OzFX Squeeze-More Strategy

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
przemogpw
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2008, 22:23

Nieprzeczytany post autor: przemogpw »

Ja jestem jak najbardziej za i chętnie pomogę we wszelkich testach.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10005
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

galileo pisze:o właśnie raposso bardzo dobrze że poruszyłeś alligatora, czas wreszcie może zmodyfikować Ozfx właśnie przy pomocy alligatora celem jeszcze lepszych wyników, przecież Ozfx to nic innego jak wycinek z teorii B.Williamsa , może zaczniemy znów wspólnie kombinować dla lepszych rezultatów.Poza tym widze ze oblatany jesteś w Williamsie tak więc moze nam to duzo pomóc.
Nie grałem za dużo systemem OzFX, raczej tylko "liznąłem" to podejście.
To co mi się nie spodobało to właśnie fakt, że trochę wzięto z tego, trochę z tego, później dorzucono coś innego i wyszło co wyszło. Nie mówię, że coś słabego ale mi ten system nie podszedł.
Ja wyznaję zasady (trochę zmodyfikowane przeze mnie) jakie były przedstawione w teorii B.W., bo są dla mnie zrozumiałe i mają logiczne uzasadnienie.
Jednak jeśli będą odnośnie niej jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jarektrade
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 15 sty 2009, 17:59

Nieprzeczytany post autor: jarektrade »

Ja gram od 3 miesięcy tym systemem i ciągle dodaje/usuwam jakieś inne wskaźniki żeby mieć większą pewność co do sygnałów. Zauważyłem że warto wspomagać się niższymi TF żeby przypadkiem nie wejść w lokalnym dołku/górce. Oprócz TF 4H używam też M15 . To razem daje niezłe efekty - jestem na plus, ale SL czasem sie trafiają .

przemogpw
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 01 cze 2008, 22:23

Nieprzeczytany post autor: przemogpw »

galileo, pytanko jeszcze - o jakie elementy wzbogaciłeś jeszcze ten system? Czy może nic nie ruszałeś?

Jeśli chodzi o mnie to oczywiście oprócz formacji AT dodatkowo posługuję się liniami Pivot (support, resistance), o wiele łatwiej się wzynacza TP i bezpieczniej gra, wiadomo - potwierdzenia na niższych TF żeby jak najwięcej ugrać, no i dywergencje na AO (szczególnie na niższych TF) - niesamowite narzędzie.

Awatar użytkownika
LeeMoonka
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2009, 17:16

Nieprzeczytany post autor: LeeMoonka »

Witam serdecznie

Mam pytanie, jak ustawić wskaźnik Stochastyczny w jednym oknie z Accelerator Oscillator (AC) ?
kto szuka, ten znajdzie

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10005
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

LeeMoonka pisze:Mam pytanie, jak ustawić wskaźnik Stochastyczny w jednym oknie z Accelerator Oscillator (AC) ?
Rozwijasz listę ze wskaźnikami w Nawigatorze, a następnie przeciągasz i puszczasz Stocha na oknie AC ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

zimtom37
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2008, 00:01

Nieprzeczytany post autor: zimtom37 »

Gra ktoś jeszcze tym systemem? :wink: Ja próbuje nim coś zwojować, ale mam problemy w "dzisiejszych czasach" ze zmiennością etc. Może ktoś na cos nowego wpadł, jakiś system na SL i TP...
"Posiadanie pieniędzy jest lepsze niż nędza, z powodów czysto finansowych." Woody Allen

zimtom37
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 14 maja 2008, 00:01

Nieprzeczytany post autor: zimtom37 »

halo halooo :lol:
"Posiadanie pieniędzy jest lepsze niż nędza, z powodów czysto finansowych." Woody Allen

marcinbajorek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 03 sty 2009, 11:30

Nieprzeczytany post autor: marcinbajorek »

Witam wszystkich gra ktoś tym szkoda że w temacie cisza
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
LeeMoonka
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2009, 17:16

Nieprzeczytany post autor: LeeMoonka »

Witam, ja trochę pogrywam a raczej testuje bo ostatnio krucho z czasem :(
jaki kolega ustawił SL na tej parze?
kto szuka, ten znajdzie

ODPOWIEDZ