Pytanie, ile razy wtopiliscie Depo? Do momentu sukcesu.

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
poxter
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 26 gru 2007, 20:57

Nieprzeczytany post autor: poxter »

nie no zawsze jest szkoda patrząc troszkę inaczej. Można było sobie trochę świata pozwiedzać, zmienić auto czy coś, a tak odrabiam teraz straty które na szczęscie systematycznie maleją.

Wpłaty nie były astronomiczne ale łącznie z 20k by się uzbierało;;;;DD

Awatar użytkownika
siersciuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 407
Rejestracja: 06 kwie 2010, 20:31

Nieprzeczytany post autor: siersciuch »

dla mie studenta to nie są małe pieniądze:D, ale jak Ci idzie teraz do przodu to o stratach się nie pamięta.

jak śpiewał pewnien artysta "A ci, co drogę przeszli w dupie będą mieli koszta.
Ta tajemnica działa w obydwie strony jak poczta. "
jeżeli będziesz uparty, prawdopodobnie częściej odniesiesz sukces, niż doznasz porażki.

Awatar użytkownika
bss34
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2009, 22:06

Nieprzeczytany post autor: bss34 »

ja kilka razy zaliczyłem MC.. tak może z 7-9 razy... w sumie z 10K pln... zawsze wynikało to z grania za dużym wolumenem w porównaniu do posiadanych środków... czyli czysty hazard. Od pół roku systematycznie moje depo rośnie w tempie 0,5 -2 % dziennie. (straty już prawie odrobiłem)

Awatar użytkownika
siersciuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 407
Rejestracja: 06 kwie 2010, 20:31

Nieprzeczytany post autor: siersciuch »

bss34 pisze:ja kilka razy zaliczyłem MC.. tak może z 7-9 razy... w sumie z 10K pln... zawsze wynikało to z grania za dużym wolumenem w porównaniu do posiadanych środków... czyli czysty hazard. Od pół roku systematycznie moje depo rośnie w tempie 0,5 -2 % dziennie. (straty już prawie odrobiłem)
no i widze, ze zbierasz na mustanga shelby :D

ps. anie shelby jest z kobrą, anie koniem

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

SEROL666 pisze:Ani razu.
i ja mam taki sam zamiar :D
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

broker86
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 11 kwie 2009, 17:26

Nieprzeczytany post autor: broker86 »

Ja wtopiłem depozyt już 13 razy, niestety jeszcze nie udaje mi się zarabiać :( z wiedzą na temat foreksu nie jest najgorzej jednak z psychologią inwestowania cały czas nie mogę sobie poradzić - za duże wolumeny, overtrading..... i w efekcie MC :)
"Zawsze słuchaj ekspertów. Powiedzą Ci, co jest niemożliwe i dlaczego. A potem po prostu zrób to" R.Heinlein

skalpel_szczecin

Nieprzeczytany post autor: skalpel_szczecin »

narazie dwie wtopy - zostało 130 zł, - raz wtopiłem 5000 nastepnym razem 1500 zł plus wszystkie zyski które ugrałem - testuje teraz PA na demie - wczesniej grałem totalnie na pałe z trendem, bardzo wysokimi stawkami kapitału -50-80%. Był moment że byłem niemal 150 % do przodu po dwóch tygodniach ale pozniej juz tylko straty

pierwsze 5 000 straciłem w ciągu kiku dni - nastepne 1500 zł plus zyski ( w pewnym momencie było ponad 3500 zł ) broniłem około 2 miesięcy heh

na demie zyski powolne, ale stabilne od okolo miesiąca ok 40 % do przodu. Kupiłem ebooka fxlamera proce action i go szlifuje :roll:

softkiler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 10 wrz 2008, 21:30

Nieprzeczytany post autor: softkiler »

ja już myślałem że mam w końcu dobry money management kiedy zorientowałem się że jest zupełnie odwrotnie i niespodziewanie większe straty niż myślałem gruchnęły mną jak nie powiem co

master3333
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 01 mar 2008, 18:28

Nieprzeczytany post autor: master3333 »

Zauwazylem pewna rzecz.... ze warto wtopic chociazby jeden depozyt (wiadomo najlepiej od razu zarabiac) a warto dlatego , ze calkowicie zmienia sie podejscie i sposob grania, oczywiscie na plus i dlatego najlepiej zaczynac z bardzo mala kwota. Co innego stracic wirtualne pieniadze , a co innego realne.

endriu
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 15 lis 2010, 16:26

Nieprzeczytany post autor: endriu »

master3333 pisze:Zauwazylem pewna rzecz.... ze warto wtopic chociazby jeden depozyt (wiadomo najlepiej od razu zarabiac) a warto dlatego , ze calkowicie zmienia sie podejscie i sposob grania, oczywiscie na plus i dlatego najlepiej zaczynac z bardzo mala kwota. Co innego stracic wirtualne pieniadze , a co innego realne.
ja wtopiłem ze 4 razy i ogólnie około 1200 zł ale dalej nie mam pojęcia jak grać i gram na pałę ,a im więcej umiem tym więcej przegrywam ,nie wem jak to jest .

ODPOWIEDZ