DayTrading: Czwartek 23.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Czwartek 23.04.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Kermit pisze:
23 kwie 2020, 20:42
index dolara h1 - cały czas wewnatrz klina. Warto jak do tej pory bylo pod ta formacje kontrolowac edka bo dal i na L i na S, a jesli klin ma sie zrealizowac to obecnie brane L na edku tez moze sypnac pipsami
https://www.tradingview.com/x/WqJ6dr8O/
index dolara
wg woodie
od H1 do MN1 - wzrosty
Chyba się woodie myli wg Kermita .
wszak to niższa połka.Pozdrawiam !
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Czwartek 23.04.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

szuler pisze:
23 kwie 2020, 14:19
gold
jak to poleci up
to większy zwierzak Merlina w grze
https://invst.ly/qjryd
https://invst.ly/qjyj3

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 23.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

MERLIN pisze:
23 kwie 2020, 20:45
Kermit pisze:
23 kwie 2020, 20:42
index dolara h1 - cały czas wewnatrz klina. Warto jak do tej pory bylo pod ta formacje kontrolowac edka bo dal i na L i na S, a jesli klin ma sie zrealizowac to obecnie brane L na edku tez moze sypnac pipsami
https://www.tradingview.com/x/WqJ6dr8O/
Mi brakuje niższego dołka na EU :wink:
tez sie nad tym rano zastanawialem dlatego liczylem ze zejda na 1.0730... ale potem poszly sygnaly pod L to nie bylo na co czekac
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Arturm21
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 23 sty 2013, 10:20

Re: DayTrading: Czwartek 23.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Arturm21 »

Wiadomosc od cmc markets o wycenie ropy cash :roll:

„ Given the unprecedented movements in the US crude oil market (Crude Oil West Texas), we have implemented a change to how we calculate our Crude Oil West Texas – Cash product.
How extreme volatility in the oil market impacts your trading
We usually calculate the price for this product using the front (near) month underlying futures price. Due to the disorderly market, and the extraordinary settlement of the underlying May 2020 futures contract, instead of using the June 2020 forward contract as the basis for calculating our Crude Oil West Texas – Cash product, we have decided to use the December 2020 forward contract. This is referred to as rebasing our Crude Oil West Texas – Cash product.

At the point this change was implemented, the difference in price between our Crude Oil West Texas – Cash product ($8.28) and the December 2020 forward contract ($30.38) was $22.10. This equates to a discount factor of approximately 0.2725 to the December price. As such, our Crude Oil West Texas – Cash product started tracking the December 2020 forward contract by a discount factor of 0.2725.

This means that although our Crude Oil West Texas – Cash product will not track the dollar for dollar price movement of the December 2020 forward contract, it will match the percentage change, plus an additional 0.61% of discount factor convergence over the full trading day. This means that the price of our Crude Oil West Texas – Cash product will increase by 0.61% per day to ‘catch up’ with the December 2020 forward contract by the time of expiry. This 0.61% daily move will be offset by the holding costs applied to open positions each day.

Should the underlying December 2020 futures contract become disorderly in the future, we may again seek to rebase our Crude Oil West Texas – Cash product, locking in a new discount factor to the chosen forward contract, and update our holding costs accordingly.”

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 23.04.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

Podam taka zbierznosc Kermit gra dzisjaj na eur--usd LLL i jest zarobiony
Ja gram dzisjaj SSSSS i tez jestem zarobiony
a kto stracil ?

Awatar użytkownika
Kuskus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 07 mar 2019, 06:27

Re: DayTrading: Czwartek 23.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Kuskus »

doktorek pisze:
23 kwie 2020, 21:22
Podam taka zbierznosc Kermit gra dzisjaj na eur--usd LLL i jest zarobiony
Ja gram dzisjaj SSSSS i tez jestem zarobiony
a kto stracil ?
Brokerzy :d

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 23.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Kermit pisze:
23 kwie 2020, 20:17
Odnowione L na Edku. Znowu po 1.0775 pod wsparcie
to L to pod te wielkie spadki cugana ha ha ha
ja tylko L DOKLADAM I POWOLI SPOKOJNIE
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 23.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

doktorek pisze:
23 kwie 2020, 21:22
Podam taka zbierznosc Kermit gra dzisjaj na eur--usd LLL i jest zarobiony
Ja gram dzisjaj SSSSS i tez jestem zarobiony
a kto stracil ?
tak sie wlasnie manipuluje informacja :568: ....dobrze wiesz ze do 1.0762 gralem rowniez S :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 23.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

cugan pisze:
23 kwie 2020, 20:57
Kermit pisze:
23 kwie 2020, 20:42
index dolara h1 - cały czas wewnatrz klina. Warto jak do tej pory bylo pod ta formacje kontrolowac edka bo dal i na L i na S, a jesli klin ma sie zrealizowac to obecnie brane L na edku tez moze sypnac pipsami
https://www.tradingview.com/x/WqJ6dr8O/
index dolara
wg woodie
od H1 do MN1 - wzrosty
Chyba się woodie myli wg Kermita .
wszak to niższa połka.Pozdrawiam !
woodie jak widac to swietosc i 100% skutecznosci, nie masz szans zeby sie pomylil.... ja bym zamykal na Twoim miejscu firme bo po co sie meczyc przy pandemii. Laduj wszystko w depo i cale depo potem pod sygnal woodie'go. Nawet sie nie zastanawiaj - to taka polka ze z dzwigu musisz siegac
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2020, 21:32 przez Kermit, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 23.04.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

Kermit pisze:
23 kwie 2020, 21:27
doktorek pisze:
23 kwie 2020, 21:22
Podam taka zbierznosc Kermit gra dzisjaj na eur--usd LLL i jest zarobiony
Ja gram dzisjaj SSSSS i tez jestem zarobiony
a kto stracil ?
tak sie wlasnie manipuluje informacja :568: ....dobrze wiesz ze do 1.0762 gralem rowniez S :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nie manipuluje bo dzisjaj SSSSSS nie otwierales
Ty nie mozesz jak nie dosrasz komus wyluzuj :p

Zablokowany