DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3001
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

pik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 18 sty 2015, 12:06

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: pik »

CBlondyn, czyli broker zamyka Ci pozycję? Bardzo ciekawe.

JohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:53

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnTitor »

Co do ropy to
tak wlasnie jest jak sie leci za tłumem. Sam sie dałem skusić. Musieli cos wykrecic jak 95% na grubych Lkach siedziała. Ja tam trzymam te Lki, fizycznie moge mnie tylko wykonczyc swapem, zjazdem ceny do zera nie. Teraz potrzymaja do nastepnego rolowania pewnie. Dopiero jakis tam wzrost bedzie. Chyba ze chipowanie bydła juz w maju to mozemy nie zdażyć. Wystarczyło wziac przeciwstawny hedge przed rolowanie jak ja i problem rolowania nie istnieje.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6617
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

pik pisze:
21 kwie 2020, 00:05
CBlondyn, czyli broker zamyka Ci pozycję? Bardzo ciekawe.
Tak to wygląda. Kontrakt wygasa i i znika. Pozycja razem z nim. Księgują ostatnią cenę i po tej cenie księgują strate/zysk z pozycji.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ja caly czas nie rozumiem czym wy sie ekscytujecie tyle dni
w maju zrobia powiedzmy cene -5 i wroci wszystko do ceny z rynku kasowego
a straty a to mieli tylko ci ktorzy mieli ski bo obudzili sie z cena ropy warta o kilka dolcow wiecej a lki stracily dopiero dzis bo ropa spadla i im slki wszystko pogasiłyyyyy
ale broker to przeciez nie obciaza cie strata 6 dolcow za pozycje ktora masz kilka dni bo kilka dni to ci policzy tylko swapp i tyle gdybania czym tu sie podniecacie ?
to przeciez tylko twoja cena kupna np wczoraj :?: chodzi po cenie rynku kontraktowego na maj nic wiecej
kupiles wczoraj gasisz dzis i tracisz swapp za 1 dzien zlotowke dwa czy 5 zeta
zrownaja sie ceny z rynkiem kasowym mniej wiecej to broker ci to przeksieguje i nic nie straci nikt
ani na tym nie zarobisz ani nie stracisz bo zaden z was nie kupowal kontraktu :?: :?:
czy to tak trudno taka prosta rzecz pojac
ktorys raz to samo powtarzam a wy swoje i swoje i jeden madrzejszy od drugiego eot
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2020, 01:19 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Sp 500

jeszcze 9 dni
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Sp 500,
M 15 pierwsze koty za płoty
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

tylko cipka tego nie widzi
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

widzę eSki bemowo, ale pytanie jest gdzie najlepiej doedukować się z formacji prostokątów ? google przeglądnąłem, ale misz masz, wartościowe źródło ?

ok. znalezione, doczytane
uczę się

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Wtorek 21.04.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Zablokowany