Scalp Ichimoku Kinko Hyo

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Nieprzeczytany post autor: seba »

czyli podsumowujac poki co temat z okazji konca tygodnia

- SL jest od 4 do 145 pipsow
- autor albo ma ogromne konto albo gra na pelnej dzwigni bo starcza mu 5-8 pipsow dziennie
- nikt na dobra sprawe nie zna zasad wejscia ani wyjscia
- autor ma same zyskowne pozycje
- nikt nie rozumie tlumaczen autora :)

a filmy sa tu:
http://www.youtube.com/channel/UCkvbbM9Eeiy4QQcJRe8st2g
Ruch zwrotny skończy się dokładnie w miejscu ustawienia SL

radoslav47
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2011, 02:13

Nieprzeczytany post autor: radoslav47 »

omg tyle filmów, na niedzielę kupuję popcorn i jakieś piwka i biorę się za oglądanie :D
Pisząc ten podpis, czuję, że piszę historię.

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

Hehehe. To ja tusz. B-)

amerro

Nieprzeczytany post autor: amerro »

seba pisze:- autor albo ma ogromne konto albo gra na pelnej dzwigni bo starcza mu 5-8 pipsow dziennie
albo forex służy mu jako źródło finansowania... lizaków :)

Obrazek

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

Panowie przypominacie, delikatnie wytykacie ale sami na coś takiego:

- ktoś napisał tutaj coś w rodzaju: nie jest ważne w jaki sposób ale ważne aby było (czy coś takiego)

- spójrzcie panowie i panie na niesamowity "awans", pewność strategii, niebywały kunszt. W strachu przed paroma pipsami ryzykować 145 pipsami Stopa w tak krótkim czasie zaufać sobie i w tak krótkim czasie (data mówi przecież) wejść na s/l = 5 pipsów? WOW, CZYŻ TO NIE WYCZYN TAK ZAUFAĆ SOBIE?????

- najlepsze na końcu w końcu ktoś pisze na temat. Dziękuję za wysłuchanie mojej prośby.

ps. Seba doszedłeś kiedyś w tak makabrycznie szybkim czasie w zaufaniu sobie że z np. 200pipsów do 5 pipsów s/l??? Nic tylko się cieszyć i pokazywać!!! :D
Nawet nie wiesz Seba jakie to fantastyczne uczucie w tak szybkim czasie dojść do takiego stanu ale co ty możesz wiedzieć skoro do tego nie doszedłeś a jeśli doszedłeś to pokaż nam "przyjacielu". Jak pokażesz, może ci przejdzie :)
Każdy doznał zysku i straty - ale jednostki się uczą i najważniejsze znać miejsce s/la. Ty Seba chyba jeszcze szukasz. Jeśli jesteś osobą Seba, która doszła do takiego czegoś jak ja, możemy podać osobie rękę ALE POKAŻ że zrobiłeś tak jak jak lub jeszcze lepiej. Jeśli nie, to co ja mogę ci powiedzieć? Milcz dzieciaku? ...to za proste, dojrzyj w tym co piszesz i przyznaj że niebywałym jest nauczyć się zabezpieczać depozyt do takiego Stopa.
Ale możesz też trzymać to w sobie i nie dopatrywać się wzrostu w tym co pokazujesz bo dla ciebie s/l 145 czy więcej to katastrofa ale jeśli już piszesz, to pokaż wszytko.
Powinieneś wiedzieć Seba że wzrostu nie upatruje się w depozycie ale w Stop losie. Im mniejszy tym więcej ci zostaje. Depo każdy idiota może stracić i zyskać. To nie uczy to potwierdza kolejny statystyczny dzień że udało się coś ugrać. Uczysz się więcej Seba, jeśli S/L będzie w takim miejscu w którym strategia pozwoli ci uchwycić ten punkt, w którym s/l nie będzie szarpany przez te moralnie idiotyczne zasady brokerów. Pomyśl o tym Seba. Chyba że nie chcesz myśleć.
Widziałeś kiedyś takie coś ZE 145 DO 5 pipsów w S/L. CZUJESZ TO?!!?!?!?!?!?! Ehhh... chyba nie bo ciągle piszesz i chyba jeszcze duuuużo czasu przed tobą.

No nic trzymam kciuki za ciebie.

SEBA!!!!!! - STARY UWIERZ W SIEBIE


Seba DLACZEGO ukrywasz swoje błędy pokazując tylko te dobre strony trejdingu twoim sposobem???? Mam nadzieję że wyszedłeś ze skorupy i dołków własnego myślenia... inaczej byś tego nie napisał. Czyż nie? 8) 8) 8) 8) 8)

A tak całkiem nawiasem i żartami:
Oj Seba zrzędzisz jak stara baba, jak dziecko w piaskownicy

ooooo popatrzcie wszyscy samczyk się zesrał !!!!!!! SERIO???!?!?!?!?!?

Dobrze że w ogóle miał pampersa ten Samczyk!!!!!!!! ale jutro będzie już bez pampersa.
Chyba wiesz czym jest pampers Seba??

Dodano po 1 godzinach 34 minutach:
- nikt nie rozumie tlumaczen autora
Hehehe no to mam dla ciebie dwie opcje "przyjacielu"
- dla głuchych
- dla niewidomych

Obie propozycje są dość poważne i bez żartów. Którą wybrałeś dzieciaku?

ps. jest trzecia opcja :D

- pomiń ten dział, załóż mądrzejszy i rozwiń skrzydła hehee.... - dzieciaku?

Dodano po 3 minutach:
- nikt na dobra sprawe nie zna zasad wejscia ani wyjscia
Doskonale że znalazłeś WYJŚCIE.

Dodano po 1 minutach:
- autor albo ma ogromne konto albo gra na pelnej dzwigni bo starcza mu 5-8 pipsow dziennie
Jeszcze się nienauczyłeś dzieciaku że spekulacja to najgorsza rzecz? Szkoda. Z twoim przypadkiem nie da się zrobić już nic. Baw się dalej - dzieciaku.

Dodano po 30 minutach:

Seba? pytanie do ciebie bo tego nie mogę rozgryźć odnośnie tego stwierdzenia:
- nikt nie rozumie tlumaczen autora
Jesteś wszystkim? Jesteś wszystkimi?
Jesteś niktem? Jesteś nikim?

taaaaa jeśli będzie choć jedna osoba która będzie wiedziała co mam na myśli lub zrozumie co tam mówię na filmach to całe twoje "niktowanie" legło w gruzach.

Można nie mieć nogi i funkcjonować lepiej niż osoba która ma dwie nogi,
Można nie mieć ręki i tak samo ten ktoś może lepiej funkcjonować od tego który ma dwie ręce,
Można zdać maturę z polskiego na ocenę dobrą i nie móc potrafić sklecić zdania,
Można być osobą która się jąka i być całkiem dobrym mówcą choć to może być czasami problematyczne a jednak,
Można mieć wiele do zarzucenia I CO Z TEGO? obraz wart 1000słów. Gdybyś nie miał wskaźników nie potrafiłbyś ugryźć pewnych rzeczy.
Stary, bądź w końcu moderatorem który jest bezstronny i dorośnij do tej rangi. Szkoda ze wprawiłeś ten dział w nieczyste zagrywki.

Jesteś fantastycznym zapewne graczem i daj się nauczyć mnie również.

Pozdrawiam cię dzieciaku.
SamCzyK

Dodano po 14 minutach:

Jeśli nie jesteś moderatorem i być może strzeliłem gafę, czyż to nie komiczne?
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

radoslav47
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2011, 02:13

Nieprzeczytany post autor: radoslav47 »

świetny post, czytałem z zapartym tchem :D
Pisząc ten podpis, czuję, że piszę historię.

Kasia86
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2011, 03:02

Nieprzeczytany post autor: Kasia86 »

GLOBALDIRECT ma w tym względzie pełną racje :D

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

WITAM W KOLEJNYM NOWYM TYGODNIU

Pozdrawiam Wszystkich
SamCzyK

Dodano po 55 minutach:

Obrazek

Tydzień fazy testowej real przy zacieśnianiu S/L'a przedstawia się tak:

Wejścia po 0,05 było 16 w tym 3 na minus
Wejść po 0,10 było 12 w tym 2 na minus

Przesadzonych Stopów (za duże w obawie) było 8 na niewłaściwym miejscu lub wydłużone uznaję powyżej 5 do 6 pipsów.
Wszystkich wejść z tygodnia było 29

PODSUMOWANIE MINIONEGO TYGODNIA PRACY.

Plan pracy na obecny tydzień:
Wejścia po 0,10 i statystyka na forum.

I dużo pracy przede mną, zwłaszcza praca nad umiejscowieniem s/la w odpowiednim miejscu przy właściwym wejściu.

Dodano po 4 godzinach 39 minutach:

Obrazek

Tym razem bez stopa chociaż podszedł pod 4 pipsy. Poziom jednak zrobił swoje, chyba.

Więc 14 pipsów jest
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 489
Rejestracja: 19 sie 2006, 23:19

Nieprzeczytany post autor: iwan »

Czyli czerwona krzywa nie musi byc pod niebieska by myslec o S? Strasznie to skomplikowane.
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

Awatar użytkownika
SAMCZYK
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 20 cze 2012, 01:59

Nieprzeczytany post autor: SAMCZYK »

Czyli czerwona krzywa nie musi byc pod niebieska by myslec o S?
Czerwona jeśli jest pod niebieską to już zaproszenie na S. I im dalej w świeca od czerwonej linii w eSce, tym głębiej spada. Jeśli pociągnie za sobą niebieską linie to oznacza że eSka jest kontynuowana.

Najlepiej prześledzić wykres historyczny np. same eSki.

Dodano po 22 minutach:

Obrazek

Czerwona przeszła przez niebieską i tego się trzymam.

Dodano po 1 minutach:

Obrazek

W większym zbliżeniu to samo zdjęcie

Dodano po 5 minutach:

Tutaj wszedłem dość bezpośrednio na świecy tuż pod niebieską linią w opadającej czerwonej świecy. Potem widać skrzyżowanie czerwonej przez niebieską i już trzymam dalej zlecenie na DW

Dodano po 4 godzinach 53 minutach:

Obrazek

Była jazda :) 22 pipsy

Dodano po 13 minutach:

BARDZO PROSTA KONFIGURACJA DO ZAJĘCIA SHORT'A.

Obrazek
Każda strategia jest rozdawana za plecami tych co tworzą. BAZ, Fontanna, Scalp fXlamera za darmola.
A święcą fałszywe zagrywki jak to na navigatorze.
A chcą sobie prestiżem nagradzać. I netykiety uczyć. heheheheheh...

ODPOWIEDZ