Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

psV pisze: Przelewy są zlecane jako OUR czy SHA?
Przelewy walutowe zlecane są jako SHA, ale ponieważ realizowane są z banku w Polsce, ryzyko kosztów banków pośredniczących jest niskie. W USD za darmo można wpłacać również Skrillem, Netellerem i kartą.
Czy są tutaj kursy związane z BTC?
W tym momencie jeszcze nie, ale dostajemy dużo takich pytań i wiem, że odpowiedni dział już się tym tematem zaczął interesować.
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

jak zaklada sie konto demo w Tickmillu to nr konta z haslem sa wysylane mailem czy tylko dostepne wizulanie przy zakladaniu? nie zapisalem sobie i teraz nie mam jak przeniesc platformy na innego kompa :(

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Jeśli demo zakładane jest przez stronę, dane logowania przysyłane są mailem, jeśli bezpośrednio w platformie - wtedy nie są. W drugim przypadku powinien mieć Pan jednak hasło w skrzynce pocztowej w MT4, proszę tam poszukać wiadomości o rejestracji nowego konta.

Jeśli hasło się nie znajdzie, zawsze możemy je zresetować :)
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Witam, swap naliczany na surowcach był zawsze? Bo jakoś Mi się kojarzy że surowce zawsze były pozbawione punktów swapowych za przetrzymywanie pozycji. Coś się zmieniło?

No i tak w ogóle to został naliczony jakoś nie dawno chyba, jakoś koło południa jak tak sobie zerkam od czasu do czasu. No i jest bardzo duzy, mam na mysli sreberko.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Hm nie wiem czy był zawsze ale informacje na stronie wskazują, że jest:
https://tickmill.com/pl/instruments/precious-metals/

Lepiej powiedz jak przeżyłeś ten nocny flash crash na 10%... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

raposo pisze:Hm nie wiem czy był zawsze ale informacje na stronie wskazują, że jest:
https://tickmill.com/pl/instruments/precious-metals/

Lepiej powiedz jak przeżyłeś ten nocny flash crash na 10%... ;)

crash jak crash ale to swap Mnie wykończy po dwóch - trzech miesiącach trzymania... Jest 28 razy większy niż w mforex... Zróbcie coś z tym bo jak tu grać długoterminowo ? Ten swap to paranoja.


-5% po paru dniach trzymania z czego sporo pozycji pootwieranych dzisiaj. -5% całej wplaconej sumy zezarte przez swap :D załóżmy -5% co tydzien. 4 tygodnie = - 20% całej sumy. dwa miechy -40% całej sumy :D Czyli przykladowo gdy ktos wplaci 100k przy dzwigni 1:50 i otworzy za maxa to po dwóch miechach swap zeżre mu 40-50K :D

Nice! ...........

Ooo widzę, że w Dukasie nie ma kosztów swap long (ewentualnie jakieś micro)? Nie rozumiem tej skrajności. U jednego broka zero, u drugiego -50% konta po dwóch miechach...

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Nieśmiertelny Trader pisze:Witam, swap naliczany na surowcach był zawsze? Bo jakoś Mi się kojarzy że surowce zawsze były pozbawione punktów swapowych za przetrzymywanie pozycji. Coś się zmieniło?

No i tak w ogóle to został naliczony jakoś nie dawno chyba, jakoś koło południa jak tak sobie zerkam od czasu do czasu. No i jest bardzo duzy, mam na mysli sreberko.
Srebro i złoto jest obecnie oswapowane u większości brokerów i to w sposob nieprzyzwoity. CMC nie nalicza swapu na srebrze i złocie na kontraktach czasowych.
Co do Tickmill to oni niestety mają swapy i na rope i na indeksy. Dla mnie taka postawa brokera jest nieakceptowalna. Nie założę u nich konta dopóki tego nie zmienią.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Dzień dobry!

Kilka tygodni temu zmieniliśmy LP obsługującego niektóre instrumenty, między innymi metale. Nowy LP posiada znacznie głębsza płynność, niestety posiada również znacznie wyższe swapy. Udało nam się jednak w tym tygodniu wynegocjować niższe stawki, które wprowadzone zostaną w przyszłym tygodniu.
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Fajnie, że będą niższe swapy ale z tą płynnością tez chyba nie ma rewelacji patrząc na poniższy screen. Na pewno spread jest jednym z mniejszych na rynku za co wielki plus.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

To normalne, że na spotowych metalach są swapy. Ogólnie albo punkty swapowe albo rolowanie jeśli jest cfd oparty na futures.

ODPOWIEDZ