DayTrading: Środa 22.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Środa 22.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Tomasz.. to jest wojna :!:

Testosteron walczy :)
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Środa 22.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Cblondyn pisze:
22 sty 2020, 11:22
doktorek pisze:
22 sty 2020, 11:17
Cblondyn pisze:
22 sty 2020, 11:11


Nie masz czasu rysować za to masz czas zarabiać? Głownie na cudzych rysunkach? :d
Jesteś fenomenem na skale światową zapewniam :)
Napewno jestes lepszy .
To nie chodzi o to kto lepszy. Jesli chcesz na tym rynku zarabiac to musisz zacząc od zdybycia podstawowej wiedzy na jego temat. Dotyczy to również AT. Nie ma nic na skróty. Potraktuj te rade jako tę z tych "dobrych". Zaraz pewnie sie odezwie "recenzent" co to się zna na wszystkim i przypisze mi pewnie jakąs łatkie ale nie rusza mnie wcale co najwyżej bawi :)
Miłego dnia i zysków życze
Pamiętaj że recenzent jest nieomylny i mimo że nikt nigdy nie widział jego transakcji, ani jednej przez te wszystkie lata (ani jednej na żywo) to ma zawsze słuszność. To pokazuje tylko jak łatwo jest manipulować ludźmi ''samym słowem'' w czym recenzent osiągnął biegłość. Szacuneczek za to dla niego. :)

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Środa 22.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

qduaty pisze:
22 sty 2020, 11:24
Tomasz.. to jest wojna :!:

Testosteron walczy :)
To coś ci napisze. gdy juz zaczniesz zdobuwac wiedze (co bardzo chwalebne) i gdy zaczniesz dostrzegać, że co poniekórzy na forach wypisuja bzdury niczym nie poparte to będziesz miał dylemat. Czy się odezwać czy to olać :)
A jak juz sie odezwiesz...... to ci się uleje :d

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Środa 22.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Cblondyn pisze:
22 sty 2020, 11:27
qduaty pisze:
22 sty 2020, 11:24
Tomasz.. to jest wojna :!:

Testosteron walczy :)
To coś ci napisze. gdy juz zaczniesz zdobuwac wiedze (co bardzo chwalebne) i gdy zaczniesz dostrzegać, że co poniekórzy na forach wypisuja bzdury niczym nie poparte to będziesz miał dylemat. Czy się odezwać czy to olać :)
A jak juz sie odezwiesz...... to ci się uleje :d
Otóż to :clap:
Ostatnio zmieniony 22 sty 2020, 11:29 przez Nieśmiertelny Trader, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 22.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

qduaty pisze:
22 sty 2020, 11:24
Tomasz.. to jest wojna :!:

Testosteron walczy :)
o czym ty piszesz!!
jaka wojna?
Cugan porównał do czasów minionych co tez niektórzy z nas pamietają ]
Takich cyrków jak urzadza jeden tu
nie było nigdy!!
Ale na tyle jestesmy zgrani ze nawet jak sobie pójdzie stad
forum i tak bedzie istniało
Bo króla w FX to jeszcze nie było takiego

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Środa 22.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Obrazek
Nieśmiertelny Trader pisze:
22 sty 2020, 11:25

Pamiętaj że recenzent jest nieomylny i mimo że nikt nigdy nie widział jego transakcji, ani jednej przez te wszystkie lata (ani jednej na żywo) to ma zawsze słuszność. To pokazuje tylko jak łatwo jest manipulować ludźmi ''samym słowem'' w czym recenzent osiągnął biegłość. Szacuneczek za to dla niego. :)
Każe Ci ktoś komentować JEGO wykresy?
Zmusza do wchodzenia JEGO zagraniami?

Ma racje? Nie ma racji? JEDEN CHUJ!!!

Przecież nie o to w tym chodzi...

Uważasz, że się wywyższa? Olej..
Nie ma racji? Wyraź swoje zdanie a nie jedziesz jak po burej suce..

I to dotyczy się wielu osób tutaj przypierdalających sie do wszystkiego i o wszystko..


Koniec tematu z mojej strony.. szkoda nerwów na Was..

PS. NT Padło na Ciebie bo jesteś najgłośniejszy.. nic personalnego
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Środa 22.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

qduaty pisze:
22 sty 2020, 11:34
Obrazek
Nieśmiertelny Trader pisze:
22 sty 2020, 11:25

Pamiętaj że recenzent jest nieomylny i mimo że nikt nigdy nie widział jego transakcji, ani jednej przez te wszystkie lata (ani jednej na żywo) to ma zawsze słuszność. To pokazuje tylko jak łatwo jest manipulować ludźmi ''samym słowem'' w czym recenzent osiągnął biegłość. Szacuneczek za to dla niego. :)
Każe Ci ktoś komentować JEGO wykresy?
Zmusza do wchodzenia JEGO zagraniami?

Ma racje? Nie ma racji? JEDEN CHUJ!!!

Przecież nie o to w tym chodzi...

Uważasz, że się wywyższa? Olej..
Nie ma racji? Wyraź swoje zdanie a nie jedziesz jak po burej suce..

I to dotyczy się wielu osób tutaj przypierdalających sie do wszystkiego i o wszystko..


Koniec tematu z mojej strony.. szkoda nerwów na Was..

PS. NT Padło na Ciebie bo jesteś najgłośniejszy.. nic personalnego
Spokojnie, chłopak się budzi, zaczyna do niego docierać że coś tu jest nie tak a powyższa wypowiedź to walka z samym sobą bo nie dowierza...

Nie byłem pierwszy, po prostu pozostali szybko wymiękali bo wiedzieli że to jak walka z wiatrakami. Sam też odpuściłem walkę z ''multi kontami' ale jednak bywam tutaj na co dzień. (latem mam wyjebane bo prawie nie ma mnie w domu) Żyję wyłącznie z FX i wiem jak chodzi cena. Więc też dostrzegam tutejszą tragikomedię i ciężko trzymać ręce na dupie gdy czyta się te wszystkie bzdety nieomylnego jegomościa. Tak że nie żywię do Ciebie urazy. Może kiedyś zrozumiesz. Elo!

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Środa 22.01.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

Eur--usd jestesmy teraz na glownym piwocie 1,1092 i zagadka w ktora strone pojada czy 1,1106 czy 1,1069?

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 22.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tutaj niestety gul u niektórych jest nie do opanowania. Najpierw w czerwcu wrzucilem zrzut ekranu z konta w telefonie i wynik za pol roku z pokazana suma wyplat to mi napisali mistrzowie fal i ksiazek ze w paincie taki zrobia w 5 minut i wrzuca. Minelo ponad pol roku i jakos chyba paint sie zepsul i zawirusowal. Wiadomo - to co zobaczyli trzyma ich do dziś co widac kazdego dnia.
Potem w grudniu pokazalem 15 trejdow z czego 3 byly nietrafione to skupienie i ataki poszly ze wzgledu na te 3 pudla - jakby moglo byc inaczej. Nastepnie liczylem na pokaz mistrza fal, a zamiast pokazu to "nie pokazał ani razu" za to niczym bibliotekarz co chwila książki poleca i taki gosc poucza innych jak i na czym maja zarabiac. Kolejny mitoman hosse widzi od 3 miesiacy na edku i kangurze, a te spadaja cały czas ale twierdzi ze on nawrotki to za kazdym razem w punkt wylapuje niemal i gra i gore i dol - widac prawda? Do tego jak juz zaczynal to jest taki wyjatkowy jego analizy były lepsze od Cugana podobno. Jak tu nie parsknac smiechem. Nastepny klamczuszek lata po wszystkich forach i sprawdza kto jakie nicki mial i gdzie sie udzielal i co robil - kronikarz, biograf jak widac. Mamy szczescie ze taka elita tu zaglada i czasem słowem pisanym uraczy. Powaznie mnie walka z wiatrakami znudzila, a jako trader ktory żyje od wielu lat tylko z FX na kilometr wyczuwam bajerlandie.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 22.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

To właściwie odpuszczam sobie post do kolegi qduaty bo może za wiele atrakcji dla niego
Przeczytaj jeszcze raz co napisałes moze dojdziesz do jakiś wniosków
NT :564:

Zablokowany