0,5%

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Rafal154 pisze:
30 paź 2019, 15:42
USD/ZAR pisałem , że to wariat jest :lol:
W sumie podobny ruch co dziś USDCAD. Z jednego kielicha pili ;) :564:

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1176
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Nieśmiertelny Trader pisze:
30 paź 2019, 17:13
Rafal154 pisze:
30 paź 2019, 15:42
USD/ZAR pisałem , że to wariat jest :lol:
W sumie podobny ruch co dziś USDCAD. Z jednego kielicha pili ;) :564:
... też w górę 8)
Sophia: "Where do we draw the line?" ('18)
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

No i nie objęli nam hossy na monthly, co prawda jest na edku ale tam jest gówniana. (dużo opisywałem w DT). Zakładam jeszcze jedno wybicie z niższych poziomów niż obecne a pozniej zjazd... tak, że zrobię jeszcze z max 1-2 aktualizacje i styka forum na jakiś czas.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Zacytuje się z DT

Dobra wiec tak, dotlenilem się i jest jeszcze szansa. A oto powody:

1.Złoto w OB ktore powinno wywalic dopiero za 2-3 tygodnie up.
2. Ujek doszedl do linii trendu plus OB wiec jutro moze cofnac te spadki.
3. Edek wlasnie wybronil korektę z ktorej niepotrzebnie wyszedlem ale tak na prawde caly dzien czekalem na ten poziom kangura ktory wstawilem na screenie ale powinni byli tam dojsc w godzinach max do 16-17 by mieli sile na odbicie by objac hosse na miesiecznej, jednak zaryzykowalem i dolozylem kolejnego lota gdy tylko rozdzwonily sie dzwonki z mt4 ;) i wyglada na to ze jest szansa na objecie, brakuje im raptem kilka pipsow.
4. Na edku hossa objeta na miesiecznej, nie zanegowana.

To mi wystarczy by kontynuowac oslabanie dolka.
:564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Mialem trochę nieprzespaną nockę bo długo zwlekałem z zamknięciem pozycji jak widać ale zrobiłem to na samym topie ruchu.

Nie objęli hossy na monthly plus pare czynników z pozostałych par, walut, indeksów, surowców. Oczywiście mogła być to zła decyzja ale zawsze można wejść ponownie. Czekałem 4h dając im szanse na przebicie kolejnych poziomów czego nie zrobili. Mógłbym się odwrócić co wydawało by się logiczną decyzją po takiej analizie ale... nie gram dolka ;) Miłego :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Trochę się miotasz na tym A/U, jakby ci loty za bardzo na psychikę weszły :wink:
Masz wizję osłabienia dolara na głównych parach, dwie pozycje na L na Aussie ze sporym zapasem, bo na prawdę ładnie się wstrzeliłeś, nie śpisz w nocy, a ruchy po 15p gonią cię z rynku.
I to gdzie - ponad spadkową TL, powyżej wybitego oporu na D1.
Opcja na UP - odbicie od TL i dalej góra do 161F na 0.7032
Opcja na S - zejście poniżej strefy oporów i przebicie 0.6809, nawet jeśli, to i tak dla S zaraz zaczyna się mega mocna strefa wsparcia, więc łatwo nie będzie.

A może i dobrze że zamknąłeś... na A/U największe ruchy w nocy, jeszcze byś się na tych czatach w zombiaka zamienił :p
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

cajto pisze:
01 lis 2019, 11:51
Trochę się miotasz na tym A/U, jakby ci loty za bardzo na psychikę weszły :wink:
Masz wizję osłabienia dolara na głównych parach, dwie pozycje na L na Aussie ze sporym zapasem, bo na prawdę ładnie się wstrzeliłeś, nie śpisz w nocy, a ruchy po 15p gonią cię z rynku.
I to gdzie - ponad spadkową TL, powyżej wybitego oporu na D1.
Opcja na UP - odbicie od TL i dalej góra do 161F na 0.7032
Opcja na S - zejście poniżej strefy oporów i przebicie 0.6809, nawet jeśli, to i tak dla S zaraz zaczyna się mega mocna strefa wsparcia, więc łatwo nie będzie.

A może i dobrze że zamknąłeś... na A/U największe ruchy w nocy, jeszcze byś się na tych czatach w zombiaka zamienił :p
Pary z AUD na prawdę fajnie latają, ostatnio praktycznie tylko GBPAUD, EURAUD i opisywany AUDUSD teraz. Minusy... jak wspomniałeś ruchy nocne... Z drugiej strony zawsze mogę odespać za dnia a i nie jest to też zawsze. Najbardziej niecierpliwy jest moment samego wejścia by wyczuć czy zakładany scenerio będzie się sprawdzał, czy ma w ogóle szanse powodzenia. No i też zazwyczaj trzymam 1-3 dni max. To byl experimento który bardzo ładnie wyszedł, chyba... bo zakladalem jeszcze ze 400 pipsów up a zrobili dopiero 200, lacznie 500-600 mialo być ;) No i w miedzy czasie granie na wahaniach. Okazji jest zawsze cala masa wiec nie ma co płakać ale moga mieć problemy z tym poziomem. Zombiak style nie polecam :D :564:

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

SWAP na EURCAD to przegięcie pałki. Generalnie co jakiś czas zbieram się by coś tutaj napisać ale nie wiem co. Trading jest jak życie, życie to trading, cieszmy się życiem. hmmm chyba się wypaliłem jeśli chodzi o forum.

Może pyknie, wczoraj dobrana trzecia pozycja a dzisiaj czwarta. SWAP to porażka...

Kiszą się w miejscu już piąty miesiąc i powinni(ewentualnie mogliby) zrobić nowe topy i dopiero down. Z tym że TP póki co ustawione dla jednej pozycji ale pewnie zamknę trzy pozycje tam gdzie TP i zostawię jedną na jakieś 400 pipsów. O ile w ogóle łaskawie wywalą UP.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Pozamykane... pyty nie chcą iść. Za długo zwlekałem. O decyzji zaważył 3 dniowy Swap w środy. Naliczyłoby mi kolejne -400 zł. Padaka z tym Swapem. Wrrr :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
15 sty 2020, 23:01
Pozamykane... pyty nie chcą iść. Za długo zwlekałem. O decyzji zaważył 3 dniowy Swap w środy. Naliczyłoby mi kolejne -400 zł. Padaka z tym Swapem. Wrrr :564:
:wink: :564:

ODPOWIEDZ