DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wlodek
to podawanie czasem po fakcie nie jest dlatego ze ja tego nie chce pokazac ale czesto jest tak ze rynek powoli schodzi np ze 120 na 90 na dax
ja kupuje lki po 110 , 100 95 po 90
rynek podbija do 110 ja skracam zostawiam powiedzmy ze 2lki a on schodzi do powiedzmy 75 i ja znowu dokupuje i pokazuje na wykresie przewaznie tylko 1lke jak wyjdzie na 120
musicie to zrozumiec tego nie da sie pokazywac na biezaco na wykresach a inaczej ja tego nie chce tu pokazywac bo rachunek jest tylko dla mnie
kierunek i co gram tu pokazuje a jak to robie to kazdy ma swoja szko,le i tylee
i ze czasem na takich skrocikach tez trace po pare pipow to pisaŁEM TU SETKI RAZY
to jest forex to jest dt
ja czasem zanim zdaze tu cokolwiek pokazac musze ze 2 razy otworzyc i zgasic kilka pozycji
dlatego pisze ze nie da sie wszystko pokazyewac EOT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ROPA WTI
Typowy przyklad kupuje ski
https://iv.pl/image/GtSTvsO
skad ja moge wiedziec ile ja tych esek kupie ile skroce zanim kierunek bede mial o zawsze jest ?????
i co pokazac by kazdy byl zadowolony ???????????
kiedy w 10 minut ja calkiem inne pozycje moge miec
i zawsze moze komus to nie pasowac bo kupuje ski po 39 a moze sie okazac ze najnizsza mam po 40 czy wyzej :!:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

JohnyEnglisz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 559
Rejestracja: 31 sty 2018, 14:27

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnyEnglisz »

XAB pisze:
29 cze 2020, 17:55
ROPA WTI
Typowy przyklad kupuje ski
https://iv.pl/image/GtSTvsO
skad ja moge wiedziec ile ja tych esek kupie ile skroce zanim kierunek bede mial o zawsze jest ?????
i co pokazac by kazdy byl zadowolony ???????????
kiedy w 10 minut ja calkiem inne pozycje moge miec
i zawsze moze komus to nie pasowac bo kupuje ski po 39 a moze sie okazac ze najnizsza mam po 40 czy wyzej :!:

To moze zaproponuje Ci abys moze zrobil livestream z tradingu?? Np na youtube albo twich ?? Co Ty na to?? Mozemy sie czegos nauczyc od naszego mistrza dt jak to sie robi w pratktyce :564:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

przeciez tyle razy sie tu wypowiadalem
mnie forex juz ani nie kreci ani nie podnieca
i ja chce z tym skonczyc??????????????
tylko ze to nie takie proste bo hazard wciaga
a juz udowadnianie komukolwiek czy jestem w tym dobry
johny nie zartuj to mi sie podobalo ale z 10- lat temu jak zaczynalem 8)
co ja umiem to ja wiem i nikt mnie chwalic tu nie musi / bo to tylko powoduje usmiech u mnie EOT
starzy odchodza nowi pokazuja klase
ja wole tu kogos pochwalic niz byc chwalonym
TYLKO JEST PROBLEM BO NOWI TEJ KLASY NIE POKAZUJAAAA ja przynajmniej mało widze tu
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Ktos tu juz odleciał. I to nie po raz pierwszy ;)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

cblondyn
nie przejmuj sie zbytnio bo to ze jestes w czyms dobry nie musi tez znaczyc ze wszystko umiesz i potrafisz zrozumiec bo to czasem nie twoj poziom bys ten tzw odlot mogł pojąć
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropa wti sierpniowy
tak na teraz
https://iv.pl/image/GtSTiNT

jak kto ciekaw to na br gl mam lke na ropie texz
Ropa wti 2,73%‎ 39,52 39,56 39,70 / 37,50 kontrakt 100 Baryłek
Pozycja: Kup Wartość: ‪15 707‬ zł Z/S: ‪898,44‬ zł
Edycja poz, otwarta
dax
https://iv.pl/image/GtSTZ03
tylko strazak
i 2ski ropa
a i sp500
https://iv.pl/image/GtSTdAB
tu BP
mykam
Ostatnio zmieniony 29 cze 2020, 19:31 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Pozwolę sobie wkleić wpis raposo bo jak połowę dyskutantów tego działu administracja zablokuje to będzie mi brakowało tego radosnego dt-szczebiotu i codziennej paplaniny :568:
raposo pisze:
22 cze 2020, 09:51
2) Od multikont tu się aż roi. Kto je stosuje ten niech wie, że ja też już o nich wiem. Proponuję multikonciarzom drogę na skróty, czyli:
- zdecydowanie się na używanie jednego konta -> w innym przypadku polecą blokady stałe na te wcześniej używane i tymczasowe (a może też stałe - jeszcze nie zdecydowaliśmy) na te "główne".
Swoją drogą, to co niektórzy tu robicie, multikonciarze, to jest jakieś chore! To jakaś aberracja umysłowa i może warto się zastanowić co powoduje tą patologię i zająć się przyczyną a nie brnąć dalej?
Jak ma tu być dobrze i rzeczowo, jak tu można chcieć zaglądać skoro panuje tu wszechobecnie kłamstwo? Ludzie, co z Wami nie tak?!
:roll:
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 591
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

susuK pisze:
29 cze 2020, 19:29
Xab mysli ze znajdzie naiwnego ktory uwierzy w jego "system" ktory dziala na kazdym interwale i zawsze zarobi lapiac spadajace noze...buahahahhahahhahah. Odkryl ze kurs nie rosnie ani nie spada bez korekt przez caly czas i walac pozycjami na oslep w koncu cos wyjdzie i weznie swoje usredniajac.
Jak w koncu trafi na sciane i mc to otwiera nowe konto...demo.
Ja snie czy wy wszyscy na powaznie z nim gadacie? Stosujecie opisana przez niego metode ryli? Seriusli?przyznajcie sie :D
Po x latach na fx gadacie z xabem baxem czy jak mu tam i ze swoerzakiem o tradingu usrednianym na c.uj wie jakim lewarze i do tego demo. Nawet jakby wrzucil na forum potwierdzenia otwarcia pozycji co wam to da? Jessusu dzizys ludzie.
jeszcze się dużo musisz nauczyć by tu komentować innych xab ma dobry system ale że go nie znasz to się ucz poczytaj uważnie bo ja już rozumiem jego podejście i niech pisze :d

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

WAKACJE ZAWSZE MAJA TEN SAM UROK
musza pojawic sie biedne zuczki /potrolllować/mające poziom wiedzy z fx cokolwiek wyzej przysłowiowego abderyty i co by tu kto nie napisał oni wiedza wszystko i na wszystkie tematy
sa szpece tylko nie na temat forexu
a prawda jest taka ze na forexie kiedys lub znowu stracili kase i zawsze ja b,,ędą tylko tracić
piszcie bo mi sie nawet czytac tych glpot nie chceem
nigdy nie pisalem ze to jest kopalnia zysku ten moj tzw system
ale kilku osobom sie przydal a czy zarobia to ich kasa i ich broszka
prosto i latwo mozna zarobic wystarczy pomyslec i tyle
ja uwazam ze mozna
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany