Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Maciekkk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:04

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Maciekkk »

Dzisiaj założyłem konto. Czekałem na weryfikację 10 minut. Potem założyłem konto Skrill, przelew 24, na skrillu w 10 minut kasa a ze skrilla na swoje konto w Tickmill w minute. Admiral Markets juz nie chce klientów z polski wiec trzeba dać szansę Tickmill ;) Oby świadczyli swoje usługi jak najdłużej!! Polecam

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Maciekkk pisze:Dzisiaj założyłem konto. Czekałem na weryfikację 10 minut. Potem założyłem konto Skrill, przelew 24, na skrillu w 10 minut kasa a ze skrilla na swoje konto w Tickmill w minute. Admiral Markets juz nie chce klientów z polski wiec trzeba dać szansę Tickmill ;) Oby świadczyli swoje usługi jak najdłużej!! Polecam

Przez dotpay trwa sekunde, dosłownie. Wypłata 24h. Oby wytrwali.

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Jones »

Nieśmiertelny Trader pisze:
Maciekkk pisze:Dzisiaj założyłem konto. Czekałem na weryfikację 10 minut. Potem założyłem konto Skrill, przelew 24, na skrillu w 10 minut kasa a ze skrilla na swoje konto w Tickmill w minute. Admiral Markets juz nie chce klientów z polski wiec trzeba dać szansę Tickmill ;) Oby świadczyli swoje usługi jak najdłużej!! Polecam

Przez dotpay trwa sekunde, dosłownie. Wypłata 24h. Oby wytrwali.
u mnie tak samo wpłata sekundowe sprawy wypłata 24h (Dotpay)
oby było tak zawsze :D
zlecenia szybko wchodzą jeszcze nie miałem rekwotowań :D
jak na razie jedna uwaga w momencie naliczania prowizji o godz. 23.15 są jazdy na spread nawet 10p :(
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Mamy dla Was dobrą wiadomość - jeśli ktoś chciałby przetestować usługi Tickmill bez konieczności wpłacania pieniędzy, ale na rachunku rzeczywistym, to teraz ma taką okazję. Uruchomiliśmy właśnie promocję Konto Powitalne. Wszystkie szczegóły znajdują się tutaj:

https://tickmill.com/pl/promotions/welcome-account/

Zapraszamy!
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Tickmill pisze:Mamy dla Was dobrą wiadomość - jeśli ktoś chciałby przetestować usługi Tickmill bez konieczności wpłacania pieniędzy, ale na rachunku rzeczywistym, to teraz ma taką okazję. Uruchomiliśmy właśnie promocję Konto Powitalne. Wszystkie szczegóły znajdują się tutaj:

https://tickmill.com/pl/promotions/welcome-account/

Zapraszamy!
Witam, Ja mam pytanie:

W piątek zleciłem wypłatę wszystkich środków a zostały wypłacone tylko pieniądze które wpłaciłem a cały zysk który u was wypracowałem nie został wypłacony i dalej widnieje na mt4. Wypłaty jak zawsze robiłem przez dotpay.

Tak więc dzisiaj ponownie zleciłem wypłatę zysku. Wcześniej robiłem wypłaty ale pojedyncze a teraz zleciłem całość i póki co wychodzi na to jak bym nic nie zarobił bo nie moge wyplacić zysku a trochę się naharowałem na ten zysk :)

Przykład: Człowiek wpłaca 10Kzł robi sobie w tym czasie wypłaty ale 10K ciągle jest na rachunku, w koncu wypłacił 5k a 10k dalej jest tak wiec ciagle wyplaca zyski i gdy chce wyplacic wszystko to otrzymalem tylko 5K a 5K zostało. To oczywiscie sa przykladowe sumy. Dlaczego tak? Mam zrobić wyplatę w inny sposob niż przez dotpay?
Ostatnio zmieniony 13 mar 2017, 14:32 przez Nieśmiertelny Trader, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Witamy,

Dotpay umożliwia transfer jedynie do wysokości wpłaconych środków, zyski należy wypłacić inną metodą. Prosimy o przesłanie wiadomości na nasz email pl@tickmill.co.uk, skontaktujemy się z działem księgowości i zobaczymy co dokładnie tam się dzieje.
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Tickmill pisze:Witamy,

Dotpay umożliwia transfer jedynie do wysokości wpłaconych środków, zyski należy wypłacić inną metodą. Prosimy o przesłanie wiadomości na nasz email pl@tickmill.co.uk, skontaktujemy się z działem księgowości i zobaczymy co dokładnie tam się dzieje.

no i wszystko jasne. Dzieki za info :)

Swoją drogą nie rozumiem w takim razie takiego założenia, po co ten dotpay? Tak jak byście z góry zakładali że ludzie tylko tracą. Poważnie tak to wygląda. Nie rozumiem funkcjonalności dotpay w tym wypadku.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2017, 14:37 przez Nieśmiertelny Trader, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Nieśmiertelny Trader pisze:
Tickmill pisze:Witamy,

Dotpay umożliwia transfer jedynie do wysokości wpłaconych środków, zyski należy wypłacić inną metodą. Prosimy o przesłanie wiadomości na nasz email pl@tickmill.co.uk, skontaktujemy się z działem księgowości i zobaczymy co dokładnie tam się dzieje.

no i wszystko jasne. Dzieki za info :)
Zawsze do usług!
W takim wypadku prosimy o złożenie dyspozycji wypłaty, używając Skrill, Neteller lub przelew bankowy. Jeżeli wybierze Pan przelew bankowy, to zgodnie z przepisami musimy potwierdzić że jest Pan jego właścicielem. Wystarczy przesłać nam potwierdzenie wykonania dowolnego przelewu lub też wyciąg elektroniczny zawierający Pana dane. Chyba że przesyłał Pan taki dokument jako potwierdzenie adresu, podczas procesu rejestracji, wtedy żadne dodatkowe czynności nie są wymagane.

-- 13 mar 2017, 14:39 --
Nieśmiertelny Trader pisze:
Swoją drogą nie rozumiem w takim razie takiego założenia, po co ten dotpay? Tak jak byście z góry zakładali że ludzie tylko tracą. Poważnie tak to wygląda. Nie rozumiem funkcjonalności dotpay w tym wypadku.
Nasze konto bankowe znajduje się w UK. Przelew w tej sytuacji szedłby co najmniej dobę. Dzięki Dotpay jest to płatność natychmiastowa, o wiele wygodniejsze rozwiązanie dla depozytów i nie trzeba ponosić kosztów przelewu międzynarodowego. Nie jest to może idealne rozwiązanie, ze względu właśnie na limity, ale wiele osób sobie tą metodę płatności chwali.
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

No szkoda bo wpłaty sa naprawdę błyskawiczne. Tak więc nawet nie trzeba trzymać pieniędzy u brokera. Człowiek widzi sygnał i może momentalnie przelać pieniądze i otworzyć pozycje. To na plus.

Czyli przykładowo gdy zrobi się 100% konta to dotpay staje się bezużyteczny? Do wypłat oczywiście.

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Nieśmiertelny Trader pisze:No szkoda bo wpłaty sa naprawdę błyskawiczne. Tak więc nawet nie trzeba trzymać pieniędzy u brokera. Człowiek widzi sygnał i może momentalnie przelać pieniądze i otworzyć pozycje. To na plus.

Czyli przykładowo gdy zrobi się 100% konta to dotpay staje się bezużyteczny? Do wypłat oczywiście.
Niestety, Dotpay pozwala wypłacić jedynie wpłacone środki, nawet 1 PLN zysku nie może być przez nich wypłacony.
Aby przelewy zysków nie były tak uciążliwe, pracujemy nad otworzeniem konta bankowego w Polsce. Niestety, procedury dla podmiotów zagranicznych są o wiele bardziej skomplikowane i zabierają o wiele więcej czasu niż w przypadku firm z Polski. Także prosimy o jeszcze chwile cierpliwości....
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

ODPOWIEDZ