DayTrading: Piątek 20.09.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
jędrula
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 05 gru 2018, 00:47

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: jędrula »

Kermit pisze:
20 wrz 2019, 12:32
Ale to forum ewoluowało. Jak zaczynałem tu 8 lat temu to kazdy wrzucał analizy, inni sobie je przegladali, dyskutowali, czegos sie mogli nauczyc od bardziej doświadczonych i było fajnie i miło - troche dowcipu, toche powagi, sporo pomocy dla poczatkujacych, a teraz....wychodzi na to że przy kazdej analizie tu wrzucanej trzeba dołaczyc wejscie, sl, tp, stan rachunku...moze jeszcze pin karty i kluczyki do auta...Niektorym to naprawde sie w glowach poprzewracało... chyba nie radza sobie ze stresem zwiazanym z fx... To forum wymiany poglądów i spojrzenia na rynek, a nie fastiwal sygnałów i ich trafności
Kiedys poczatkujacy trader wchodzac tutaj mogl dosc szybko złapac podstawy tradingu i znalezc cos dla siebie, teraz to forum przypomina Grunwald i poczatkujacy to wyjdzie z wiekszym bajzlem w głowie niz miał gdy wchodził tutaj

edit:

chyba czas sobie znowu zrobic z 1-2 miesiace przerwy od forum bo czytanie tego meczy nawet bardziej niż wczorajsze ogladanie "Polityki" w kinie. Tam byłem dzielny i wytrzymałem w mękach do końca, tutaj jednak wychodzę przed końcem seansu...
Niektorzy dyskutuja, inni wola wyglaszac kazania jak papież forexu i strzelac focha srednio co pol roku ;)

Awatar użytkownika
anturo
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 11 maja 2013, 00:17

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: anturo »

XAB pisze:
20 wrz 2019, 12:43
nie ma czegos takiego
jak jedna zla decyzja i strata depa
kiedy wy to pojmiecie
jesli ktos tak gra tzn ze ryzykuje o 50 procent za duzo
Był taki dziennik Niemiaszka.

Miał chyba skuteczność 95% i uwalił sporą część konta, tak że w sumie całość którą zarobił na 95% pozycji była mniejsza niż strata z jednego tradu na eur/cad a potem na gbp/usd. Taka skuteczność musi wiązać się z trzymaniem strat. Jedna strata która nie wróci i sija vide Dnbo style.
Kermit pisze:
20 wrz 2019, 12:32


chyba czas sobie znowu zrobic z 1-2 miesiace przerwy od forum bo czytanie tego meczy nawet bardziej niż wczorajsze ogladanie "Polityki" w kinie. Tam byłem dzielny i wytrzymałem w mękach do końca, tutaj jednak wychodzę przed końcem seansu...
Mnie to też mega męczy czytanie wiecznego jęczenia. Cieszyłem się, że zniknął kolega Dadas, potem wrócił i już się nie mądrzył i było spoko. Potem kolejna osoba zaczęła tu jęczeć, a gdzie sl, a gzie tp a to a tamto , a sam nie wrzucał tu sowich tradów. Mega męczące. Wczorajsza wojna z XAB'em dla mnie masakra. Pokaż to, pokaż tamto i tak w kółko. + jeszcze wczoraj jakieś wesołe chamidło z przedszkola się zerwało.

A teraz Żaba mam pytanie, o tego edka co go pokazujesz już długi czas. Ja rozumiem pokazać kierunek, wyjście z klina up. Kiedy? nie wiadomo, trza byc czujnym. Ale w jaki sposób określiłeś wszystkie fale na niebiesko, że spadną, potem podejdą wyżej, że wybiją z klina w dół, że to fałszywka, a potem up? Jak? Chyba że nie chcesz się tym dzielić,

Awatar użytkownika
leechang
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 24 mar 2016, 12:50

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: leechang »

Cblondyn pisze:
20 wrz 2019, 13:20
leechang pisze:
20 wrz 2019, 13:13
Cblondyn ale Ty to jesteś jakimś poszukiwaczem afer.
Wszystko negujesz co ktoś Ci pisze. Dziwny jesteś. Nie jedyny ale dziwny.
No. Jestem jakis dziwny. Bo dla mnie balans jest wiarygodny. I z tego co wiem to nie tylko dla mnie :)
Dziwni z nas ludzie :d
Bo jak ktos mi pisze, że kosi kase workami a inny, że ma słonia na strychu .... to jak tak otroznie z wiarą :)
Ja Ci pokazywałem wszystko jak na tacy a Ty dalej swoje wiec to taka walka z wiatrakami.
Czytam to co piszesz i wydajesz mi się takim właśnie typem człowieka co jest przeciwko wszystkiemu.
To tylko gra Kotku, to tylko gra...

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

anturo pisze:
20 wrz 2019, 13:25

Mnie to też mega męczy czytanie wiecznego jęczenia. Cieszyłem się, że zniknął kolega Dadas, potem wrócił i już się nie mądrzył i było spoko. Potem kolejna osoba zaczęła tu jęczeć, a gdzie sl, a gzie tp a to a tamto , a sam nie wrzucał tu sowich tradów. Mega męczące. Wczorajsza wojna z XAB'em dla mnie masakra. Pokaż to, pokaż tamto i tak w kółko. + jeszcze wczoraj jakieś wesołe chamidło z przedszkola się zerwało.

To ja może coś podpowiem. Otóż AT w swojej analizie (dla przykładu formacje cenowe) dokładnie precyzuje gdzie entry, gdzie SL i TP. I nie ma mowy o dowolności bo gdyby tak było po grzyba komu analiza AT?
Taka drobna uwaga. Bo może sie okazać, że ktos RGRa rozgrywa .... do góry :d
A co :)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

leechang pisze:
20 wrz 2019, 13:26
Cblondyn pisze:
20 wrz 2019, 13:20
leechang pisze:
20 wrz 2019, 13:13
Cblondyn ale Ty to jesteś jakimś poszukiwaczem afer.
Wszystko negujesz co ktoś Ci pisze. Dziwny jesteś. Nie jedyny ale dziwny.
No. Jestem jakis dziwny. Bo dla mnie balans jest wiarygodny. I z tego co wiem to nie tylko dla mnie :)
Dziwni z nas ludzie :d
Bo jak ktos mi pisze, że kosi kase workami a inny, że ma słonia na strychu .... to jak tak otroznie z wiarą :)
Ja Ci pokazywałem wszystko jak na tacy a Ty dalej swoje wiec to taka walka z wiatrakami.
Czytam to co piszesz i wydajesz mi się takim właśnie typem człowieka co jest przeciwko wszystkiemu.
Juz ci klka razy pisałem. A TY nadal udajesz, że nie wiesz o czym pisze. Podajesz wejście z dokładnym opisem i wszystko widać. W dziennikach robia dokładnie to samo. Nie wierzysz? To sam zobacz :)
A jaesli myslisz, że jak napiszesz, że zarabiasz miliony albo jesteś księciem Wali to zapewanim, że nie wierze :)
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2019, 13:33 przez Cblondyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mjj48003
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:28

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: mjj48003 »

Jest taka zależność - im większa nuda na rynkach, tym większa drama na forex - nawigator :D :D
Forex jest jak g... na kole - raz na górze, raz na dole.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

anturo pisze:
20 wrz 2019, 13:25

A teraz Żaba mam pytanie, o tego edka co go pokazujesz już długi czas. Ja rozumiem pokazać kierunek, wyjście z klina up. Kiedy? nie wiadomo, trza byc czujnym. Ale w jaki sposób określiłeś wszystkie fale na niebiesko, że spadną, potem podejdą wyżej, że wybiją z klina w dół, że to fałszywka, a potem up? Jak? Chyba że nie chcesz się tym dzielić,
nie mam problemu z dzieleniem sie wiedzą... postaram sie opisac Ci to wszystko krok po kroku w weekend na priv :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

ale jaja
prawdopodobnie na priv setki tajemnic
jak kłótnie to publicznie przy wszystkich
ale jaja

kermit to priv nie miałem na myśli twojego wpisu wyżej
nie przeczytałem i poleciał mój wpis

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Cblondyn pisze:
20 wrz 2019, 13:16
XAB pisze:
20 wrz 2019, 13:13

jak cie to kreci to ty zaloz ten dzienniczek i baw sie w podbudowanie swego ego
No między nami jest zasadnicza róznica :d
Ty jestes Mistrz tradingu kosisz kase workami, starasz sie wszystkich pouczać. Ja nic takiego nie twierdze, że spie na forsie i wciąż tylko zarabiam. Gdzie mi tam do mistrzów forexu ;)
Nawet nie śmiem sie równać ;)
a czy ty pomysles kiedys co ty piszesz? ? wroc i czytaj
czytaj co sam piszesz o mnie
bo to tacy jak ty mi takie łatki przypinali i od lat ze weszlo to w fak news
ja miszcz ja wielki ja nic tylko kosze kase zarabiam miliony i po co ucze
a co tu nie widac ile razy trace a nie pisze o tym ze sie myle
nie pokazuje tu zadnych wiekszych zyskow bo by mnie tu zjedli
zarabiam i wydaje i tyle i nie narzekam
gdzie tu jest cos ze zarabiam straszna kase
uczylem straszylem przestrzegalem jak grac jak ryzykowac to tylko jak ktos stracil to zawsze bylo przeze mnie
a kto zawsze ze mnie robil mbaxa
tylko trolle i tacy jak ty
i sorki bo to romowa w sumie ani tobie abi mnie nic juz nie da EOT
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2019, 13:47 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
leechang
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 24 mar 2016, 12:50

Re: DayTrading: Piątek 20.09.2019

Nieprzeczytany post autor: leechang »

Cblondyn pisze:
20 wrz 2019, 13:32

Juz ci klka razy pisałem. A TY nadal udajesz, że nie wiesz o czym pisze. Podajesz wejście z dokładnym opisem i wszystko widać. W dziennikach robia dokładnie to samo. Nie wierzysz? To sam zobacz :)
A jaesli myslisz, że jak napiszesz, że zarabiasz miliony albo jesteś księciem Wali to zapewanim, że nie wierze :)
To ja napiszę do Ciebie i reszty tutaj.
Jedyna rzecz, która liczy się w tej zabawie to KASA.
Na końcu wygrywa ten kto ma KESZZZ.

Reszta sobie może opowiadać o AT o RGR czy innych motylach ale liczy się wygrany tej zabawy.

Inwestujesz po to żeby zarobić. Wypłacasz kasę po to żeby kupić sobie nowe ciuchy, nowe samochody , nowe domy itp.

Reszta się nie liczy. Cel jest jeden. Ma być z tego KASA.

Więc dla mnie jak ktoś zarabia kasę, obojętnie jaką metodą. Czy to będzie AT czy jakieś inne fundamenty , to już jest gość. I tyle w temacie.
To tylko gra Kotku, to tylko gra...

Zablokowany