DayTrading: Piątek 02.02.2024

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

gaz
bylo 2,02 czyli prawie juz hmm
powtorka
teraz 40k gra razem
ropa
co tu pisac wszystko widac /gram dt czyli skracam tez
900b razem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2024, 16:32 przez baxik, łącznie zmieniany 2 razy.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
Pako5033
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 03 lip 2023, 16:31

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Pako5033 »

baxik pisze:
02 lut 2024, 15:18
Pako5033 pisze:
02 lut 2024, 14:02
baxik pisze:
02 lut 2024, 12:29
ha ha ha
moje fbo jest ok :P dobre teraz na wsparcie 50fb
gaz 35k gra w sumie czyli polowa
o,3l ska edek
Twoje fibo jest do dupy. Trzymaj się lepiej bo to tego shita nie zatrzyma dopiero 1.09150 i tam baxiku możesz wsiąść
jak zwykle trafiłes w punkt
ale ja tez nie moge narzekac/dobrze ze nie bylem przy kompie po pewnie bym wczesniej skracał :arrow:
1ska gra
i lki
ropa 72,0x chcialem mam mozna zaczynac :568: chcialem mam :p
mam ski na indeksach ciut mocniej niz zwykle

To ty widzę, dobrą siatkę nawalasz xD> A myślałem, ze BAxik uzywa stopów a widzę, ze nie xD, w sumie tak jak ja . Szkoda trochę bo wydymałem się głupią Srednią 50 i linią kanału . Wypadało mi o 16, bo miałem małą pozycję ale się skróciłem, lecz nie ma co płakać, przynajmniej wiem gdzie idą, bo na pewno nie na północ, lecz na dołek przy 1.07100 i tam ten shit będzie w przyszłym tygodniu o ile wybije dołek

edek02-02-2024.png
edekxd.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2024, 16:46 przez Pako5033, łącznie zmieniany 1 raz.
www.forex-nawigator.pl

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Pako5033 pisze:
02 lut 2024, 14:01
Arturro pisze:
02 lut 2024, 12:02
Pako5033 pisze:
02 lut 2024, 10:54
Te Baxik, sprzedałeś? teraz na szczycie czy trzymasz te po 1.08700 a być może ci stop wybiło, bo pewnie ty ustawiasz. A co do 50% fibo, to na co podajesz ten poziom jak to poziom z dupy. Jest w połowie czyli wiesz gdzie.. To jak by zatrzymać się na środku autostrady i szukać miejsca do zawrotki xD. Od tej twojej 50% fibo poleciało strasznie daleko, nawet szczyt tej fali od której mierzyłeś wywaliło i zbliza się do OB i 50 średniej kroczacej tam, można dopiero zapinać jak podejdą a nie na 50% fibo ostatniej fali xD
Z koniem też byś się wykłócał, że żre owies a nie de volaille?
xD. Albo ja jestem za głupi żeby zrozumieć twój nie śmieszmy wpis, albo czytać nie potrafisz ze zrozumieniem, lecz wydaje mi się ze to drugie. My tutaj gadamy o jego super poziomach i tym gdzie aktualnie jest cena a ten wyjeżdża z ... Jak dla ciebie nie ma różnicy miedzy 1.08500 a 1.08900 to ja gratuluje xD
Masz rację wydaje Ci się. Źle mnie zrozumiałeś, to nawet żart nie był, to raz. A dwa widzę, że bardzo emocjonalnie podchodzisz do tych wpisów. Osobiście jestem zdania, że na rynku trzeba spokoju. Jak będziesz w stanie na poziomie porozmawiać bez personalnych wycieczek, to wtedy pogadamy.
Grzesiek.fx pisze:
02 lut 2024, 14:26
Witam kolegę :D

Wczoraj wspominałeś, że jesteś na grupie na facebooku. Możesz powiedzieć jak te grupy tam działają? Ludzie się wspierają i są merytoryczni i odpowiedzialni oraz szanują się nawzajem, tak jak nigdzie indziej?
W sumie to jednak i tu się odezwałeś...
Gdybyś tak miał porównać...
8)
Tutaj miałem konto założone zanim miałem FB nawet. Chyba pora odkurzyć mój dziennik i tam będę wstawiał pozycje, zamiast w tym dziale:) W każdym razie duża wymiana informacji. Wiadomo jak to jest, gdy jest zlepek ludzi z różnych sfer życiowych. Są ludzie, którzy przy ruchach jednego punktu panikują inni jak rynek pójdzie 10% w przeciwną stronę idą sobie herbatę zrobić. Staram się po prostu nie wchodzić w zbędną polemikę, bo ja się z koniem kopać nie będę, bo co mi to da. Jedni będą po sobie jechać dla pietruszki, a inni robią faktycznie merytorykę. Jak mi się nudzi, to czytam jak się teraz o gaz spierają :)

Są też wartościowe informacje, to trzeba przyznać. Każdy ma inne doświadczenie. Jak zadałem pytanie na czacie to nigdy nie było problemu, aby ktoś obeznany z danym tematem nie podpowiedział. Więc w sumie można porównać to do ludzi, którzy tutaj się udzielają. Tylko, tam [na FB] jest ich więcej.
"Choise, the problem is choise"

Awatar użytkownika
Pako5033
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 03 lip 2023, 16:31

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Pako5033 »

Arturro pisze:
02 lut 2024, 16:40

Masz rację wydaje Ci się. Źle mnie zrozumiałeś, to nawet żart nie był, to raz. A dwa widzę, że bardzo emocjonalnie podchodzisz do tych wpisów. Osobiście jestem zdania, że na rynku trzeba spokoju. Jak będziesz w stanie na poziomie porozmawiać bez personalnych wycieczek, to wtedy pogadamy.

xD. O czym miałbym niby z tobą gadać, skoro nawet nie wiem ile zarabiasz, o ile w ogóle zarabiasz. A co do emocji to chyba logiczne ze są bo grasz hajsem, chyba ze grasz na Demo jak Baxik, to masz to gdzieś, a ja gram na real i nie jest mi to obojętne i logiczne ze występują, a swoje wypociny nic nie wnoszące zachowaj sobie dla siebie Panie z grupy na srejsbuku
www.forex-nawigator.pl

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Pako5033 pisze:
02 lut 2024, 16:49
Arturro pisze:
02 lut 2024, 16:40

Masz rację wydaje Ci się. Źle mnie zrozumiałeś, to nawet żart nie był, to raz. A dwa widzę, że bardzo emocjonalnie podchodzisz do tych wpisów. Osobiście jestem zdania, że na rynku trzeba spokoju. Jak będziesz w stanie na poziomie porozmawiać bez personalnych wycieczek, to wtedy pogadamy.

xD. O czym miałbym niby z tobą gadać, skoro nawet nie wiem ile zarabiasz, o ile w ogóle zarabiasz. A co do emocji to chyba logiczne ze są bo grasz hajsem, chyba ze grasz na Demo jak Baxik, to masz to gdzieś, a ja gram na real i nie jest mi to obojętne i logiczne ze występują, a swoje wypociny nic nie wnoszące zachowaj sobie dla siebie Panie z grupy na srejsbuku
Nawet nie chce mi się tego komentować...
"Choise, the problem is choise"

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

pako
gdzie te twoje 1,0915 bo pierdzielisz jak pokrecony szpecu od reala ha ha haaaaaaaaaaa
kolejny ktory nic nie robi a tylko dziamocze eot
nawet nie wiesz pewnie co znaczy 50fbo :p do dt
dt to dzienny teading drobny żuczku
//
'O czym miałbym niby z tobą gadać, skoro nawet nie wiem ile zarabiasz, o ile w ogóle zarabiasz//
normalnie pytania z podrecznika przedszkolaka
ferie sie skonczyly czy co :!:
Arturro
myszka na pioro i masz nizej zalacznik i wpisujesz obrazek
Ostatnio zmieniony 02 lut 2024, 17:20 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

FreeWay

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Nie to że bym stawał w czyjejś obronie, ale gdzie twoje L na edku panie BAX ?

A dziamoczesz to ty sam do siebie , bo nikt na poważnie cię nie bierze sam zostałeś wszyscy mieli dość .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 02 lut 2024, 17:23 przez FreeWay, łącznie zmieniany 1 raz.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

FreeWay pisze:
02 lut 2024, 17:20
Nie to że bym stawał w czyjejś obronie, ale gdzie twoje L na edku panie BAX ?
pisalem ze sie przekrece :P
mam ski
jak dotknie nieb kwadracikow to bede miał lki :568: :568:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

FreeWay

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

baxik pisze:
02 lut 2024, 17:22
FreeWay pisze:
02 lut 2024, 17:20
Nie to że bym stawał w czyjejś obronie, ale gdzie twoje L na edku panie BAX ?
pisalem ze sie przekrece :P
przekręt to jesteś :D nawet nie wiesz co wypisujesz? idz do DT z czwartku przeczytaj swoje wypociny

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

FreeWay pisze:
02 lut 2024, 17:25
baxik pisze:
02 lut 2024, 17:22
FreeWay pisze:
02 lut 2024, 17:20
Nie to że bym stawał w czyjejś obronie, ale gdzie twoje L na edku panie BAX ?
pisalem ze sie przekrece :P
przekręt to jesteś :D nawet nie wiesz co wypisujesz? idz do DT z czwartku przeczytaj swoje wypociny
czwartek 22,27
trzymam dalej lke ale i ske z 70 tez mam drobna ale jest
jeszcze kilka pipow by kanał pokryc brakuje :!:
upss nawet sa dwie :P
tu jeszcze sie nie przekrecałem :arrow: moze jutro :!:

idz sie zbadaj i nie kłam
piatek po 12tej
i teraz
eski bp
download/file.php?id=190140&mode=view
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Zablokowany