DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

krab29 pisze:
25 lip 2019, 13:13

Jak cię tutaj poznałem to obaj lubimy statystykę. Jedna próba to jedna próba. Z trzema prawie tak samo, ale już lepiej. Proponuję ci, skoro to twój znajomy to poproś go o jakieś inne wykresy, na różnych instrumentach i przedziałach czasowych. Sprawdź potem i daj wnioski tutaj. Są ludzie którzy mają dar w jakiejś dziedzinie. Po prostu widzą coś, czego "zwykły" człowiek nie dostrzega lub musi się tego długo uczyć. Nie przekreślałbym twojego znajomego. Może masz swojego mentora obok siebie i ty zrobisz 30k% w kwartał :568:
PS. Podepnij mnie wtedy do swojego konta :d Pamiętaj kto naprowadził cię na właściwą drogę :568: :mrgreen:
No może nie zauważyłeś ale dowodem na genialność (w przypadku forex) dla mnie to nie jakis tam jeden czy kilka udanych tradów. A ten przykład podany przeze mnie to pełen był ironii :)
Czy chociazby pokazana analiza. Choćby piękna i kolorowa :)
Ale to temat rzeka i nie bardzo chce mi się to teraz rozwijać
Udanych tradów życze
:564:

Awatar użytkownika
blesS
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 406
Rejestracja: 28 mar 2011, 13:45

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: blesS »

Mialem wlasnie zamykac pozycje na wszelki wypadek ale przyszla boska interwencja i nie zamknalem. Wychodzi na to, ze jakims cudem ma byc edek up teraz lub po 14:30. Jesli sie spelni i nie walnie mi w bliskie sl, to napisze co to byla za interwencja :)

Awatar użytkownika
l||l||l||
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 14 lip 2019, 21:38

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: l||l||l|| »

yeahman pisze:
25 lip 2019, 13:19
blesS pisze:
25 lip 2019, 12:57
Czasami tez tu zagladam i widze stale te same osoby. Dziela sie na grupy
1) naganiacze udajacy specow od wszystkiego celem zyskania autorytetu, a potem sprzedazy swoich uslug.
2) inni siedza calymi dniami na forum bo nie maja nic innego do roboty i snuja plany ile % zarobia juz wkrotce.
3) zadaniowani na etacie firm brokerskich, majacych na celu podtrzymywac na atrakcyjnosci rynek fx.
4) przypadkowi naiwni, ktorzy wpadna w sidla jednej z grup i beda mieleni przez maszynke, az sie zorientuja o co biega.
5) pozostali.
mam bardzo podobne zdanie z tym ze:
1. - tej grupy tu nie ma za malo ludzi za malo klientow od tego jest facebook
2. - moze z 10% osob
3. - 90% osob
4. to to samo co grupa 2.
5. to to amo co grupa 2 i 4

wiec wg mnie sa dwie grupy:
2) inni siedza calymi dniami na forum bo nie maja nic innego do roboty i snuja plany ile % zarobia juz wkrotce. - 10%
3) zadaniowani na etacie firm brokerskich, majacych na celu podtrzymywac na atrakcyjnosci rynek fx. - 90%


dlatego ciagle jest pierdzielenie bez konkretow - dokaldnie taki sam styl jak na szkoleniach firm brokerskich
W ktorej grupie ty jestes? 2 czy 3?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

DAX germany 30 jest giit i moze bedzie lepiej
jedna ske gasze
https://iv.pl/images/48380741630956072683.png
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
blesS
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 406
Rejestracja: 28 mar 2011, 13:45

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: blesS »

Obie grupy sa zalosne, wiec pewnie w zadnej nie jest:)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

yeahman pisze:
25 lip 2019, 13:19
blesS pisze:
25 lip 2019, 12:57
Czasami tez tu zagladam i widze stale te same osoby. Dziela sie na grupy
1) naganiacze udajacy specow od wszystkiego celem zyskania autorytetu, a potem sprzedazy swoich uslug.
2) inni siedza calymi dniami na forum bo nie maja nic innego do roboty i snuja plany ile % zarobia juz wkrotce.
3) zadaniowani na etacie firm brokerskich, majacych na celu podtrzymywac na atrakcyjnosci rynek fx.
4) przypadkowi naiwni, ktorzy wpadna w sidla jednej z grup i beda mieleni przez maszynke, az sie zorientuja o co biega.
5) pozostali.
mam bardzo podobne zdanie z tym ze:
1. - tej grupy tu nie ma za malo ludzi za malo klientow od tego jest facebook
Mozna być jednocześnie w obu miejscach naraz ;)
Bo nie każdy ma FB.

Awatar użytkownika
blesS
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 406
Rejestracja: 28 mar 2011, 13:45

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: blesS »

blesS pisze:
25 lip 2019, 13:39
Mialem wlasnie zamykac pozycje na wszelki wypadek ale przyszla boska interwencja i nie zamknalem. Wychodzi na to, ze jakims cudem ma byc edek up teraz lub po 14:30. Jesli sie spelni i nie walnie mi w bliskie sl, to napisze co to byla za interwencja :)
Chyba interwencja Boska miala miejsce, zamknalem elki na wystrzale:)

Awatar użytkownika
mjj48003
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 28 maja 2019, 16:28

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: mjj48003 »

No i EBC nic nie zmieniło :)
Forex jest jak g... na kole - raz na górze, raz na dole.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

8)

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6644
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 25.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

mjj48003 pisze:
25 lip 2019, 13:48
No i EBC nic nie zmieniło :)
Dlatego spekulowanie jak zareaguje rynek po takich publikacjach nie do końca ma sens. Bo nie dość, że nie wiadomo jakie będą to jeszcze nie wiadomo jak na nie zareaguje rynek. Niejeden od AF sie o tym w przykry sposób przekonał ;)

Zablokowany