Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Witam, jakie warunki trzeba spełnić na tradera miesiąca? Można wypłacać w trakcie? Jakiś minimalny obrót?

Pozdrawiam i dzięki.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9974
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nieśmiertelny Trader pisze:Witam, jakie warunki trzeba spełnić na tradera miesiąca? Można wypłacać w trakcie? Jakiś minimalny obrót?

Pozdrawiam i dzięki.
Cześć,

Nie ma tego typu warunków - wyboru dokonuje Jury w oparciu przede wszystkim o stopę zwrotu, zysk w $, sposób zarządzania ryzykiem itd.
Warunki są dokładnie opisane na stronie Tickmilla na samym dole pod tabelą historycznych zwycięzców ;).

https://tickmill.com/pl/promotions/trader-of-the-month/

Nie odbywa się to na zasadzie rywalizacji, dlatego też nie ma rankingów bieżących itd.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

side
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2014, 10:32

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: side »

Witam
Panowie, jak teraz wygląda handel w Tickmill?
Pytam, bo przekopując dzisiaj cały wątek zauważyłem, że do końcówki 2017 wszytko było OK, ale później zaczęły się problemy z badtickami czy dużymi spreadami. Czy one nadal występują?

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

tylko przez chwile mieli takie problemy glownie na daxie z tego co mnie pamiec nie myli
no tak czy inaczej naprawione dawno temu i jest juz ok :D

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 333
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Nie zauważyłem żadnych problemów, spread na głównych parach jest bardzo niski, a trochę się rozjeżdża około północy czasu platformy, czyli około 23 naszego czasu

side
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2014, 10:32

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: side »

grzegrzyw pisze:Nie zauważyłem żadnych problemów, spread na głównych parach jest bardzo niski, a trochę się rozjeżdża około północy czasu platformy, czyli około 23 naszego czasu
Dzieki :-)

-- 03 lut 2019, 19:21 --

@Forex-trader
Tobie też big THX :)

-- 03 lut 2019, 19:22 --

Dzięki Panowie :)

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Obrazek

Dołącz do międzynarodowego zespołu Tickmill !

W związku z dynamicznym rozwojem marki Tickmill na polskim rynku oraz ciągłym dążeniem do poprawy jakości oferowanych przez nas usług, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Rynku.

Jesteś pasjonatem rynku Forex? Codzienna analiza rynków sprawia Ci przyjemność, a o inwestycjach możesz opowiadać godzinami? Dołącz do zespołu Tickmill! Do Twoich zadań należeć będzie codzienna analiza rynku, prowadzona na żywo za pośrednictwem mediów społecznościowych (oficjalny profil Facebook Tickmill), publikacja analiz na naszym blogu, profilu społecznościowym, forach internetowych.

Przykłady w innych językach można znaleźć między innymi pod adresem: https://www.facebook.com/TickmillDE czy też na stronie https://www.facebook.com/TickmillEspanol

Od kandydatów oczekujemy znajomości funkcjonowania rynku walutowego, znajomości między innymi analizy technicznej oraz fundamentalnej, doskonałych umiejętności komunikacyjnych oraz otwartości i pozytywnego nastawienia.

Prowadzisz swój blog, publikujesz analizy na dowolnej stronie www lub prowadziłeś webinary lub szkolenia? Będzie to dodatkowym atutem.

Oferujemy pracę zdalną, w ciekawym zespole i w luźnej atmosferze.

Uważasz że jesteś odpowiednim kandydatem? Zgłoś się do nas!
Wyślij zgłoszenie pod adres pl@tickmill.co.uk z opisem swojego dotychczasowego doświadczenia.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Gdzieś od półtora miesiąca gorzej mi chodzi platforma MT4 od Vipro. Tnie sie , wiesza. Na necie kablowym i LTE oraz na dwóch różnych laptopach. Zerknąłem dziś na ping i mam 50 i to jest ten najniższy.
Ile u Was w Tickimill/Vipro wynosi ping i jak Wam chodzi platforma ?
Na rachunku demo w Tickmill mam ping 61 i tnie się mało, choć też się tnie. Wcześniej demo nigdy mi się nie cięło, nawet gdy real stał.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 333
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Ja mam Tickmilla ale nie Vipro, platforma nie przycina, a pingi mam następujące:
Real London 3 = 45,01 ms, Real Amsterdam 1 = 46,20 ms, Demo France 5 = 51,57 ms.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

grzegrzyw pisze:Ja mam Tickmilla ale nie Vipro, platforma nie przycina, a pingi mam następujące:
Real London 3 = 45,01 ms, Real Amsterdam 1 = 46,20 ms, Demo France 5 = 51,57 ms.
Dzięki za odpowiedź.
Czekam na kolejne wypowiedzi (mam nadzieję).
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ