DayTrading: Piątek 07.08.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk

Re: DayTrading: Piątek 07.08.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Czuguri pisze:
07 sie 2020, 21:56
z eSkami trzeba będzie chyba poczekać do pn.. rozumiem, że zostawiacie na weekend (dax) ? :)
wyzej 700 to oni krwa weszli we wzrosty a mam lke tylko 2ktr a esek :shock:
pisalem jeszcze do wtorku maja zapas z drukarek
swiezy prognozuj bo ma sie wszystko zgadzac 3222-3333-3444 :mrgreen:
magia trzech cyfer musi byc
dax weekendowo tak na szybko
https://iv.pl/image/Gt7R5cy
jak ten malutki czerwony klinik tego nie zwali to do gory
jeszcze jak w gore to 728 ostatni bastion :568:
hossa :)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Šmiertelny_Nietrader pisze:
07 sie 2020, 21:28
Swiezy wyciagnales jakies przelomowe wnioski w tym tygodniu, ktorymi sie z nami podzielisz?
Czy dalej w lesie?
Tak, chciaż nie są przełomowe bo sa stare. Przede wszytkim: Nie ufać świecom. I nie brać nigdy S na wsparciach.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk

SWIEZAK
uwazam ze masz wystarczajaca wiedze by zarabiac wiec zadam ci pytanie
napisz prawde poprosze
czy ty naprawde tak grasz jak piszesz/?
czy robisz tak specjalnie i na okraglo tak samo po to bo zachwyca cie to ze sie forumowicze nad tobą uzalaja i probuja cie uczyc choc nic to nie da
bo jak kilka mcy zerkam to grasz caly czas tak samo lub prawie tak samo / kwadraciki dodales tylko nic nie mowiace fakt ,zadnego pomyslu nowego na sukces
a moze rola forumowego abderyty cie zachwyca
i moze napisz od kogo sie nauczyles tej infantylnej metody gry na dt
niech wszyscy wiedza czyja to szkoła czy tylko to twoj pomysl i wymysł
piszesz ze robisz zle i za dwa dni wpadasz z nowym super wejsciem niestety takim samym jak poprzednio i znowu stwierdzasz ze cie oszukali i tak co tydzien TO JUZ NUDNE
spij spokojnie dobranoc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Tony S.
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

Šmiertelny_Nietrader pisze:
07 sie 2020, 21:28
Swiezy wyciagnales jakies przelomowe wnioski w tym tygodniu, ktorymi sie z nami podzielisz?
Czy dalej w lesie?
Dobre..hahahahahhaa. Uśmiałem się. Foto tygodnia.
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

XAB
Fanatyk
Fanatyk

szuler pisze:
07 sie 2020, 10:59
PLN vas ILOŚĆ ZAKARZEŃ
to się kupy nie trzyma
https://invst.ly/rptv9
NIE MAM LEPSZEGO WYKRESU
usd/pl dluzszy termin
https://iv.pl/image/Gt7RI97
rynek zanegowal wzrosty i albo bedzie probowal jakiegos boczniaka albo zacznie spadki
z krotszej czasowki broni 68fb a z dluzszej wsparcie daje 38fb i to wyrazny poziom obronny na razie czerwony prostokacik i to narazie byki bronic beda i musza
a pandemia a to tylko pomaga spekule rynek wie co robic
mozna by rozpatrywac i dluzsza czasowke ale mysle ze to w sumie nie ma sensu i tak maszynki ustala kierunek

Awatar użytkownika
Tony S.
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

@XAB
ja teraz mało tu zaglądam, ale jest weekend to czytam sobie Wasze potyczki z rynkiem i Świeżakiem ( moim Guru).
Kiedyś czytałem jak pisałeś, że lada dzień podzielisz się spostrzeżeniami i sposobem na "okiełznanie" Daxa. W tym piątkowym wątku piszesz, że nie tak dawno opisałeś wszystko. Mógłbyś przybliżyć chociaż czasowo kiedy publikowałeś to odszukam sobie ? No chyba , że nie było to w tym dziale DT to podpowiedz , w którym. Stosunkowo dużo zamieszczasz wpisów i tak nie do końca chce mi się wertować kilka tygodni DT.
Pomóż. (Lub ktoś inny kto zna lokalizację tego wpisu) Pozdro.

Dla wszystkich :564: :564: :564: i pić duuużo bo Afryka się robi na zewnątrz
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk

Tony S. pisze:
08 sie 2020, 09:00
@XAB
ja teraz mało tu zaglądam, ale jest weekend to czytam sobie Wasze potyczki z rynkiem i Świeżakiem ( moim Guru).
Kiedyś czytałem jak pisałeś, że lada dzień podzielisz się spostrzeżeniami i sposobem na "okiełznanie" Daxa. W tym piątkowym wątku piszesz, że nie tak dawno opisałeś wszystko. Mógłbyś przybliżyć chociaż czasowo kiedy publikowałeś to odszukam sobie ? No chyba , że nie było to w tym dziale DT to podpowiedz , w którym. Stosunkowo dużo zamieszczasz wpisów i tak nie do końca chce mi się wertować kilka tygodni DT.
Pomóż. (Lub ktoś inny kto zna lokalizację tego wpisu) Pozdro.

Dla wszystkich :564: :564: :564: i pić duuużo bo Afryka się robi na zewnątrz
Ja to nawet analizowałem i streszciłem na forum, bo tego było pare stron napisanych trudnym tekstem. Generalnie metoda działa na zasadzie "Wykres kiedyś wróci". Bardzo małe pozycje w stosunku do depo, wchodzisz wszytko jedno jak i po prostu czekasz aż wykres pójdzie albo zawróci do twojego TP. To właśnie jest przewaga. No i trzeba byc cierpliwym. Jakby grał takimi wejściami jak ja..to by zakładał nowe konto codziennie. JA może uwale czasem konta, ale juz potrafie pomnożyc 3x w krótkim czasie. Teraz czekam, aż będę mnożyć np. x9. Cały czas pracuje nad metodologią, ale wychodzi na to że trzeba miec to w oczach. Żadna technika, setupy formacje świecowe nie dają dostatecznej przewagi, bo są często odwracane. Trzeba czuć wykres, co chcą zrobić na wsparciach/oporach. Fibo też działa i OB działa i czasem zasięgi. A reszta to sen wariata.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2020, 01:00 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 2 razy.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk

XAB pisze:
08 sie 2020, 01:14
SWIEZAK
uwazam ze masz wystarczajaca wiedze by zarabiac wiec zadam ci pytanie
napisz prawde poprosze
czy ty naprawde tak grasz jak piszesz/?
czy robisz tak specjalnie i na okraglo tak samo po to bo zachwyca cie to ze sie forumowicze nad tobą uzalaja i probuja cie uczyc choc nic to nie da
bo jak kilka mcy zerkam to grasz caly czas tak samo lub prawie tak samo / kwadraciki dodales tylko nic nie mowiace fakt ,zadnego pomyslu nowego na sukces
a moze rola forumowego abderyty cie zachwyca
i moze napisz od kogo sie nauczyles tej infantylnej metody gry na dt
niech wszyscy wiedza czyja to szkoła czy tylko to twoj pomysl i wymysł
piszesz ze robisz zle i za dwa dni wpadasz z nowym super wejsciem niestety takim samym jak poprzednio i znowu stwierdzasz ze cie oszukali i tak co tydzien TO JUZ NUDNE
spij spokojnie dobranoc
Jakbym wyeliminował wszystkie błędy, które znam to byłbym już milionerem. A kwardaciki działają, tylko trzeba to umiejętnie stosować. Myśłałem przez moment , ze nie działają ale się wtedy pomyliłem w doborze korekty. Te ostatnie wejście to było S na wsparciu, czyli mój kardynalny błąd. To przyznaje. Miałem tego nie robić, ale jak mało czasu pod wpływem impulsu człowiek wchodzi jak lecą, a do piero potem patrzy gdzie wszedł.. Jakbym ni erobił takich błedów, to juz bym zarabiał ciągle.

JoooohnTitor
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: JoooohnTitor »

Straszne wizje bax snujesz dla dolara. Znowu mam czekac 5 lat, nie załamuj mnie...

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Weekend trading
weekend.PNG
Weekend Wall Street.PNG
:564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko

Zablokowany