Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

raposo pisze:Ochrona dotyczy z tego co wiem wszystkich rodzajów kont, bo są one ostatecznie realizowane w ten sam sposób (czyli Classic to też konto STP/ECN ale z inną formą naliczania prowizji).

W regulaminie jest zapis dot. ochrony przed debetem. Pisałem o tym tutaj:
http://forex-nawigator.biz/forum/konto- ... ml#p863980

Patrząc na spready Vipro i Tickmill - są na zbliżonym poziomie ale jednak rozbieżności są dostrzegalne. Tyle, że trudno powiedzieć gdzie wychodzi to korzystniej. Może w nowym tygodniu zmierzę wskaźnikiem średnie spready na głównych instrumentach i podzielę się wynikami :).
Dałbym lubie to pod tym postem gdyby się dało hehe ;)

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: brg »

Jaki jest sens puszczania EA do logowania spreadów, jak spready na wszystkich instrumentach możecie sobie sprawdzić na MyFXBooku? :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Wreszcie udało mi się dokonać pomiarów. Spready mierzone dziś od 8 rano. Trochę mało się dzieje ale cóż, taki dzień.

EUR/USD - 0,22 pips
GBP/USD - 0,55 pips
USD/JPY - 0,28 pips
XAU/USD - 10,7 pips
WTI - 3,5 pips
DE30 - 0,9 pipa

Podaję po jednej wartości, bo różnice między Vipro i Tickmill są znikome. Faktem jest, że występują ale są to różnice rzędu 0,0x pips ostatecznie odchylenia występują w obie strony więc de facto wyjdzie na to samo.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
wojtasek
Gaduła
Gaduła
Posty: 203
Rejestracja: 13 mar 2007, 21:25

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: wojtasek »

Dzięki za pomiary. :) Swoją drogą, jak się rejestrowałem na Forum,
to spread 2.0 pipsy (u MM, prowizja 0) na EUR/USD był uważany
za niski; np. GBP/USD - 3, GBP/JPY - 7, GBP/CHF - 6, itd., to były
dobre warunki. Sporo się zmieniło. :)
Bork, bork, bork! Swedish Chef

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ja pamiętam jeszcze jak standardem były 3 pipsy na EUR/USD i 12 na GBP/JPY :).

Oczywiście, w Tickmill musimy sobie jeszcze doliczyć prowizję ale przeliczając ją na pipsy dla EUR/USD będzie to łącznie za otwarcie i zamknięcie ok. 0,44 pips (z rabatem Forex Club poniżej 0,4 pips) + 0,22 pips spreadu. 1/3 tego, co jeszcze parę lat temu :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Pawel44
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 01 paź 2010, 13:22

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Pawel44 »

Korzystałem już z kilku brokerów, ale jak na razie ten jest najlepszy. Spready i prowizje niskie, realizacja bez poślizgów, szybka wpłata i formalności. Teraz sprawdzam jak wyjdzie wypłata środków. Numer 2 - Admiral Markets, potem (z tego co testowałem) długo, długo nic...

Pozdrawiam, Paweł

ask
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 24 wrz 2015, 17:04

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: ask »

A jak porownujesz tego brokera w porownaniu z IC Markets ? O ile testowales go wogole i mozesz, jetes w stanie porownac ?

Aroon
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 08 sie 2005, 10:49

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Aroon »

Pawel44 pisze:Korzystałem już z kilku brokerów, ale jak na razie ten jest najlepszy. Spready i prowizje niskie, realizacja bez poślizgów, szybka wpłata i formalności. Teraz sprawdzam jak wyjdzie wypłata środków. Numer 2 - Admiral Markets, potem (z tego co testowałem) długo, długo nic...

Pozdrawiam, Paweł
Są poślizgi (Tickmill).

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Aroon pisze:
Pawel44 pisze:Korzystałem już z kilku brokerów, ale jak na razie ten jest najlepszy. Spready i prowizje niskie, realizacja bez poślizgów, szybka wpłata i formalności. Teraz sprawdzam jak wyjdzie wypłata środków. Numer 2 - Admiral Markets, potem (z tego co testowałem) długo, długo nic...

Pozdrawiam, Paweł
Są poślizgi (Tickmill).
Są. W obie strony. Ale to wynika już z modelu realizacji zleceń. Faktem jest, że ciężko znaleźć niższe koszty transakcyjne przy depozycie min. 25 zł.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Jon Lin
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2015, 23:06

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Jon Lin »

Witam wszystkich

Dzisiaj zauważyłem spore zmiany na stronie Tickmill, gdzie broker nie reklamuje się już jako ECN, STP, DMA tylko STP. Ktoś coś wie w temacie więcej? wprowadzali w błąd czy zmienili model działania?

ODPOWIEDZ