DayTrading: Piątek 27.09.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 27.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

krab29 pisze:
27 wrz 2019, 20:59
Ja właśnie zajarzyłem, że jest piątunio a nie czwartek.
też ostatnio pochlałem w opór i rano się budzę …
patrzę stara jest - to już dobrze bo opierdzielu nie będzie bo też leży nietrzeźwa
ale gdzie ja jestem ????
i po 30 sekundach uzmysłowiłem sobie/przypomniałem że jesteśmy u znajomych - przypomniałem sobie - i zostaliśmy na noc ;]

…..
spaliśmy w łóżku dziecięcym 150 cm a ja 186 wzrostu ;];];];]


no przykurcz kolan mi został

a Ty co piłeś ????
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 27.09.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

Tolmon_Nika pisze:
27 wrz 2019, 20:47
navik pisze:
27 wrz 2019, 19:11
dobra ...wzrosty na ropie wybili mi z głowy jednak. BP
trzeba bedzie 54-54,20 zaliczyć i tam sie zobaczy co kiążęta turbaniaste i inna biedota wymysli :lol:....a może nawet 52,60 :idea: :think:
A nie lepiej to.... co tygrysy lubią najbardziej :?:
:564:
We wtorek łapałem S po 2995 ale brakło cierpliwości no i czasu na śledzenie wykresu :roll: dzis dopiero siedze przy kompie a i tak przegapiłem sapine :oops: ....grałem dzis rope i gj
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Piątek 27.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

Kermit mam pytanie takie, co jeśli indeksy zanurkują znowu w okolice SPX 2500 a DAX 10000 do końca. Czy Edek wciąż będzie z takim zasięgiem w L. Aktualnie EU bez pozycji, ale jak US-China się nie dogadają co cały plan L na EU w "w pi..u" pójdzie lądować?

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 27.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Ekolog pisze:
27 wrz 2019, 23:05
Kermit mam pytanie takie, co jeśli indeksy zanurkują znowu w okolice SPX 2500 a DAX 10000 do końca. Czy Edek wciąż będzie z takim zasięgiem w L. Aktualnie EU bez pozycji, ale jak US-China się nie dogadają co cały plan L na EU w "w pi..u" pójdzie lądować?
wogole nawet nie zerkam na indeksy :D czasem z nudow mi sie zdarzy... powaznie
chyba juz zmeczenie mnie bierze bo zle doczytalem co do porozumienia USA-Chiny... nie wiem czy sie dogadaja czy nie i jak zareaguje dolar... opieram sie na tym w tej chwili co widze na wykresie i na reakcji ceny na kluczowych poziomach...
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Piątek 27.09.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

PipsKong pisze:
27 wrz 2019, 21:11
krab29 pisze:
27 wrz 2019, 20:59
Ja właśnie zajarzyłem, że jest piątunio a nie czwartek.
też ostatnio pochlałem w opór i rano się budzę …
patrzę stara jest - to już dobrze bo opierdzielu nie będzie bo też leży nietrzeźwa
ale gdzie ja jestem ????
i po 30 sekundach uzmysłowiłem sobie/przypomniałem że jesteśmy u znajomych - przypomniałem sobie - i zostaliśmy na noc ;]

…..
spaliśmy w łóżku dziecięcym 150 cm a ja 186 wzrostu ;];];];]


no przykurcz kolan mi został

a Ty co piłeś ????
Zasadniczo to nawet nic. Po prostu tyle roboty, że nie ogarniam rzeczywistości. W tamten łikend byliśmy na weselu. Po raz pierwszy mój siedmiolatek wytrzymał do 5 rano. Pobudka o 9-10 potem poprawiny. Wracaliśmy przez pół Polski i nie dałem mu usnąć. Grał na telefonie. A i tak usnął dopiero o 23. Masakra.
Teścia brat robi taką pigwóweczkę. Jak pijesz to jak sok. Dopiero potem przychodzi faza. Wali fajnie w głowę.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Piątek 27.09.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

krab29 pisze:
28 wrz 2019, 10:20
Zasadniczo to nawet nic. Po prostu tyle roboty, że nie ogarniam rzeczywistości. W tamten łikend byliśmy na weselu. Po raz pierwszy mój siedmiolatek wytrzymał do 5 rano. Pobudka o 9-10 potem poprawiny. Wracaliśmy przez pół Polski i nie dałem mu usnąć. Grał na telefonie. A i tak usnął dopiero o 23. Masakra.
Teścia brat robi taką pigwóweczkę. Jak pijesz to jak sok. Dopiero potem przychodzi faza. Wali fajnie w głowę.
kurde moje dzieciaki też mało śpią ;/
szkoda że nie mogą iść za mnie do roboty :P
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
anturo
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 11 maja 2013, 00:17

Re: DayTrading: Piątek 27.09.2019

Nieprzeczytany post autor: anturo »

Kermit pisze:
27 wrz 2019, 23:13
Ekolog pisze:
27 wrz 2019, 23:05
Kermit mam pytanie takie, co jeśli indeksy zanurkują znowu w okolice SPX 2500 a DAX 10000 do końca. Czy Edek wciąż będzie z takim zasięgiem w L. Aktualnie EU bez pozycji, ale jak US-China się nie dogadają co cały plan L na EU w "w pi..u" pójdzie lądować?
wogole nawet nie zerkam na indeksy :D czasem z nudow mi sie zdarzy... powaznie
chyba juz zmeczenie mnie bierze bo zle doczytalem co do porozumienia USA-Chiny... nie wiem czy sie dogadaja czy nie i jak zareaguje dolar... opieram sie na tym w tej chwili co widze na wykresie i na reakcji ceny na kluczowych poziomach...
Nowe cła, niedogadanie się USA-Chiny, to indeks dolara w dół, Eur/usd up.
Do tego w tle wojna z Iranem, dolar tez powinien się osłabiac, ale to tylko moja spekulacja w tym temacie.

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Piątek 27.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

anturo pisze:
28 wrz 2019, 16:27
Kermit pisze:
27 wrz 2019, 23:13
Ekolog pisze:
27 wrz 2019, 23:05
Kermit mam pytanie takie, co jeśli indeksy zanurkują znowu w okolice SPX 2500 a DAX 10000 do końca. Czy Edek wciąż będzie z takim zasięgiem w L. Aktualnie EU bez pozycji, ale jak US-China się nie dogadają co cały plan L na EU w "w pi..u" pójdzie lądować?
wogole nawet nie zerkam na indeksy :D czasem z nudow mi sie zdarzy... powaznie
chyba juz zmeczenie mnie bierze bo zle doczytalem co do porozumienia USA-Chiny... nie wiem czy sie dogadaja czy nie i jak zareaguje dolar... opieram sie na tym w tej chwili co widze na wykresie i na reakcji ceny na kluczowych poziomach...
Nowe cła, niedogadanie się USA-Chiny, to indeks dolara w dół, Eur/usd up.
Do tego w tle wojna z Iranem, dolar tez powinien się osłabiac, ale to tylko moja spekulacja w tym temacie.
Zobaczymy ostatnie dwie akcje na indeksach to EU stał w miejscu ale po czasie zaczął osuwać w dół raz szybciej raz wolniej. Jest szansa na odbicie ale potem powrót o 1.09. Było by miło gdyby akcje w dół a EU góra, przynajmniej nudy na święta by nie było :)

A tak z samej ciekawości zauważyłem że w krypto mamy notowanie juz EU :D kurs taki sam ale ostatnio były dwie bomby na 1.01 i 1.06 na to pierwsze to nam raczej nie grozi :D

Zablokowany