Systemy PAMM - manager

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

dzieki za linke , ale malo tam wpisow osob ktore zarzadzaja kontami PAMM, a mnie chodzi o wypowiedzi osob ktore maja doswiadczenie w tej materii..

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

andy11 pisze:dzieki za linke , ale malo tam wpisow osob ktore zarzadzaja kontami PAMM, a mnie chodzi o wypowiedzi osob ktore maja doswiadczenie w tej materii..
zgodnie z polskim prawem potrzebna jest licencja DI, niewiele osob ja ma i zazwyczaj zarzadzaja funduszami inwestycyjnymi, albo figuruja jako zarzadzajacy, takze nie dziw sie ze nikt tutaj sobie nie strzela w kolano

zobacz sobie np alpari ru tam jest duzo danych ile czasu ktos zarzadza ile ma kasy wykresy jak ta kasa przybywala itd

tutaj dla przykladu koles z najwiekszym kapitalem, zarzadza 2 000 000 E :twisted:
http://alpari-forex.com/en/pamm/info/id/49771/

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

xpep pisze:
andy11 pisze:dzieki za linke , ale malo tam wpisow osob ktore zarzadzaja kontami PAMM, a mnie chodzi o wypowiedzi osob ktore maja doswiadczenie w tej materii..
zgodnie z polskim prawem potrzebna jest licencja DI, niewiele osob ja ma i zazwyczaj zarzadzaja funduszami inwestycyjnymi, albo figuruja jako zarzadzajacy, takze nie dziw sie ze nikt tutaj sobie nie strzela w kolano

zobacz sobie np alpari ru tam jest duzo danych ile czasu ktos zarzadza ile ma kasy wykresy jak ta kasa przybywala itd

tutaj dla przykladu koles z najwiekszym kapitalem, zarzadza 2 000 000 E :twisted:
http://alpari-forex.com/en/pamm/info/id/49771/
licencja jest potrzebna do zarzadzania w Polsce... a nie za granica... np: w Szwajcarii z konta Pamm nie moga korzystac rezydenci ....ale obcokrajowcy tak... dla Polski jesli korzystasz z PAMM to liczy sie dla nich podatek w wysokosci 19%....

co do linki to fajna daje jakis obraz ....

prawnik
Gaduła
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: 09 cze 2011, 22:07

Nieprzeczytany post autor: prawnik »

xpep pisze:
andy11 pisze:dzieki za linke , ale malo tam wpisow osob ktore zarzadzaja kontami PAMM, a mnie chodzi o wypowiedzi osob ktore maja doswiadczenie w tej materii..
zgodnie z polskim prawem potrzebna jest licencja DI, niewiele osob ja ma i zazwyczaj zarzadzaja funduszami inwestycyjnymi, albo figuruja jako zarzadzajacy, takze nie dziw sie ze nikt tutaj sobie nie strzela w kolano

zobacz sobie np alpari ru tam jest duzo danych ile czasu ktos zarzadza ile ma kasy wykresy jak ta kasa przybywala itd

tutaj dla przykladu koles z najwiekszym kapitalem, zarzadza 2 000 000 E :twisted:
http://alpari-forex.com/en/pamm/info/id/49771/

Dwie kwestie. Czas zmienić polskie przepisy w zakresie tzw. korporacji zarówno prawniczych, finansowych itp. Jakie znaczenie ma dla mnie czy gościu ma uprawnienia di czy maklera czy nie, żadne. Liczy sie czy jest dobry w swojej dziedzinie.

Na wykresie u tego gościa ostatnio to była wypłata czy miał taka obsuwę?

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

prawnik pisze:Na wykresie u tego gościa ostatnio to była wypłata czy miał taka obsuwę?
Obsuwa, piramidka się zawaliła 80% DD, jeszcze trochę i by doszło do 0.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

prawnik
Gaduła
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: 09 cze 2011, 22:07

Nieprzeczytany post autor: prawnik »

Tig3r pisze:
prawnik pisze:Na wykresie u tego gościa ostatnio to była wypłata czy miał taka obsuwę?
Obsuwa, piramidka się zawaliła 80% DD, jeszcze trochę i by doszło do 0.


Ufffffff to było goraco. Chyba gosciu powinien wyciągnąć z tego jakies wnioski. Szkoda psuć sobie taką historię. :lol:

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Ufffffff to było goraco. Chyba gosciu powinien wyciągnąć z tego jakies wnioski. Szkoda psuć sobie taką historię. Laughing
On ryzykuje tylko 2,5k EUR a najwyżej otworzy kolejne konto - zdaje się że tak to działa (zarobić swoje i nie przejmować się w ogóle wynikami)
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

prawnik
Gaduła
Gaduła
Posty: 173
Rejestracja: 09 cze 2011, 22:07

Nieprzeczytany post autor: prawnik »

Tig3r pisze:
Ufffffff to było goraco. Chyba gosciu powinien wyciągnąć z tego jakies wnioski. Szkoda psuć sobie taką historię. Laughing
On ryzykuje tylko 2,5k EUR a najwyżej otworzy kolejne konto - zdaje się że tak to działa (zarobić swoje i nie przejmować się w ogóle wynikami)


Aaaaa... Dzieki za wytłumaczenie. jednak DD z takiego pułapu cashu robi "wrażenie". :wink:

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

Tig3r pisze:
Ufffffff to było goraco. Chyba gosciu powinien wyciągnąć z tego jakies wnioski. Szkoda psuć sobie taką historię. Laughing
On ryzykuje tylko 2,5k EUR a najwyżej otworzy kolejne konto - zdaje się że tak to działa (zarobić swoje i nie przejmować się w ogóle wynikami)
sadze ze przespal moment ..... stad ta obsuwa... to ze ryzykukje 2,5k eur to jedna sprawa ale druga jest taka ze mial profit od 2mln i pytanie sie nasuwa co sie musialo wydarzyc ze tak sie obsunal...?

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

sadze ze przespal moment ..... stad ta obsuwa... to ze ryzykukje 2,5k eur to jedna sprawa ale druga jest taka ze mial profit od 2mln i pytanie sie nasuwa co sie musialo wydarzyc ze tak sie obsunal...?
Zapewne to strategia piramidowania i trend się za długo utrzymał.
Nic się wydarzyć nie musiało. Gość zarabia na prowizjach niezależnie czy konto rośnie czy spada (oczywiście im więcej rośnie i mniej spada tym więcej "wyznawców").
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

ODPOWIEDZ