DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

daytrading-czwartek-07-11-2019-t30947-60.html#p961643

Była szansa jednak, kilka kropelek spadku było
ale nadal na plusie indeksy

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

PipsKong pisze:
07 lis 2019, 21:49
XAB pisze:
07 lis 2019, 17:33
PipsKong pisze:
07 lis 2019, 16:50
:lol:
peps
ty lubisz takie wrozby
idziemy na edku na nowe denko czy zakreca gdzies nad 1,10
co ci pasi ?????????? :D :D :D
obojętne :D
byle by nie za wysoko jak już do góry bo chcę wypić za Kermitowe :564: :mrgreen:
moze brakowac czasu dla Kermita-- trzymam za niego kciuki :564:

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Coś słabe to odbicie na złocie. Na razie zamknąłem wszystkie pozycje na złocie bo mam dejawu z tym kanałem wyżej co z niego spadli. Znowu moga coś kombinować. Za słabo to idzie..

PS. Ale mówiłem 1460 i było 1460 , nie??? Jeszcze chwila i opanuje to złoto.. dajcie mi jeszcze trochę czasu. 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

Świeżak44 pisze:
07 lis 2019, 22:09
Coś słabe to odbicie na złocie. Na razie zamknąłem wszystkie pozycje na złocie bo mam dejawu z tym kanałem wyżej co z niego spadli. Znowu moga coś kombinować. Za słabo to idzie..

PS. Ale mówiłem 1460 i było 1460 , nie??? Jeszcze chwila i opanuje to złoto.. dajcie mi jeszcze trochę czasu. 8)
nie masz zadnych szans na rynku w realu --- otworzysz taka pozycje jak teraz na demo to psycha szybko siadzie :d

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Przecież ja otwieram podług depo. Depo startowe 100kE. Chce zrobić jakiś konkretny procent/wynik w końcu. Mam problem z ogarnięciem takich lawin. Na DAX-ie też miałem i tutaj mam. Po prostu zanim się zorientuje, jak juz przyspieszą to już ma dużą stratę..

PS.Fakt , że na drugim koncie "longterm" idzie to powoli (niska dźwignia), ale cały czas do przoidu, ale ja chce szybciej.. Już niewiele brakuje, żeby robić wyniki. Niedługo chyba będzie 100% na "longterm", ale tam pół roku się buja..
"nie masz szans" - właśnie, że moje szanse już są całkiem spore..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Świeżak44 pisze:
07 lis 2019, 22:35
Przecież ja otwieram podług depo. Depo startowe 100kE. Chce zrobić jakiś konkretny procent/wynik w końcu. Mam problem z ogarnięciem takich lawin. Na DAX-ie też miałem i tutaj mam. Po prostu zanim się zorientuje, jak juz przyspieszą to już ma dużą stratę..

PS.Fakt , że na drugim koncie "longterm" idzie to powoli (niska dźwignia), ale cały czas do przoidu, ale ja chce szybciej.. Już niewiele brakuje, żeby robić wyniki. Niedługo chyba będzie 100% na "longterm", ale tam pół roku się buja..
"nie masz szans" - właśnie, że moje szanse już są całkiem spore..
Z czego wnioskujesz te wzrosty?

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak44 pisze:
07 lis 2019, 22:35
Przecież ja otwieram podług depo. Depo startowe 100kE. Chce zrobić jakiś konkretny procent/wynik w końcu. Mam problem z ogarnięciem takich lawin. Na DAX-ie też miałem i tutaj mam. Po prostu zanim się zorientuje, jak juz przyspieszą to już ma dużą stratę..

PS.Fakt , że na drugim koncie "longterm" idzie to powoli (niska dźwignia), ale cały czas do przoidu, ale ja chce szybciej.. Już niewiele brakuje, żeby robić wyniki. Niedługo chyba będzie 100% na "longterm", ale tam pół roku się buja..
"nie masz szans" - właśnie, że moje szanse już są całkiem spore..
Wiesz co napisałeś? 100% konta w pół roku? To na rok przy procencie składanym 400%! Możesz wrzucić wejścia z tego konta. Osobiście wątpię czy znajdzie się wielu tutaj z takim progresem. Ja do nich na pewno nie należę. Serio. :568: Świeżak - mistrz mistrzów fx.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

krab29 pisze:
07 lis 2019, 23:04

Wiesz co napisałeś? 100% konta w pół roku? To na rok przy procencie składanym 400%! Możesz wrzucić wejścia z tego konta. Osobiście wątpię czy znajdzie się wielu tutaj z takim progresem. Ja do nich na pewno nie należę. Serio. :568: Świeżak - mistrz mistrzów fx.
Kilku się znajdzie, wielu jednak woli pozostać anonimowych (nawet od anonimowego forum ;) chociaż ponoć nikt w necie anonimowy nie jest ) ale Ci co jednak postanowili podzielić sie swoimi wynikami i tak są atakowani albo wyśmiewani. Ludzie zwyczajnie nie wierzą... i wcale im się nie dziwię bo to może być niepojęte przy zwykłej robocie i pensji jaką za nią otrzymujemy, a nagłym przeskokiem w życiu z pensji vs pensja x30. Ale to i tak nic... prawdziwie kokosy trzaskają właściciele firm, korporacji, fabyk, magazynów, małych, dużych farmacji ale wszędzie tam potrzebni są inni ludzie. Tutaj jesteśmy sami. Jednoosobowa armia. Człowiek ceniący sobie wolność. Nie jesteś podwładnym ani szefem. Nie słuchasz rozkazów ani ich nie wydajesz. To dla niektórych niezrozumiałe bo prawie cały świat na tym polega. Ktoś rządzi, ktoś słucha. Tutaj tego nie ma.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Nie chcę zapeszać tego longterma, już jest 85k z 50k, więc jeszcze troche musi się pobujać. Tam są niskie dżwignie, np. 1 lot DAX-a kosztuje coś koło 70k depozytu, więc nie poszaleje.. ale idzie dobrze.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 07.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
07 lis 2019, 23:35
krab29 pisze:
07 lis 2019, 23:04

Wiesz co napisałeś? 100% konta w pół roku? To na rok przy procencie składanym 400%! Możesz wrzucić wejścia z tego konta. Osobiście wątpię czy znajdzie się wielu tutaj z takim progresem. Ja do nich na pewno nie należę. Serio. :568: Świeżak - mistrz mistrzów fx.
Kilku się znajdzie, wielu jednak woli pozostać anonimowych (nawet od anonimowego forum ;) chociaż ponoć nikt w necie anonimowy nie jest ) ale Ci co jednak postanowili podzielić sie swoimi wynikami i tak są atakowani albo wyśmiewani. Ludzie zwyczajnie nie wierzą... i wcale im się nie dziwię bo to może być niepojęte przy zwykłej robocie i pensji jaką za nią otrzymujemy, a nagłym przeskokiem w życiu z pensji vs pensja x30. Ale to i tak nic... prawdziwie kokosy trzaskają właściciele firm, korporacji, fabyk, magazynów, małych, dużych farmacji ale wszędzie tam potrzebni są inni ludzie. Tutaj jesteśmy sami. Jednoosobowa armia. Człowiek ceniący sobie wolność. Nie jesteś podwładnym ani szefem. Nie słuchasz rozkazów ani ich nie wydajesz. To dla niektórych niezrozumiałe bo prawie cały świat na tym polega. Ktoś rządzi, ktoś słucha. Tutaj tego nie ma.
I to mi się właśnie najbardziej w tym podoba. Mam dosyć tego etatowego syfu. Dlatego tyle poświęcam czasu, żeby się wreszcie nauczyć inwestowac, bo te umiejetności zostaną już do końca życia i nie będa zależne od miejsca pracy, pracodawcy i takich tam bzdetów. Ludzie wychowani w socjalizmie nauczeni są tylko zaciskać zęby i wykonywać polecenia. Na forexie trzeba samemu wszystko planować i podejmować ryzyko. To jest wielka różnica. Może dlatego to takie trudne.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany