrazny pinbar, że jednak nic z tego nie będzie i trzeba wyjść na małym minusie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ