Skrót MT4 na pulpicie

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 499
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Skrót MT4 na pulpicie

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

jest taka sprawa. mam zainstalowane MT4, wczoraj zainstalowałem MT5 tego samego broka. Rano klikając skrót platformy na pulpicie otwierało mi się MT5 zamiast MT4. Odinstalowałem więc MT5 i skrót zniknął. Czy można utworzyć były skrót MT4 na pulpicie? Bo na razie mam terminal podpięty w menu Start. A nie chcę odinstalowywać MT4 i na nowo instalować.

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: Skrót MT4 na pulpicie

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

forexsowicz91 pisze:jest taka sprawa. mam zainstalowane MT4, wczoraj zainstalowałem MT5 tego samego broka. Rano klikając skrót platformy na pulpicie otwierało mi się MT5 zamiast MT4. Odinstalowałem więc MT5 i skrót zniknął. Czy można utworzyć były skrót MT4 na pulpicie? Bo na razie mam terminal podpięty w menu Start. A nie chcę odinstalowywać MT4 i na nowo instalować.
Start>prawy klawisz myszki i......wybierasz opcję :D
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

forexsowicz91
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 499
Rejestracja: 25 lis 2011, 17:55

Re: Skrót MT4 na pulpicie

Nieprzeczytany post autor: forexsowicz91 »

tak, wiem o tej opcji. Ale efekt nie był taki jak chciałem, dlatego wrzuciłem pytanie. Ale już ogarnąłem, i jest ok. :)

ODPOWIEDZ