DayTrading: Piątek 12.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Takie trzymanki to nie dla mnie. Ja wole kolekcjonować zysk, a nie pozycje. Mamy odmienny styl tradingu. Ja tam 5 razy się odwracałem i kasowałem zyski od pierwszego twojego wejścia po lewej stronie. I też tam wchodziłem. Duża pomyłka była przy fałszywym wybiciu OB w czerwonym prostokącie. W sumie to jest jeden ze scenariuszy na SP w przyszłym tygodniu co tam zrobili. Czyli możliwe podbicie i potem prawdziwe spadki.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

no wlasnie z toba to jest taka gadka
ja ci prosty przekaz pokazuje jasny latwy i bardzo bezpieczny
a ty masz swoj lepszy bo udalo ci sie wczoraj zarobic
a to ile razy w tygodniu dales dpska to nie wazne
dobrze ze ty nie grasz realnie i tyle
bo ja caly tydzien codziennie zarobilem raz tylko mialem wieksze problemy
a ty zarobiles raz czyli prawdop twoje jest o dpe potluc
reasumujac tak oczywiscie zawsze masz racje i swietne masz setupy
TYLKO NIE GRAJ REALNIE
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Balans
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 01 sie 2019, 21:30

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Balans »

Świeżak44 pisze:
12 cze 2020, 22:22
TsunamiPL pisze:
12 cze 2020, 20:34
Świeżak44 pisze:
12 cze 2020, 19:00
Doładowałem w nocy demo 400k i zrobiłem z tego przez dzień 1,2mln. Tak mnie wkurzyli. W końcu mi sie udało pomnożyć konto. Od dzisiaj tak juz będzie codziennie.. 8)
Widzę, że szykujesz się na poważną grę :lol:
Dziś bardzo fajnie mi poszło na świeżym koncie. Wczoraj zresztą też przewidziałem scenariusz, ale się pomyliłem o 20 punktów na SP i mnie załatwili, bo miałem przelewarowane pozycje. Nie spojrzałem też na wykres M1/M5 czy sie już odwrócili. To były błędy. To jest ważne, żeby wszystko połączyc w cąłość i o niczym nie zapominać przy tradingu.
Ile lat "grasz" i przegrywasz ? Pomysl ile juz tej wirtualnej forsy przegrales i masz jeszcze do odrobienia by mowic o zarobku, nawet tym wirtualnym.

A i nawiązując do twojego któregoś SWIEŻSZEGO posta, ze blokuje cie brok z wielkoscia pozycji, to donyslam sie ze nadal idziesz polowac na niedzwiedzia z jednym pociskiem, albo trafisz, albo Cię zeżre..

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Zobaczymy co przyszły tydzień przyniesie. Jak będę grał cały czas jak w piątek, to juz będzie super. Liczą się setupy, technika, podejście i przyrosty depo. Na tym sie skupiam. Jak będzie mniejsza zmienność to trzeba po prostu odpuścić na pare godzin gre. No i setupy z różnych interwałów żeby sie zgadzały.. Zaczne znowu od 100k i zobaczymy.
Ile przegrałem wirtualnej forsy??? :shock: Około 3mln. Ale szybko to odrobie, jak się w końcu naucze . A jestem juz blisko. :)
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

SP500
bylo prostrze do roboty
spokojne bezpieczne 2 przynajmniej wejscia no ok 3
https://iv.pl/image/Gtnz4O4
zadnego ryzyka tylko jakie depo tyle elek z rezerwa :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Balans pisze:
13 cze 2020, 17:52

Ile lat "grasz" i przegrywasz ? Pomysl ile juz tej wirtualnej forsy przegrales i masz jeszcze do odrobienia by mowic o zarobku, nawet tym wirtualnym.

A i nawiązując do twojego któregoś SWIEŻSZEGO posta, ze blokuje cie brok z wielkoscia pozycji, to donyslam sie ze nadal idziesz polowac na niedzwiedzia z jednym pociskiem, albo trafisz, albo Cię zeżre..
Przecież on gra na dzwigni 200 albo wiecej.. z 400k zrobi pewnie 1k lotow.. to nie dziwne ze go 1usd ruch w zla strone na spx zeruje lol
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Świeżak44 pisze:
13 cze 2020, 17:32
Takie trzymanki to nie dla mnie. Ja wole kolekcjonować zysk, a nie pozycje. Mamy odmienny styl tradingu. Ja tam 5 razy się odwracałem i kasowałem zyski od pierwszego twojego wejścia po lewej stronie. I też tam wchodziłem. Duża pomyłka była przy fałszywym wybiciu OB w czerwonym prostokącie. W sumie to jest jeden ze scenariuszy na SP w przyszłym tygodniu co tam zrobili. Czyli możliwe podbicie i potem prawdziwe spadki.
Świeżak Ty nawet nie wiesz co pokazujesz i co mierzysz :shock: na swoim rysunku pokazujesz jakieś mierzenia tylko czego ? Popatrz wytłumaczyłem Ci wszystko łopatologicznie ,moim zdaniem Ty niczego się nie uczysz potem wylewasz tu swoją frustrację, i krzyczysz że rynek Cię oszukał i co gorsza krytykujesz innych
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2020, 20:50 przez MERLIN, łącznie zmieniany 2 razy.

slo
Gaduła
Gaduła
Posty: 261
Rejestracja: 14 kwie 2012, 14:02

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: slo »

Świeżak44 pisze:
13 cze 2020, 16:37
Jeśli chodzi o dalsza sytuację na indeksach.

Formalnie zrobiliśmy duże koretky OB wzrostowe na indeksach i technicznie to droga do nastepnych wzrostów. Na DAX-ie klepneli co do pipsa tak jak sie spodziewałem, post988471.html#p988471 ale na SP przewalili poniżej nawet 3000. I dopiero w końcówce za uszy to wyciągnęli.. Czyli formalnie nadal jesteśmy we wzrostach, ale widać słabość już na SP. I każde AT działa do czasu aż jakiś grubas nie położy kasy i nie naciśnie przycisku na maszynie. To odbicie na SP było słabe, bardzo słabe.. i teraz trzeba obserwować co będą robić. Czy to był może fasle break i będzie pompa w góre, czy rzeczywiście są tak słabi, że to wisi na włosku i lada moment runie. Na DAX-ie wygląda to lepiej, ale wiadomo, że to tylko DAX..
ale skoro sp500 wyszlo ci z pudelka to dlaczego uwazasz ze nie zrobi tego dax? 11600 masz jak w banku, we srode rozliczenie kontraktow to pewnie w czwartek.

slo
Gaduła
Gaduła
Posty: 261
Rejestracja: 14 kwie 2012, 14:02

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: slo »

A mi wychodzi przyszly tydzien fatalny dla dolara, euro otrze sie o 1.18 a funt o 1.3

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 12.06.2020

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

EU jak do tej pory mieszają jak mogą ,a to co pokazuje to jako ciekawostka :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany