DayTrading: Piątek 07.08.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 07.08.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Czuguri pisze:
07 sie 2020, 21:56
z eSkami trzeba będzie chyba poczekać do pn.. rozumiem, że zostawiacie na weekend (dax) ? :)
wyzej 700 to oni krwa weszli we wzrosty a mam lke tylko 2ktr a esek :shock:
pisalem jeszcze do wtorku maja zapas z drukarek
swiezy prognozuj bo ma sie wszystko zgadzac 3222-3333-3444 :mrgreen:
magia trzech cyfer musi byc
dax weekendowo tak na szybko
https://iv.pl/image/Gt7R5cy
jak ten malutki czerwony klinik tego nie zwali to do gory
jeszcze jak w gore to 728 ostatni bastion :568:
hossa :)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 07.08.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Šmiertelny_Nietrader pisze:
07 sie 2020, 21:28
Swiezy wyciagnales jakies przelomowe wnioski w tym tygodniu, ktorymi sie z nami podzielisz?
Czy dalej w lesie?
Tak, chciaż nie są przełomowe bo sa stare. Przede wszytkim: Nie ufać świecom. I nie brać nigdy S na wsparciach.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 07.08.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

SWIEZAK
uwazam ze masz wystarczajaca wiedze by zarabiac wiec zadam ci pytanie
napisz prawde poprosze
czy ty naprawde tak grasz jak piszesz/?
czy robisz tak specjalnie i na okraglo tak samo po to bo zachwyca cie to ze sie forumowicze nad tobą uzalaja i probuja cie uczyc choc nic to nie da
bo jak kilka mcy zerkam to grasz caly czas tak samo lub prawie tak samo / kwadraciki dodales tylko nic nie mowiace fakt ,zadnego pomyslu nowego na sukces
a moze rola forumowego abderyty cie zachwyca
i moze napisz od kogo sie nauczyles tej infantylnej metody gry na dt
niech wszyscy wiedza czyja to szkoła czy tylko to twoj pomysl i wymysł
piszesz ze robisz zle i za dwa dni wpadasz z nowym super wejsciem niestety takim samym jak poprzednio i znowu stwierdzasz ze cie oszukali i tak co tydzien TO JUZ NUDNE
spij spokojnie dobranoc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Tony S.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 455
Rejestracja: 07 lut 2014, 21:50

Re: DayTrading: Piątek 07.08.2020

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

Šmiertelny_Nietrader pisze:
07 sie 2020, 21:28
Swiezy wyciagnales jakies przelomowe wnioski w tym tygodniu, ktorymi sie z nami podzielisz?
Czy dalej w lesie?
Dobre..hahahahahhaa. Uśmiałem się. Foto tygodnia.
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 07.08.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

szuler pisze:
07 sie 2020, 10:59
PLN vas ILOŚĆ ZAKARZEŃ
to się kupy nie trzyma
https://invst.ly/rptv9
NIE MAM LEPSZEGO WYKRESU
usd/pl dluzszy termin
https://iv.pl/image/Gt7RI97
rynek zanegowal wzrosty i albo bedzie probowal jakiegos boczniaka albo zacznie spadki
z krotszej czasowki broni 68fb a z dluzszej wsparcie daje 38fb i to wyrazny poziom obronny na razie czerwony prostokacik i to narazie byki bronic beda i musza
a pandemia a to tylko pomaga spekule rynek wie co robic
mozna by rozpatrywac i dluzsza czasowke ale mysle ze to w sumie nie ma sensu i tak maszynki ustala kierunek
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Tony S.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 455
Rejestracja: 07 lut 2014, 21:50

Re: DayTrading: Piątek 07.08.2020

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

@XAB
ja teraz mało tu zaglądam, ale jest weekend to czytam sobie Wasze potyczki z rynkiem i Świeżakiem ( moim Guru).
Kiedyś czytałem jak pisałeś, że lada dzień podzielisz się spostrzeżeniami i sposobem na "okiełznanie" Daxa. W tym piątkowym wątku piszesz, że nie tak dawno opisałeś wszystko. Mógłbyś przybliżyć chociaż czasowo kiedy publikowałeś to odszukam sobie ? No chyba , że nie było to w tym dziale DT to podpowiedz , w którym. Stosunkowo dużo zamieszczasz wpisów i tak nie do końca chce mi się wertować kilka tygodni DT.
Pomóż. (Lub ktoś inny kto zna lokalizację tego wpisu) Pozdro.

Dla wszystkich :564: :564: :564: i pić duuużo bo Afryka się robi na zewnątrz
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 07.08.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Tony S. pisze:
08 sie 2020, 09:00
@XAB
ja teraz mało tu zaglądam, ale jest weekend to czytam sobie Wasze potyczki z rynkiem i Świeżakiem ( moim Guru).
Kiedyś czytałem jak pisałeś, że lada dzień podzielisz się spostrzeżeniami i sposobem na "okiełznanie" Daxa. W tym piątkowym wątku piszesz, że nie tak dawno opisałeś wszystko. Mógłbyś przybliżyć chociaż czasowo kiedy publikowałeś to odszukam sobie ? No chyba , że nie było to w tym dziale DT to podpowiedz , w którym. Stosunkowo dużo zamieszczasz wpisów i tak nie do końca chce mi się wertować kilka tygodni DT.
Pomóż. (Lub ktoś inny kto zna lokalizację tego wpisu) Pozdro.

Dla wszystkich :564: :564: :564: i pić duuużo bo Afryka się robi na zewnątrz
Ja to nawet analizowałem i streszciłem na forum, bo tego było pare stron napisanych trudnym tekstem. Generalnie metoda działa na zasadzie "Wykres kiedyś wróci". Bardzo małe pozycje w stosunku do depo, wchodzisz wszytko jedno jak i po prostu czekasz aż wykres pójdzie albo zawróci do twojego TP. To właśnie jest przewaga. No i trzeba byc cierpliwym. Jakby grał takimi wejściami jak ja..to by zakładał nowe konto codziennie. JA może uwale czasem konta, ale juz potrafie pomnożyc 3x w krótkim czasie. Teraz czekam, aż będę mnożyć np. x9. Cały czas pracuje nad metodologią, ale wychodzi na to że trzeba miec to w oczach. Żadna technika, setupy formacje świecowe nie dają dostatecznej przewagi, bo są często odwracane. Trzeba czuć wykres, co chcą zrobić na wsparciach/oporach. Fibo też działa i OB działa i czasem zasięgi. A reszta to sen wariata.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2020, 01:00 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 2 razy.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 07.08.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:
08 sie 2020, 01:14
SWIEZAK
uwazam ze masz wystarczajaca wiedze by zarabiac wiec zadam ci pytanie
napisz prawde poprosze
czy ty naprawde tak grasz jak piszesz/?
czy robisz tak specjalnie i na okraglo tak samo po to bo zachwyca cie to ze sie forumowicze nad tobą uzalaja i probuja cie uczyc choc nic to nie da
bo jak kilka mcy zerkam to grasz caly czas tak samo lub prawie tak samo / kwadraciki dodales tylko nic nie mowiace fakt ,zadnego pomyslu nowego na sukces
a moze rola forumowego abderyty cie zachwyca
i moze napisz od kogo sie nauczyles tej infantylnej metody gry na dt
niech wszyscy wiedza czyja to szkoła czy tylko to twoj pomysl i wymysł
piszesz ze robisz zle i za dwa dni wpadasz z nowym super wejsciem niestety takim samym jak poprzednio i znowu stwierdzasz ze cie oszukali i tak co tydzien TO JUZ NUDNE
spij spokojnie dobranoc
Jakbym wyeliminował wszystkie błędy, które znam to byłbym już milionerem. A kwardaciki działają, tylko trzeba to umiejętnie stosować. Myśłałem przez moment , ze nie działają ale się wtedy pomyliłem w doborze korekty. Te ostatnie wejście to było S na wsparciu, czyli mój kardynalny błąd. To przyznaje. Miałem tego nie robić, ale jak mało czasu pod wpływem impulsu człowiek wchodzi jak lecą, a do piero potem patrzy gdzie wszedł.. Jakbym ni erobił takich błedów, to juz bym zarabiał ciągle.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

JoooohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 02 sie 2020, 17:55

Re: DayTrading: Piątek 07.08.2020

Nieprzeczytany post autor: JoooohnTitor »

Straszne wizje bax snujesz dla dolara. Znowu mam czekac 5 lat, nie załamuj mnie...

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 749
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Piątek 07.08.2020

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Weekend trading
weekend.PNG
Weekend Wall Street.PNG
:564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Zablokowany