Rejs.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Zobacz jaki hype sie nakręcił.. od 30usd wszyscy kupują L.. wszyscy animatorzy rynku na nawigatorze..
Fakt faktem: jest dokladnie tak jak kermit powiedział: ludzie gunwo wiedzą nt tego na czym grają a potem szok że strata..
A swoją drogą ciekaw jestem czy kermit był w pełni świadomy jak działa ropa u jego brokera.. niemniej słowo stało się wykresem i zamotalo miedzy traderami :twisted:

Edit
PS 65% ludzi w S na ropie na nowym kontrakcie.. a stary wlasnie zniknął dzień przed terminem
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Dzięki za ocenę. Ostatnio widzę u siebie, że za dużo czasu marnuję na czytanie tego potoku na DT i dodatkowo się rozregulowywuje - jeśli czytacie ten potok to z życzliwości ostrzegam. U mnie trole szkodzą mi. Oczywiście są tam osoby warte uwagi i te dalej będę czytał. Ale, żeby przebrnąć to szybko i nie marnować czasu trzeba podjąć męską decyzję. Ignory pozwalają na ogarnięcie tematu. Pierwszy już wbity i wiem, że nie widać ich postów, tylko krótkie info.
Jak komuś przeszkadzam to proszę o to samo.
Pozdrawiam i 3majcie się. Najważniejszy wniosek z dzisiaj. Przetrwałem coś co się wydarza 1x. Ja przynajmniej zbicia ceny do zera na czymś nie pamiętam od ponad 10 lat.
@oszkosz - https://inwestycje.aliorbank.pl/forex/kalendarz-cfd/ - zobacz który kontrakt masz. Czy nie było rolowania :568: :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Krab ja dt czytam bardziej rozrywkowo juz od dluzszego czasu.. szkoda nerwów a już na pewno szkoda portfela..
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

qduaty pisze:
20 kwie 2020, 21:56
Krab ja dt czytam bardziej rozrywkowo juz od dluzszego czasu.. szkoda nerwów a już na pewno szkoda portfela..
Też tak czytam, ale zobacz czy nie tracisz czasu na to. :568:
Kurde 2 coś tam poszło. Kilkanaście kola. Muszę skończyć normalną robotę. Niby korona a dalej dzwonią, chociaż mniej. Plan: skończyć robotę, porobić rzeczy w mieszkaniu/domie i ustawić się na nowo.
3maj się :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

35 czy 34 strony materiału dt tradingowego
a tu nikt nie chce czytać KTO to tworzy tam :D
gudaty bardzo zawęziłes przedział cenowy który spadał
On był duzo wyżej i też hurra bo nie spadnie
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2020, 22:07 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

oszkosz
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 19 sty 2015, 19:53

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: oszkosz »

Krab29
Grałem Vti K20 w Aliorze nie ma rolowania kontrakty wygasają.
Kupiłem dzis kilka pod 14 zamknąłem poniąej 9.
Ostatni kupiłem po 0,77 z ciekawości przed 20 i zaraz chciałem zamknąć ,a tu klops.
Zawiesili notowania 0,05-0,11 i muszę czekać do jutra ,jakies problemy z dostawcą czy coś.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

oszkosz pisze:
20 kwie 2020, 22:06
Krab29
Grałem Vti K20 w Aliorze nie ma rolowania kontrakty wygasają.
Kupiłem dzis kilka pod 14 zamknąłem poniąej 9.
Ostatni kupiłem po 0,77 z ciekawości przed 20 i zaraz chciałem zamknąć ,a tu klops.
Zawiesili notowania 0,05-0,11 i muszę czekać do jutra ,jakies problemy z dostawcą czy coś.
Od kilku lat kontrakty się nie rolują tylko zamykają i musisz otworzyć z palca. Na brencie M20 zamknie się 30 kwietnia, a nowy m20 na wti 18 maja. Mam pozycje w obu, ale opadła mi werwa. Brenta trzeba będzie przepisać na nowy i nie czekać do końca jak dzisiaj zrobiłem.
Tego z wti k20 nie zamkniesz bo zamknął się 21.30 i pewnie jutro będziesz miał rozliczone konto.
3maj się i mam nadzieję, że wytrzymałeś. :568: :564:
Ja, przynajmniej od ponad 10 lat, nie pamiętam o czymś takim.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

oszkosz
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 19 sty 2015, 19:53

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: oszkosz »

Krab29
Wiem że się zamykają,i dlatego chciałem zamknąć go o 20 ,ale zawiesili notowania ,bez możliwości jakiegokolwiek ruchu.
Mam nadzieję że rozliczą z ceny zawieszenia,nigdy nie trzymałbym 30 $ straty,tylko zamknął natychmiast .
Zdrowia Oszkosz

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Wszyscy o ropie a ja się zastanawiam na czym ćwiczy swoje siły Pani kapitan? Bo jest cały czas depo, więc jest zabawa
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 752
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: Rejs.

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

dzikson pisze:
21 kwie 2020, 08:36
Wszyscy o ropie a ja się zastanawiam na czym ćwiczy swoje siły Pani kapitan? Bo jest cały czas depo, więc jest zabawa
Zabawa będzie jak na pokład "wtargną' hordy DT :506: i się zacznie ...... :idea:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

ODPOWIEDZ