2 + 2 * 2

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.

2+2*2=

8
10
12%
6
74
88%
 
Liczba głosów: 84

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

2 + 2 * 2

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Witam

Zakładam dziennik po powrocie do FX. Prawdę mówiąc miałem tego nie robić i spokojnie sobie kosić pipsy ale w końcu zmieniłem broka a raczej znalazłem nowego bo konto w FxPRO nadal jest ze środkami ale chce potestować coś na czym chciałbym w przyszłości opierać swój trejding czyli skalpowanie.
Dziennik przyda mi się w dopracowaniu sposobu gry oraz analizie błędów.

Nazwa tematu nieprzypadkowa. Po pierwsze brakuje tematów z cyferkami ale nie zdecydowałem się na prowokacje w stylu xx% w miesiąc/tydzień/dzień :lol: i po drugie moim celem będą te 2 czy 4 pipsy.

Założenia na początek:
1) Wypracować jasne reguły wejścia i wyjścia
2) Ochronić kapitał tzn ponad stan początkowy po miesiącu
3) Przyjmuje ryzyko poniżej 1% na trejd

Pozostałe założenia będę dodawał z czasem i pewnie po realizacji już wcześniej wymienionych.

Staty będą tutaj: http://guccon.mt4stats.com/
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
13Spekulant
Gaduła
Gaduła
Posty: 91
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:34

Nieprzeczytany post autor: 13Spekulant »

Aaaa, to Kolega doszedł do wniosku, że chce zarabiac na forexie, a nie tracić? Pochwalam wybór, słuszna decyzja.
Nie widzę nigdzie tylko informacji, czy demo czy real :mrgreen:
Jakieś komentarze będą, czy tylko suche in-out? Trzymam kciuki.

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Od jakiegoś czasu już nie tracę :P ale żeby nazwać moje wyniki prawdziwym zarabianiem ...
Pracuje a skalpowanie po kilka pipsów w FxPRO do łatwych nie należy. Poćwiczyłem na demo dukascopy i chce tego spróbować na realu a że pojawiła się oferta AM z rachunkami Pro no to jestem czyli rachunek real oczywiście.

Komentarze będą bo jak pisałem chce dopracować sposób gry, który możliwe że za jakiś czas opisze.

Zapomniałem napisać iż interesuje mnie tylko edek i na nim będą wejścia.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Mr.T

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

guccon pisze:Poćwiczyłem na demo dukascopy i chce tego spróbować na realu
Jeśli chodzi o porównanie demo i live w d-copy to jest identycznie,kompletnie niczym sie nie różnią jeśli chodzi o realizację zleceń bez względu na ilość lota czy 0,01 czy np;60.pzdr

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Brakowało mi jakieś tzw 'kropki nad i' aby założyć rachunek real w dukasie a potem przyszła przerwa na FX. Wróciłem i akurat AM fajną oferte wprowadziło to już się zdecydowałem :)
Na realu na razie 2 wejścia ale również nie zauważyłem różnicy w demo i real. Oby tak było zawsze.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

candleelephants
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 02 mar 2010, 19:45

Nieprzeczytany post autor: candleelephants »

Bez SL? nie warto ustawić choćby jakiegoś sztywnego z automatu na wszelki wypadek?
If i were a rich man, yubby dibby dibby dibby dibby dibby dibby dum!

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

Będę starał się ustawiać SL jeśli trejd będzie wisiał dłużej niż te 1-2 minuty. W przypadku problemów poszukam automatu.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

Skąd taki tytuł dziennika? Tak czy owak ... Powodzenia!

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

ja skalpuje w Admiralsie na rach Pro. nie ma problemów, powinieneś być zadowolony, trzymam kciuki :D

guccon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 846
Rejestracja: 30 lis 2009, 19:42

Nieprzeczytany post autor: guccon »

<kerimb> tytuł częściowo wyjaśniłem już wyżej. Można też dopatrzyć się głębszego sensu: mimo upatrywania 2-4 pipsów które rynek osiąga nawet w sekunde nie daje się emocjom i widzę 6 pisów do zgarnięcia zamiast 8 ...

Microbi dzięki za opinie. Na razie nie widzę problemów i real zachowuje się identycznie jak w trakcie testów na demo. Mam nadzieje że będę zadowolony już cały czas :)

I pierwszy trejd dzisiaj: +3 :568:
Po nowym szczycie i jego korekcie widać że na razie nie ma siły na nowe maxima więc poszukałem momentu dla S.
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi.

ODPOWIEDZ