Forex Prop Trading

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Tazz
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2019, 22:00

Re: Forex Prop Trading

Nieprzeczytany post autor: Tazz »

Pipserk pisze:
25 sty 2020, 14:53
nie no tu u nich się nie w sumie nic wyzerować,
opłata 1k jest jednorazowa i bezterminowa, więc co najwyżej moga przewalić ten kapitał udostępniony, ale ja jako tako nie stracę.
Ps dwa dni temu zrobili chyba ze 100€ zysku na funcie do dolara, taki mały plus, ale całościowo na ten moment powoli, raczek kapie niż się leje, ale nic mi nie wyzerowało
To już duży plus że nadal działa i kapitał jest cały a nawet powiększony :) wiesz to, że kapie pomału to moim zdaniem jest plus bo wolę małą łyżeczką ale przez długi czas na spokojnie niż dużą chochlą szybko i niepewnie. Już było setki super wypasionych automatów z kosmicznymi procentami tylko potem giełda weryfikowała że jednak nic się nie spina tak jak powinno.

Wiker
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2020, 09:46

Re: Forex Prop Trading

Nieprzeczytany post autor: Wiker »

Tazz pisze:
29 sty 2020, 21:10
bo wolę małą łyżeczką ale przez długi czas na spokojnie niż dużą chochlą szybko i niepewnie.
A skąd Ty masz taką pewność że to bedzie Ci działało "przez długi czas"?
Nawet jak dają mało to wcale nie znaczy że się nie wyłożą.
Ryzyko takie samo jak wszędzie. Na lokacie też dają mało...i też banki padają :mrgreen:

Wieslaw23
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2020, 09:00

Re: Forex Prop Trading

Nieprzeczytany post autor: Wieslaw23 »

Nie rozumiem tej idei proptradingu o której piszecie. Prop to praca w biurze konkretnej firmy, a tu jakaś zdalna opcja? Nawet nie wiem czy jakikolwiek prop spoza Pl coś takiego umożliwia. Dziwne co najmniej
Nie kwestionuje pomysłu samego w sobie, ale po prostu nie spotkałem się dotąd z proptradingiem opartym na automacie, to trochę zaprzecza idei

Tazz
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2019, 22:00

Re: Forex Prop Trading

Nieprzeczytany post autor: Tazz »

Wieslaw23 pisze:
17 kwie 2020, 09:05
Nie rozumiem tej idei proptradingu o której piszecie. Prop to praca w biurze konkretnej firmy, a tu jakaś zdalna opcja? Nawet nie wiem czy jakikolwiek prop spoza Pl coś takiego umożliwia. Dziwne co najmniej
Nie kwestionuje pomysłu samego w sobie, ale po prostu nie spotkałem się dotąd z proptradingiem opartym na automacie, to trochę zaprzecza idei
Możesz też handlować samodzielnie tylko musisz się wtedy trzymać stricte wytycznych każdej ze strategii :) Dla mnie osobiście handel automatyczny jest super rozwiązaniem bo nie marnuję czasu na siedzienie przy wykresach i pilnowanie strategii.

Pipserk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 03 sie 2019, 09:41

Re: Forex Prop Trading

Nieprzeczytany post autor: Pipserk »

@Tazz ... czyli przyznajesz wprost, że jesteś leniwy?
Nie wiem czy dla tradera to jest dobra cecha, ale mogę się mylić.
P.S z raportu transakcji w tym proptradingu daję znać, że jestem prawie 1000 € na minusie

Tazz
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 19 lis 2019, 22:00

Re: Forex Prop Trading

Nieprzeczytany post autor: Tazz »

@Pipserk może trochę :P Jeżeli można sobie ułatwić pewne sprawy to czemu z tego nie skorzystać. Czasu nikt Nam nie zwróci dlatego staram się maksymalnie automatyzować różne aspekty a Properly ułatwia mi handel na forex :)

ODPOWIEDZ