[GBP/JPY]

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
MohSETH
Gaduła
Gaduła
Posty: 140
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:38

Nieprzeczytany post autor: MohSETH »

No właśnie zamierzam zrobić tak jak Ty... Po nocy do około godziny 10:30 kurs zaczyna rosnąć, jutro o tej godzinie będę na S;)
Lepiej nie zarobić niż stracić. Graj zawsze z trendem.

Awatar użytkownika
Mi$iek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 10 sie 2006, 12:20

Nieprzeczytany post autor: Mi$iek »

Na 219.16 jest zniesienie fibo i w ramach korekty mógłby tam dojść... :) Ja chyba też tak zaczne robić jak Wy... :)

Noob
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 397
Rejestracja: 05 wrz 2007, 18:39

Nieprzeczytany post autor: Noob »

No właśnie nad tym nocnym fenomenem zacząłem się zastanawiać. To jakaś zasada, że jen w nocy tanieje, czy przypadek, że tak jest w ostatnim tygodniu?

Ja tymczasem otworzyłem trzeciego shorta dzisiaj po 214,80 z TP 213,70. A myślę, że można ustawiać TP koło 213,40.

Ja nie ustawiam SL, ale myślę, że można na 215,90, 110 w tę i w tamtą :wink: .

Awatar użytkownika
Kuguar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 795
Rejestracja: 10 sie 2007, 20:12

Nieprzeczytany post autor: Kuguar »

Oddziaływanie DJ i SP500 głownie giełda USA i oczywiście NIKKEI:)
Juz to pisałem włącz sobie na platformie SP500 i USDJPY w tym samym czasie zobaczysz że to są sobowtóry:)
GOD BLESS ME...-"candles absorb EVERYTHING (news, rumours, speculation, etc). candles are price. price is....everything"
Mój Journal: http://forex-nawigator.biz/forum/journa ... 17291.html

Awatar użytkownika
b_god
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 02 lip 2007, 07:01

Nieprzeczytany post autor: b_god »

Noob pisze:No właśnie nad tym nocnym fenomenem zacząłem się zastanawiać. To jakaś zasada, że jen w nocy tanieje, czy przypadek, że tak jest w ostatnim tygodniu?
Popatrz na świeczki dzienne. O zeszłego czwartku, wyłączając jedynie poniedziałek, codziennie cena próbuje przebić się na stałe poniżej 214. Codziennie odbija się od tego poziomu i wraca. Stąd te wędrówki. Czekam aż zamknie się co najmniej czterogodzinną świecą poniżej 214, najchętniej około 212, 213, po czym będę wypatrywał odbicia w stronę 214 i tam zajmę pozycję krótką.

Natomiast jeśli dojdzie do zamknięcia daily powyżej 218 będę zastanawiał się nad pozycjami kierowanymi ku północy.

Awatar użytkownika
Mi$iek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 10 sie 2006, 12:20

Nieprzeczytany post autor: Mi$iek »

No to jednak narazie jeszcze up... myślę że do 219.xx powinno dojść... a potem wielkie S :)

Awatar użytkownika
b_god
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 02 lip 2007, 07:01

Nieprzeczytany post autor: b_god »

A podpowiedz mi Mi$iek, oprócz fibo masz coś jeszcze ciekawego w okolicy 219? Pytam z ciekawości, trochę z lenistwa, bo zbieram się do spania powoli i nie będę się przyglądał szczegółowo, a przeglądając fore4noobs doczytałem dobrą radę NickaB, co by stosować fibo jak się z jakimś ważniejszym wsparciem lub oporem pokrywa. Pytam, bo może jakieś zagęszczenie diNapolego tam tkwi.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Mi$iek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 10 sie 2006, 12:20

Nieprzeczytany post autor: Mi$iek »

Dokładnie na 219.16 jest linia "podstawy" RGR

jaguarII
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 438
Rejestracja: 25 mar 2007, 19:11

Nieprzeczytany post autor: jaguarII »

na 1 D jak dla mnie to sie szykuje korekta w trendzie spadkowym ale do okolic 220 z kawalkiem i potem wiekszy down...poza tym teraz to mamy calkiem niezla konsolidacje...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

MohSETH
Gaduła
Gaduła
Posty: 140
Rejestracja: 24 sie 2005, 22:38

Nieprzeczytany post autor: MohSETH »

Przekroczyliśmy 213.00 JA jestem na S... Zobaczymy co przyniesie przyszły tydzień;:)
Lepiej nie zarobić niż stracić. Graj zawsze z trendem.

ODPOWIEDZ