Price Action - Asmodeus8 Journal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
saku82pl
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 395
Rejestracja: 19 lut 2010, 15:59

Nieprzeczytany post autor: saku82pl »

hamilton11 pisze:
BEZ KOMENTARZA Smile
To ja o niego poprosze.
przeciez to proste - poziom, fibo, LT, MA, okragla liczba, wszystko widać :D
"Najszybszy sposób, aby mieć 20 tysięcy zł na końcie, to zacząć grę z 40toma tysiącami bez żadnego planu"

Awatar użytkownika
gustlik9001
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 09 kwie 2011, 20:14

Nieprzeczytany post autor: gustlik9001 »

Hej Panowie, jako świeżynka zapytam z ciekawości, złapał ktoś z Was tego IB na edku na 1.4500? Mocny opór zarówno na W1 jak i D1, ale przy okazji solidne wsparcie na poziomie 1.4242 dobrze widoczne na D1. Ja tam wydygałem. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ace
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 paź 2006, 23:07

Nieprzeczytany post autor: Ace »

Zerknijcie na NZD/USD D1. Ważny opór + na chwilę obecną mamy formację DBHLC (niepotwierdzona bo dzień się nie skończył.) Może być to korekta ostatnich wzrostów. Obstawiam spadki, zresztą siedzę na shorcie od 15:00 (Przecięcie średnich kroczących na H4)

Co o tym sądzicie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Damian_GTK
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 05 wrz 2010, 22:09

Nieprzeczytany post autor: Damian_GTK »

Myślę że trochę zbyt nisko wszedłeś, i SL zbyt blisko jeśli już o tą pozycję chodzi. Prawidłowo SL powinien być ponad formacją, W tamtym miejscu nie szukał bym już wejścia, tym bardziej że potencjał do najbliższej S/R jest niewielki. Oczywiście może się zdarzyć tak że cena bez problemu przebije te wsparcie, ale jak dla mnie nie ma tam potencjału. :)
Powodzenia
TRZYMAJ SIĘ PLANU ! ! !
------------------------------------
PRICE ACTION zapraszam na STRONĘ, www poniżej

Awatar użytkownika
Ace
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 paź 2006, 23:07

Nieprzeczytany post autor: Ace »

Wszedłem zgodnie ze swoim systemem na H4, na przecięcie średnich. Uwzględniłem ważne wsparcie.

Potencjalny sygnał tylko przesłałem do waszej wiadomości.

Awatar użytkownika
gustlik9001
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 09 kwie 2011, 20:14

Nieprzeczytany post autor: gustlik9001 »

gustlik9001 pisze:Hej Panowie, jako świeżynka zapytam z ciekawości, złapał ktoś z Was tego IB na edku na 1.4500? Mocny opór zarówno na W1 jak i D1, ale przy okazji solidne wsparcie na poziomie 1.4242 dobrze widoczne na D1. Ja tam wydygałem. Pozdrawiam
Jednak siła confluence dała o sobie znać, jak na razie ponad 200p do wzięcia było spokojnie. Fajnie by było zobaczyć jakąś formację na fib ret. 38.2 i 50, o ile dojedzie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
riddle
Gaduła
Gaduła
Posty: 252
Rejestracja: 17 cze 2007, 18:22

Nieprzeczytany post autor: riddle »

Ace istnieje prawdopodobieństwo, że na korekcie wyautuje Cie mniej więcej co do pipsa. Podpisuję się pod postem Damian_GTK :wink:

Siedzi ktoś w aud/usd? początek długiej drogi przed nami :wink:
Forex to nieograniczone źródło pieniędzy, które wystarczy umieć podnieść !
“Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego.”

Awatar użytkownika
Ace
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 paź 2006, 23:07

Nieprzeczytany post autor: Ace »

Dzięki za ostrzeżenie. Trade poszedł, warunki ustalone, także zdania nie zmienię. Każda strata uczy nas czegoś, a ostatnio sporo się nauczyłem :)

SL siedzi na 0.79258., także aż 56 pips. Jak trade przebije najbliższy opór i mnie nie wyoutuje, to liczę na spadki w granicach 0.765XX - 0.766XX

Awatar użytkownika
saku82pl
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 395
Rejestracja: 19 lut 2010, 15:59

Nieprzeczytany post autor: saku82pl »

JA tam bym nie brał tego, edzio może tylko lekko skorekcic i pojsc up a nzdusd razem z nim.

Co do IB na edziu to taka sama sytuacja jak na tym nzdusd Ace'a - wg mnie za mało miejsca żeby to brać (blisko znajdujący się poziom)
"Najszybszy sposób, aby mieć 20 tysięcy zł na końcie, to zacząć grę z 40toma tysiącami bez żadnego planu"

Awatar użytkownika
gustlik9001
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 09 kwie 2011, 20:14

Nieprzeczytany post autor: gustlik9001 »

saku82pl pisze:JA tam bym nie brał tego, edzio może tylko lekko skorekcic i pojsc up a nzdusd razem z nim.

Co do IB na edziu to taka sama sytuacja jak na tym nzdusd Ace'a - wg mnie za mało miejsca żeby to brać (blisko znajdujący się poziom)
True, dlatego nie wziąłem:) tak teraz patrze sobie na wykres bo wyhamował, zszedłem na H1 i obczajcie jaki festiwal pinów się porobił xD ciekawe czy ten trzeci się uformuje.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ