DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: crok. »

Gotti pisze:
21 kwie 2020, 19:14
crok. pisze:
21 kwie 2020, 19:11
jednego nie rozumiem bo jak na oil nie maja juz dzie skladowac a kwarantanna nie skonczy sie w piatek wiec do ile taka ropa moze byc po 0,01 $ i beda na takim poziomie ja trzymali , przeciez to caly narod w elki sie ubierze :)
CMC już znalazł na to sposób.
Obrazek
czyli dojebia swapami :)
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Awatar użytkownika
Gotti
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 24 lut 2019, 12:15

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Gotti »

Przetłumaczę, CMC: wszyscy trzymają L na kasowym, więc teraz ropa bazuje na kontrakcie grudniowym (na którym jest mniejsza zmienność) i podnieśliśmy koszty utrzymania pozycji, więc zasadniczo "...Fred wydymał Was" :)

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Czy to pewne? Skąd ta wiadomość?
No piszą że cene ustala na podstawie kontraktu grudniowego 2020 która jest 28.89$ teraz ale czy cały rynek?

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pinzielonybox pisze:
21 kwie 2020, 18:59
Augan pisze:
21 kwie 2020, 18:19
NIE ZARTUJ DAX ROBI SZYBKA ROBOTE I TYLKO SIE NIE ZAGAP BO JAK ZAKRECI MOZE TO ZROBIC BARDZO SZYBKO
teraz juz lepiuej to wyglada lka moze byc :p
sorry za laickie pytanie, ale nie powiniśmy dojechać do końca ramy ? drugi próg fibo ?
Powinno dojechać, ale nie dojechało :-) i nie ma na to rady :-)
eLki poczekają na B, nie zmarnują się :)
ja przestrzegam
z daxem tez zartow nie ma i przy tym rynku trzeba szukac pozycji na ss
powoli nie spieszyc sie bo z lkami moze byc no moze nie to samo ale jak z lkami dzis na ropie
45procent dzis zwala to kurna za czasow krachu cos obawiam sie ze takiego cyrku nie bylo
to czemu niby dax ma z 10 a co jak z 20 :564: nie pojechac jak sie zacznie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

doktorek pisze:
21 kwie 2020, 18:50
szuler pisze:
21 kwie 2020, 18:43
doktorek pisze:
21 kwie 2020, 18:17
Szuli co z tym dolcem widzisz cos
widzę to co Ty, trójkąta
dzisiaj dawałem ,,wykresa,,
wersja niebieska się rysuje
https://invst.ly/qiweo
tak widzialem wczesniej DZIEKI :564:
A to widziałeś
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Gotti pisze:
21 kwie 2020, 19:23
Przetłumaczę, CMC: wszyscy trzymają L na kasowym, więc teraz ropa bazuje na kontrakcie grudniowym (na którym jest mniejsza zmienność) i podnieśliśmy koszty utrzymania pozycji, więc zasadniczo "...Fred wydymał Was" :)
Ano właśnie. Nie da się dymać Freda. Tickmill godziną temu podniósł swap ujemny na longu trzykrotnie. Za 10 lotów, swap wynosi obecnie minus 12 PLN. Ponieważ 10 lotów powinno się wziąć przy obecnej sytuacji na 1000 PLN kapitału, więc 10 dni trzymania longa i 12% straty na swapie.
Mega biznes.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Podnieśli swap dzienny. Te 12pln za jaka ilość jest swap? Sorry ale ja nie mam swap dziennego tylko przy rolce.

za broker
Drogi Kliencie,.W następstwie bezprecedensowych ruchów cen rynków ropy WTI zdecydowaliśmy się kwotować instrument ‘Ropa Crude WTI – Kasowy’ na bazie tegorocznego grudniowego kontraktu. Jednocześnie dzisiaj (21.04.2020) od godziny 23:00 czasu w Warszawie odpowiednio zmienią się stawki za utrzymanie pozycji w przybliżeniu na 220%....Sugerujemy przeprowadzenie przeglądu otwartych przez siebie pozycji i reakcję na powyższą zmianę odpowiednio do własnego profilu ryzyka....Możliwe, że w danym przypadku, w tym między innymi celem uniknięcia kosztów utrzymania pozycji, możesz woleć przeprowadzać transakcje na terminowych instrumentach Ropa Crude WTI.

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

XAB pisze:
21 kwie 2020, 19:26
pinzielonybox pisze:
21 kwie 2020, 18:59
Augan pisze:
21 kwie 2020, 18:19
NIE ZARTUJ DAX ROBI SZYBKA ROBOTE I TYLKO SIE NIE ZAGAP BO JAK ZAKRECI MOZE TO ZROBIC BARDZO SZYBKO
teraz juz lepiuej to wyglada lka moze byc :p
sorry za laickie pytanie, ale nie powiniśmy dojechać do końca ramy ? drugi próg fibo ?
Powinno dojechać, ale nie dojechało :-) i nie ma na to rady :-)
eLki poczekają na B, nie zmarnują się :)
ja przestrzegam
z daxem tez zartow nie ma i przy tym rynku trzeba szukac pozycji na ss
powoli nie spieszyc sie bo z lkami moze byc no moze nie to samo ale jak z lkami dzis na ropie
45procent dzis zwala to kurna za czasow krachu cos obawiam sie ze takiego cyrku nie bylo
to czemu niby dax ma z 10 a co jak z 20 :564: nie pojechac jak sie zacznie
ok, ale eSki pogaszone już. Muszę czekać na kolejne wejście. Aktualnie w środku eS nie widzę sensu. Jak to mówią.. spiesz się powoli :)
uczę się

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: crok. »

valkiria pisze:
21 kwie 2020, 19:31
Podnieśli swap dzienny. Te 12pln za jaka ilość jest swap? Sorry ale ja nie mam swap dziennego tylko przy rolce.

za broker
Drogi Kliencie,.W następstwie bezprecedensowych ruchów cen rynków ropy WTI zdecydowaliśmy się kwotować instrument ‘Ropa Crude WTI – Kasowy’ na bazie tegorocznego grudniowego kontraktu. Jednocześnie dzisiaj (21.04.2020) od godziny 23:00 czasu w Warszawie odpowiednio zmienią się stawki za utrzymanie pozycji w przybliżeniu na 220%....Sugerujemy przeprowadzenie przeglądu otwartych przez siebie pozycji i reakcję na powyższą zmianę odpowiednio do własnego profilu ryzyka....Możliwe, że w danym przypadku, w tym między innymi celem uniknięcia kosztów utrzymania pozycji, możesz woleć przeprowadzać transakcje na terminowych instrumentach Ropa Crude WTI.
czyli jak wszystkim depo wystarczy do "0" to teraz tak beda kombinowac aby uwalic ludzi na z elkami :)
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Zwiastun
Gaduła
Gaduła
Posty: 284
Rejestracja: 21 lut 2012, 12:00

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Zwiastun »

crok. pisze:
21 kwie 2020, 19:40
valkiria pisze:
21 kwie 2020, 19:31
Podnieśli swap dzienny. Te 12pln za jaka ilość jest swap? Sorry ale ja nie mam swap dziennego tylko przy rolce.

za broker
Drogi Kliencie,.W następstwie bezprecedensowych ruchów cen rynków ropy WTI zdecydowaliśmy się kwotować instrument ‘Ropa Crude WTI – Kasowy’ na bazie tegorocznego grudniowego kontraktu. Jednocześnie dzisiaj (21.04.2020) od godziny 23:00 czasu w Warszawie odpowiednio zmienią się stawki za utrzymanie pozycji w przybliżeniu na 220%....Sugerujemy przeprowadzenie przeglądu otwartych przez siebie pozycji i reakcję na powyższą zmianę odpowiednio do własnego profilu ryzyka....Możliwe, że w danym przypadku, w tym między innymi celem uniknięcia kosztów utrzymania pozycji, możesz woleć przeprowadzać transakcje na terminowych instrumentach Ropa Crude WTI.
czyli jak wszystkim depo wystarczy do "0" to teraz tak beda kombinowac aby uwalic ludzi na z elkami :)
do 23:00 to oni do zera sami dojadą... 8)

Zablokowany