Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
FreeWay

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Co się dzieje u tego brokera ? dzisiejszej nocy widzę coś takiego myślałem że może to błąd w mojej MT4 ale na Web Trader to samo mają ,nie gram w nocy ale jak ktoś miał zostawionego shorta na noc to nie źle go przewieźli.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

FreeWay pisze:Co się dzieje u tego brokera ? dzisiejszej nocy widzę coś takiego myślałem że może to błąd w mojej MT4 ale na Web Trader to samo mają ,nie gram w nocy ale jak ktoś miał zostawionego shorta na noc to nie źle go przewieźli.
Raczej wszędzie tak wyglądają kwotowania tej pary KLIK
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dane z Nowej Zelandii + Australii. Trochę się działo... Co broker, to inna luka ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

FreeWay

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

"Raczej wszędzie tak wyglądają kwotowania tej pary KLIK" - Własnie nie wszędzie i tylko dla tego poruszyłem ten temat , u inego brokera luki nie było .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2019, 10:05 przez FreeWay, łącznie zmieniany 3 razy.

rsw
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 26 kwie 2017, 17:48

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: rsw »

O którą parę właściwie ci chodzi?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Pierwszy wykres to EUR/NZD, drugi jaki pokazałeś to NZD/USD ;). Ale to bez większego znaczenia. To, że nie widać luki na M5 nie znaczy, że na tikowym nie wystąpiła i zlecenia byłyby realizowane "płynnie".

Dlaczego widzimy lukę na wykresie? Przykładowo:
U brokera A, o godz. 14:59:59 cena wynosi 10, w momencie otwarcia nowej świecy, czyli o 15:00:00 cena wynosi 20. Widzisz lukę na 10 punktów.

U brokera B, godz. 14:59:59 cena wynosi 10, w momencie otwarcia nowej świecy, czyli 15:00:00 cena wynosi 11. Natomiast o 15:00:01 cena skacze na 20. Luki nie widać na M30, M5, a nawet M1. Ale de facto na tikach ona wystąpiła i Twoje zlecenie zostałoby zrealizowane prawdopodobnie w ten sam lub zbliżony sposób u obu brokerów.

Innym problemem jest, że MT4 nie oferuje wykresów tikowych, w przeciwieństwie do JForex, więc nie jesteśmy w stanie zweryfikować jak cena "skakała". Ale jak weźmiesz 20 brokerów, to wszędzie może być inaczej niż... wszędzie :). Szczególnie na tikach. Taki urok rynku OTC.

Wbrew pozorom, zegary serwerów brokerów nie zawsze są idealnie "zsynchronizowane". Bywa, że kwotowania "spływają" z delikatnym obsunięciem (+ możliwe przeciążenia serwerów w newralgicznych momentach jak np. publikacje danych). A do tego dochodzą jeszcze różni dostawcy płynności. Bardziej istotne są lokalne high/low.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

FreeWay

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Racja nie na tym wykresie 2 ss zrobiłem :D gram u tego brokera i raczej nie mam zastrzeżeń , raczej chciałem się dowiedzieć skąd wynikają te różnice w wykresach

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

FreeWay pisze:Racja nie na tym wykresie 2 ss zrobiłem :D gram u tego brokera i raczej nie mam zastrzeżeń , raczej chciałem się dowiedzieć skąd wynikają te różnice w wykresach
Temat rzeka... :)

https://forexclub.pl/roznice-wykresach- ... brokerami/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Ryba777
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2019, 23:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Ryba777 »

Cześć wszystkim,
Posiadam konto w tickmill,
Chciałbym uzyskać rabat do konta, jak to zrobić i jakie warunki muszę spełnić?
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ryba777 pisze:Cześć wszystkim,
Posiadam konto w tickmill,
Chciałbym uzyskać rabat do konta, jak to zrobić i jakie warunki muszę spełnić?
Pozdrawiam.
Tu również podeślę Ci szczegóły na PW...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ