szybki atak na forex

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: szybki atak na forex

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Forexrookie: to nawet nie tyle chodzi o brokerów. Rynek działa tak, że w danym okresie czasu na jednej transakcji jeden zyska drugi straci. Czyli Ty musisz zabrać pieniądze "im", a "oni" chcą zabrać Tobie. I wierz mi, wielu z tych "onych" jest doskonale przygotowanych, ma starannie dobrane narzędzia i głębokie kieszenie. Ta walka jest nierówna. Ty, czy ja, mamy niewiele atutów i poprawne ich wykorzystanie może przesądzić o naszej porażce lub zwycięstwie.

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Re: szybki atak na forex

Nieprzeczytany post autor: zz »

forexrookie pisze:[
Powaznie, lektura tego forum dala mi duzo do myslenia. Po przeczytaniu juz kilku tematow odnosze wrazenie ze gra na forex to nierowna walka z brokerami, ktorzy mimo ze maja przewage to i tak graja nieczysto..

Aha. I kolejne przemyslenie do ktorego sklonila mnie lektura forum - przy takim wkladzie w gre wchodzi tylko ECN. Tylko teraz czytam i czytam i co sie okazuje.. Ze nie kazdy broker ECN to tak naprawde ECN. No komedia. Czyli w koncu mamy polskiego ECNa czy nie mamy :wink:

..
Oceniasz to zbyt jednostronnie...
Przypominam Koledze że dużych też można pokonać ,a brokerzy nie przeszkadzają, przykłady?.
BC Anglii poległ z walce z Sorosem na niewyobrażalną kasę,,BC Japonii poległ z Japońskimi gospodyniami domowymi na niewyobrażalną kasę,największy FUND HEGE LTCM zadządzany przez Noblistów praktycznie stracił wszystko,ostatnio przez pomyłkę w mgnieniu oka Fundusz Knight capital stracił ok. 800 mln $,nasz BC z tego co pamiętam też był ok. 35 mld zł w plecy ok. 2006/2007
Problem podstawowy aby był dostęp do światowej płynności i światowego wolumenu.....
Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

ODPOWIEDZ