EFIX POLSKA

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.

Co myślisz na temat tego brokera ?

Zdecydowanie polecam
37
22%
Poza paroma minusami są ok
33
20%
Przeciętny
50
30%
Mają wiele wad
17
10%
Stanowczo odradzam
31
18%
 
Liczba głosów: 168

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

EFIX POLSKA

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Czy wplaty/wyplaty ida na polskie konto czy przelew zagraniczny?

I drugie pytanie, wazne dla mnie ze wzgledu na ograniczona wysokosc kapitalu, ile wynosi min. wplata?

no i jeszcze czy gra sie lotami czy tak jak na Oandzie, ze sam sobie ustalasz wielkosc pozycji?

Awatar użytkownika
Qni
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 04 paź 2006, 20:11

Nieprzeczytany post autor: Qni »

Ja uzywam DealBooka300 i jesli chodzi o rysowanie kresek i tzw, tradycyjna AT to jest wygodny w uzyciu, pod warunkiem ze sie go odpowiednio poustawia i troche pouzywa. Moim zdaniem DB300 duzo lepszy w uzyciu, od MT4, jesli chodzi o handel.
Jesli chodzi o ilosc wskaznikow, strategii i innych dodatkow to Dealbook jest totalnym trupiszonem. Nikt na niego nic nie pisze i tutaj MT4 bije go na lata swietlne.

cr1234
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 13 lut 2005, 17:05

Nieprzeczytany post autor: cr1234 »

@ Alex101

Proszę, nie porównuj gry na XTB, co demo a co real u nich ... na EFIXie jest to mniej więcej porównywalne, a platforma kazda jest do nauczenia się i oswojenia.

Pozdrawiam

Aroon
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 08 sie 2005, 10:49

Nieprzeczytany post autor: Aroon »

Jakoś nie mogę się przekonać do Dealbooka. Poza tym ktoś tu pisał, że spread na EURUSD wynosi 2 pipsy, a ja mam 3. :(

Awatar użytkownika
Wa$$kII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:00

Nieprzeczytany post autor: Wa$$kII »

moim zdaniem efix polska to bardzo dobra platforma gram na niej, między innymi z powodu zabezpieczeń finansowych.

Wady:
-spora bezwładność na rachunku real ( na demie jest ok) ale nie gram az tak agresywnie i dla mnie jest ok
-mało wskaźników i strategii
-skomplikowane dodawanie nowych wskaźników, właściwie tylko dla ludzi z pojęciem o programowaniu. Jednak bardzo dobra dokumentacja i praktycznie kurs od zera jeśli ktoś zna w stopniu talkative ang to sobie poradzi z intrukcją
-dla początkujących trochę skomplikowana obsługa

Zalety
-bardzo dobra i miła obsługa w efixpolska
-gwarantowanie wypłat

Jeszce jedno polecam przelewać pieniądze w EUR lub GBP na rachunki za granicę prowizja 25zł w PKO BP. Ważne aby Twoje konto w GFT było w przelewanej walucie, ponieważ naliczają 3% od przeliczania kasy.


Ja gram tylko na forexie, nie wiem dokładnie jak jest z innymi usługami.

Rozwiązaniem problemów wskaźników jest posiadanie dwóch platform, ja tak robię. Drugą może być rachunek demo

To moje uwagi i do tej platformy, powiem jeszcze, że jestem z ninej zadowolony.

Pozdrawiam
Yaaa man

Awatar użytkownika
Wa$$kII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:00

Nieprzeczytany post autor: Wa$$kII »

Wa$$kill nie rozumiem czy zapłacili ci za relamę ???
Bo ostatnio nie miałeś 250$ :
Wa$$kII napisał:
Mógłbyś się podzielić sygnałami "King Forex Signals" poniewaz narazie mnie na nie stać a pasują mi ponieważ nie notują dużych strat w przypadku sl


A teraz taki post ???
To jak miałeś na minimalną wpłatę ???? Bo inaczej nie miałbyś pojęcia o realu ???
nic mi nie zapłacili niestey :(, inna sprawa przeznaczyć kasę na grę a inna na próbę czegoś. Przyznaje moje zagranie nie było fair. Poza tym nie mam kredytówki. Poza tym staram się rozważnie inwestować kasę, jak zarobię na to, wtedy pomyślę, na razie nie wliczam takiej możliwości
A dlaczego nie w zlotowkach? Z tego co wiem w GFT UK mozna miec rowniez rachunek w PLN.
jeśli wpłacasz na konto w złotówkach wtedy nie pójdzie eurotransferem i taka przyjemność kosztuje 30 zł +0,5% kwoty( nie wiem czy nie poplątałem dokładnie kwot, ale na pewno wychodzi drożej i to sporo. Kombinowałem, aby było tanio i udało się, nie sprawdzałem w innych bankach ale z tego co mi wiadomo PKO BP ma najmniejsze prowizje (oni też nie zapłacili mi za reklamę :( )

Pozdrawiam
Yaaa man

Awatar użytkownika
Wa$$kII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:00

Nieprzeczytany post autor: Wa$$kII »

nie mam takiego konta i nie próbowałem tego
Yaaa man

Awatar użytkownika
wojtasek
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:25

Nieprzeczytany post autor: wojtasek »

Mam pytanie: czy ktoś już próbował zapuścić na Efiksie swój EA? Bo jest taka możliwość, zdaję się, od tygodnia. Jeśli tak, to proszę o uwagi, spostrzeżenia, wnioski, itp. itd. :wink:

Czy GFT ma obsuwy w realizacji stop lossów? Oczywiście chodzi mi o większy ruch, np. na danych. Może ktoś próbował porównywać tę platformę z innymi (np. z OANDĄ), jeśli chodzi np. o poślizgi, nie tylko na danych?

Tymek, co Ty - jako informatyk biegły w temacie - sądzisz o tej platformie? Swoje EA uruchamiasz w XTB i Interbanku, z tego co przeczytałem na forum. Ale zdania co do brokerów z MT są podzielone.

Awatar użytkownika
wojtasek
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:25

Nieprzeczytany post autor: wojtasek »

Wzdan pisze:na GFT sa gwarantowane zlecenia
po mojej rozmowie z Efiksem, wcale nie jestem tego pewien; podobno mogą się zdarzyć jakieś obsuwy np. na wiadomościach; co zresztą jest zupełnie zrozumiałe.

Ciekawe, jakie są opinie o CTL, który jest używany w DealBook'u; było kiedyś takie pytanko:

http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 3724#23724

Awatar użytkownika
L1su
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 02 lip 2005, 18:31

Nieprzeczytany post autor: L1su »

hah studenciaczkiem dobre
Anyone who has never made a mistake has never tried anything new

ODPOWIEDZ