Scalping

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Scalping

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

jackubie przydałoby Ci się trochę więcej dystansu do siebie. Po co te kolokwializmy użyte wobec mojej skromnej osoby? :(

jackub

Re: Scalping

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Pablo90 pisze:jackubie przydałoby Ci się trochę więcej dystansu do siebie. Po co te kolokwializmy użyte wobec mojej skromnej osoby? :(
Ponieważ kiedyś prosiłem cię bardzo uprzejmie o to abyś raczył zostawić moją osobę w spokoju, i jak widać grzeczna prośba nieposkutkowała i pozwalasz sobie na niemiłe wycieczki i głupawe żarciki w stosunku do mnie.... Czy już wiesz skąd wziął się kolokwializm?
Być może Tobie przydałoby się nieco więcej delikatności, ktorą widzę u Ciebie w stosunku do ludzi jakim pomagasz w wątku o programowaniu, a której dla mnie u Ciebie zabrakło.....
Mam zbyt wiele lat aby się teraz zmieniać, tylko dla tego że Ty tak uważasz....

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Scalping

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

O ktoś coś napisał. Nie widziałem :)
irmentruda pisze:Podpatrz jak Adam jedzie z koksem.
Nie jest aż tak kolorowo. Tutaj wrzucam tylko udane zagrania. Kiedyś dawno wrzucałem wszystkie, teraz już mi się nie chce. W sumie brak już chęci/motywacji do grania. Jak zagram raz na tydzień to dobrze, a taka częstotliwość gry nie zapewnia pełnej wydajności systemu.
jackub pisze:Nie ma większych problemow uzyskaniem 1% dziennie, ... , 1% dziennie to jest 10 pipsów....
Gdybym ja umiał uzyskać 1% lub 10 pipsów dziennie to bym był bardzo szczęśliwy :D Niestety w prawdziwym życiu nie jest aż tak łatwo jak to kolega opisuje ;)

Dzisiejszy dzień na przykład wygląda u mnie tak:

Edek -7p SL
2015-011-24-edek.png
Żeby nie było że jestem taki kosiarz pipsów :) Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę wszystkim :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Każdy interwał ma swojego sponsora

jackub

Re: Scalping

Nieprzeczytany post autor: jackub »

NIc nie jest łatwe Panie Adamie i nic nie przychodzi bez wysiłku, samo w każdym razie nie mnie.... wyniki testowania metody jaką nazwałem 15 pipsów dziennie... testy za jeden miesiąc z tygodniowa przerwą na walke z Windowsem 10....
so far so good...
podejrzewam, ze zaraz pojawi sie ktos90 i powie a jak tam w długim terminie??? to z góry odpowiadam , długi termin zaczyna się od krótkiego terminu
Pozdrawiam ... :)

Awatar użytkownika
kruczek
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:05

Re: Scalping

Nieprzeczytany post autor: kruczek »

20% w miesiąc... jak dla mnie jest to podstawa do dalszych testów :)
bzium®

jackub

Re: Scalping

Nieprzeczytany post autor: jackub »

kruczek pisze:20% w miesiąc... jak dla mnie jest to podstawa do dalszych testów :)
Tak to był pewien etap, biorąc pod uwagę że osiągając danego dnia kilkanaście pipsów zaprzestawałem gry, czasem to był jeden trade, czasem dwa, o najczęściej trzy, że tylko jedna para walutowa ... byłem zadowolony z wyników, obecnie pracuję nad innym aspektem systemu, może do końca roku coś na kształt systemu powstanie....

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Scalping

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

Pierwsze i ostatnie zagranie dzisiaj. 2 pipsy brakowały do TP. 2,5 godziny to trwało, strasznie długo.

Kabel +20p
2015-12-01-kabel.png
Miłego dnia ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Każdy interwał ma swojego sponsora

ODPOWIEDZ