DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3000
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Aktualna sytuacja na złocie. Bardzo niemrawe odbicie po głwałtownej wyprzedaży wskazuje na możliwość dalszego spadku. Oczywiście to jest niski interwał.. Może być powtórka z sytuacji tam wyżej, że na którymś oporze ukośny znowu "spadną z rowerka".
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

@qduaty, @Świeżak44
Jak przestaniecie ganiać się za wykresem i zaczniecie planować trading i tradować swój plan, a nie wykres, to może zaczniecie nietracić tego, co zarobiliście?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

ninjaproject pisze:
07 sty 2020, 00:29
@qduaty, @Świeżak44
Jak przestaniecie ganiać się za wykresem i zaczniecie planować trading i tradować swój plan, a nie wykres, to może zaczniecie nietracić tego, co zarobiliście?
A wiesz, że to akurat zabawne jest :)
Bo plan zrobiłem, a i tak spi....lilem :|

Znaczy wiem o czym mówisz i widzę sam po sobie dużą zmianę względem czasu ale do satysfakcjonującego rezultatu daleko..
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

DAX
germany 30 na h2
50 fb to typowa normalka zas 61,8 fb to juz budiet nie po mojej mysli ale z daxem to taki niestety rynek
https://iv.pl/image/Gr16oW3
jeszcze zadna dawka uderzeniowa nie wlaczona a typowe dt narazie najwyzej to 2 ktr gdyz za bardzo nie czuje blusa chocby dlatego ze za duzo dali na sce zarobic :(
dalej klin nieb, wyrazna formacja spadkowa nizej 12800 i tyle z formacji na razie
to samo
https://iv.pl/image/Gr16yOo
bialy trojkat wzrost to juz formacja popytowa w tym wypadku
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropa wti
klin nieb zasieg do zielonej cel 1szy
https://iv.pl/image/Gr16NVB
tez ta zolta czekolada Bemowa z wczoraj na wykresie apetycznie mi wyglada
pozdrawiam BEMKA :564:
edek mala ska z wczoraj i lki usd/pl
swiezak
jak to sie stalo ze ty sie znowu wczoraj zagapiles to jakis wyrazny przypadek 20 procent pic i padaka :?:
te cholerne nocne marki chyba mi chca swice nad 200 wywalic brrrr ustawie jakies slki moze nara
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

DAX dokładka do S rozstrzygnięcie max do 10:00-11:00 ważny poziom z punktu DT 13230. Może ale nie koniecznie będą chcieli zakryć lukę która robić się na 9:00.

Awatar użytkownika
Serendipity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 11 cze 2018, 08:11

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Serendipity »

AUDJPY - buy 74.900

TP 1: 75.400
TP 2: 75.650

SL: 74.800
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2020, 08:14 przez Serendipity, łącznie zmieniany 3 razy.
Mt 7, 7

Awatar użytkownika
Serendipity
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 11 cze 2018, 08:11

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Serendipity »

XAB pisze:
07 sty 2020, 02:31
ropa wti
klin nieb zasieg do zielonej cel 1szy
https://iv.pl/image/Gr16NVB
Na 62.20 spodziewam się wsparcia i jakiejś korekty od tego ruchu w dół.
Mt 7, 7

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

złoto się w nocy odbiło od 1555, jak dla mnie to powrót do 1590 a jak przewali 1590 to 1625.
Nie mam tego jak rozrysować dzisiaj niestety..

ALE ja bym nie zagrał - zbyt nieprzewidywalne jest moim zdaniem złoto obecnie.

PS ktoś ma może jakiś pomysł na kawę? :)

Miłego dnia
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Zablokowany