DayTrading: Wtorek 16.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3001
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 16.06.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

JohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:53

Re: DayTrading: Wtorek 16.06.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnTitor »

Dolar spada na pysk a mialo byc tak kolorowo. Krzysiu Jackowski sie spisał, bedzie premia.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Wtorek 16.06.2020

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Indeks Dolara Qazimodo nie jest to zwierzak a raczej formacja z rodziny PA.Popawka zwierzaczek też jest Alt Bat nie wi3cej jak 113 fibo ,poniżej negacja
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Wtorek 16.06.2020

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

DAX imo zalecał bym ostrożność moim zdaniem są dwie możliwości kierunek opór lub kierunek wsparcie ,teraz są dokładnie pośrodku .Wczoraj pokazywałem Cyphera ale Qazimodo jest bardzo podobny
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 16.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

MERLIN pisze:
16 cze 2020, 03:00
moim zdaniem są dwie możliwości kierunek opór lub kierunek wsparcie ,
Jak do tego doszedłeś "Holmsie" ;)

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 16.06.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Eduardo - szybki rączki mówią dzisiaj, że będzie 1,1319 - cena przejdzie przez ten poziom. Poszło es.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Wtorek 16.06.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

krab29 pisze:
16 cze 2020, 08:11
Eduardo - szybki rączki mówią dzisiaj, że będzie 1,1319 - cena przejdzie przez ten poziom. Poszło es.
Pozdrawiam
A moze 1,1362 :564:

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 16.06.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

doktorek pisze:
16 cze 2020, 08:33
krab29 pisze:
16 cze 2020, 08:11
Eduardo - szybki rączki mówią dzisiaj, że będzie 1,1319 - cena przejdzie przez ten poziom. Poszło es.
Pozdrawiam
A moze 1,1362 :564:
Nie mówię, że nie skończy się górą, mówię, że wykres na chwilę przejdzie przez tę cenę. To tak jak na fomc, chyba w czwartek. Napisałem chyba 1,1329 i po 20 przeciął wykres cenę. Pozycja zamknięta na 1,13272 u mnie. Ogólnie wywaliło wtedy na 1,14xx, ale cenę przeciął tego dnia. Także mam TP na 1,13187. I gram na to poniżej godności. :D :568: :564:
3maj się i zieloności.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 16.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax dalej i dalej
ładnie przyszaleli w nocy , nawet oczekujacych tak wysoko nie pomyslalem by postawic hmmm
zdjete te ski z dolu i juz zarabiammmmmmmmmmmmm ssss
https://iv.pl/image/GtCeiII
spx
tu w trzymanki sie nie bawie tylko najmocniejszy 1 straznik reszta skasowana
https://iv.pl/image/GtCeIm4
o daxie
w nocy ranek szczytowanie teraz piekny doleczek i pewnie do hameryki powrot w kierunku 300 i hameryka znowu pewnie zabawa w dol prosta juz robota
o sp nie pisze bo on jest mulacy :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Wtorek 16.06.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

XAB pisze:
16 cze 2020, 09:06
dax dalej i dalej
ładnie przyszaleli w nocy , nawet oczekujacych tak wysoko nie pomyslalem by postawic hmmm
zdjete te ski z dolu i juz zarabiammmmmmmmmmmmm ssss
https://iv.pl/image/GtCeiII
spx
tu w trzymanki sie nie bawie tylko najmocniejszy 1 straznik reszta skasowana
https://iv.pl/image/GtCeIm4
o daxie
w nocy ranek szczytowanie teraz piekny doleczek i pewnie do hameryki powrot w kierunku 300 i hameryka znowu pewnie zabawa w dol prosta juz robota
o sp nie pisze bo on jest mulacy :mrgreen:
BAX ale TY jestes bajkopisarz w jaki sposob zarabiasz na SSS na DAX jak wczoraj 500 punktow nizej miales SSS --chyba ze cos przeoczylem to sorka

Zablokowany