DayTrading: Piątek 13.12.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

:D Marek nie da sie tak jak Ty żyć -zastanów sie
nie przekrzyczysz świata
widzisz ilu masz przeciwko sobie
Czy kogos obchodzi ze ty juz konczysz bo cos nie możesz? Nie idz swoja droga żyj jak człowiek, zachowuj sie jak byś był w społeczenstwie
a ja czy ty chcesz czy nie i tak bede pisał i postował Twoje i Twoich kolegów posty
Bo to takie miejsce jest
I nic na to nie poradzisz
baj, baj

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kermit pisze:
13 gru 2019, 18:20
Nieśmiertelny Trader pisze:
13 gru 2019, 18:11
mała fujarko
Nie wiedzialem ze zona tak na Ciebie woła. A ja jestem Kermit. Milo mi
Oooo ładnie, widzę że już nie masz argumentów to po rodzinie wyzywasz :) Bardzo gimnazjalne zachowanie. Ból dupy trzymania Edka miesiącami i zagranie shorta w momencie w którym Edek wywalił w kosmos i nic nie zarobienia od dawna pewnie boli :)

Awatar użytkownika
nowy1234
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 566
Rejestracja: 01 maja 2013, 06:57

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: nowy1234 »

Przekażcie sobie znak pokoju

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

Panowie, dajcie już spokój, bo robi się to z lekka niesmaczne. Żałuję, że kiedyś zapoczątkowałem taką dyskusję, która trwa już chyba trzeci tydzień i coraz bardziej zahacza o rynsztok. Wiem, że czasem ponosi jak się widzi niektóre analizy, ale... to co tu się wyprawia, naprawdę do niczego konstruktywnego nie prowadzi.
Prawda jest taka, że grają setupy, nie analizy, więc ciężko się odnieść do potencjalnych zysków i strat, nie widząc prowadzenia pozycji.
Można hedgować, uśredniać, ponawiać, robić cuda wianki - po co i komu się z tego spowiadać?

Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

witam,
Sprzedajemy fakty na US500? Rosło na plotkach o deal US-China. Poprzednia próba zakończona SL na 3110. Zaczynam od nowa budowę pozycji krótkich oraz oczekujące sell stop. Cel minimum 2900, SL powyżej 3200 (wiem Navik że poziom ten Ciebie interesuje i wg mnie możemy tam dolecieć jeszcze w tym roku). Po osiągnięciu celu ponowna analiza sytuacji. W długim terminie nadal 3800-4000 w grze.
PS proszę Was darujcie sobie dogadywanie nawzajem, to nie ma sensu. Jeśli ktoś ma rację to chwała mu za to, jeśli się pomyli to jest SL. Sam grałem S na GBPUSD wczoraj i dzisiaj i mimo niedużego wkładu zysk pokaźny (wszystko zależy od timingu) więc można i przy mega wzrostach zarobić na pozycjach krótkich. Nikogo nie bronię i nie trzymam stron bo mam ważniejsze rzeczy niż wirtualne kłótnie i udowadnianie kto ma większego, ale robi się mega syf na forum. Pamiętajcie, dużo osób czyta bez komentowania.
Pozdrawiam i udanych transakcji.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

P4W3L pisze:
13 gru 2019, 19:20
witam,
Sprzedajemy fakty na US500? Rosło na plotkach o deal US-China. Poprzednia próba zakończona SL na 3110. Zaczynam od nowa budowę pozycji krótkich oraz oczekujące sell stop. Cel minimum 2900, SL powyżej 3200 (wiem Navik że poziom ten Ciebie interesuje i wg mnie możemy tam dolecieć jeszcze w tym roku). Po osiągnięciu celu ponowna analiza sytuacji. W długim terminie nadal 3800-4000 w grze.
PS proszę Was darujcie sobie dogadywanie nawzajem, to nie ma sensu. Jeśli ktoś ma rację to chwała mu za to, jeśli się pomyli to jest SL. Sam grałem S na GBPUSD wczoraj i dzisiaj i mimo niedużego wkładu zysk pokaźny (wszystko zależy od timingu) więc można i przy mega wzrostach zarobić na pozycjach krótkich. Nikogo nie bronię i nie trzymam stron bo mam ważniejsze rzeczy niż wirtualne kłótnie i udowadnianie kto ma większego, ale robi się mega syf na forum. Pamiętajcie, dużo osób czyta bez komentowania.
Pozdrawiam i udanych transakcji.
Dałeś kilka wytyczonych poziomów i tak przyglądając się wykresowi troche nie wiem z czym te poziomy połączyć-
to raz
Co do drugiej częsci takie tam darowanie czy coś?
PP jestes tu długo na tym forum, to że akurat tak jest jak dzis nowość jest/ dla Ciebie?
Chyba nie, bo tez jestem długo i powiedziałbym że to normalność ,
Widzisz towarzystwo tu co pisze jak sie zachowuje (to dzis pikuś w porównaniu z okresem bytnosci pewnego wybitnego tradera co wszystkich tu zesłał i wyzwał od debili bo stworzył nowy swiat trejdingu a tu mu nikt chwały nie dał - pp nadal tkwi nastepny model osobosciowy co wszystko wie i tez oczekuje chwały i nici z tego i frustracja )
Wiec czy sie komu coś podoba takie czy inne postowanie naturalnym jest by to robić a nie siedziec
bo ile osób tyle opinii
-ach w jednym wyjątkowym przypadku tu jest inaczej wszystkie posty pewnego mistrza sa oklaskiwane przez kółko adoratorskie

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

Mysle ze jeżeli dzisiejsza D1 zamkna na 3180 lub wyżej :!: to mamy spore szanse zobaczyc poziom 3200 juz w poniedziałek - wtorek.

ps. w sumie na to licze.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

JohnyEnglisz pisze:
13 gru 2019, 16:49
Jak zwykle w piatek forexowe mma bez ppv :mrgreen: pozdro wariaty :564:
Oni chyba przetracają na tych wykresach, dlatego tacy nerwowi i zawzięci.. :roll: :mrgreen: Jak trejder zarabia, ma dobry tydzień tak jak ja, to nie ma ochoty na żadne kłótnie, jakieś chandryczenie. Tak jest, czy nie?? Najwyżej się może pośmiać. :mrgreen:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

navik jesteś tam? :564:
daj po kuflu chyba ze juz nic nie masz fajsu
widzisz te D z przed 2 dni?
Ostatnio zmieniony 13 gru 2019, 21:10 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 13.12.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

navik pisze:
13 gru 2019, 17:37
dałem dupy dziś .....wtopa zaliczona i zaksiegowana .

do 22:00 postaram sie jeszcze cos wyrwac z rynku
Ja wczoraj, ty dzisiaj. Tak w życiu bywa :564: Gloria victis.
Ja wczorajszej nie zamknąłem. Jeszcze liżę rany i liczę że się zagoją.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Zablokowany