Rozważania o religii

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Grymus pisze:
20 cze 2019, 18:47
A już twierdzenie, że WB pomogła w jakiś sposób Hindusom, to tylko może pisać idiota, który
nie zna realiów w Indiach.
tak więc znowu się ośmieszyłeś !

https://pl.wikipedia.org/wiki/Indie_Brytyjskie

Po przejęciu władzy na Półwyspie Indyjskim bezpośrednio przez parlament brytyjski, rząd brytyjskiego gubernatora-wicekróla zmuszony był do realizacji szerokich reform gospodarczych. Wydano szereg ustaw w zakresie socjalnych warunków pracy, m.in. wprowadzono w zakładach pracy jeden dzień w tygodniu wolny i zakaz zatrudniania dzieci poniżej dziewięciu lat. W odpowiedzi na liczne rozruchy w miastach i bunty chłopskie, wydane zostały ustawy ograniczające lichwę i możliwość usuwania chłopów z ziemi. Zrezygnowano też z zamiarów chrystianizacji miejscowej ludności.
Przeprowadzone zostały znaczące reformy w oświacie i nauce. Rozbudowano szkolnictwo, utworzono sieć gimnazjów z angielskim językiem nauczania, uniwersytety w Kalkucie, Madrasie i Bombaju, zakładano instytucje badawcze (Botanical Survey of India). Równocześnie w Indiach rozpoczęły się przemiany struktur gospodarki feudalnej i manufakturowej na nowocześniejsze struktury gospodarki kapitalistycznej. Przystąpiono do budowy linii kolejowych i rozbudowy sieci drogowej na całym subkontynencie.
Puste nic nieznaczące informacje.
Nie musisz tam jechać, pooglądaj sobie filmy w YT.
Inni tam pojechali i nagrali rzeczywistość.

Jak można być takim głupim idiotą, żeby nie wiedzieć po co Brytyjczycy skolonizowali Indie i jak
traktowali tamtejszą ludność, tylko tworzyć sobie jakieś idiotyczne usprawiedliwienia???
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Nie musisz tam jechać, pooglądaj sobie filmy w YT.
Inni tam pojechali i nagrali rzeczywistość.

Jak można być takim głupim idiotą, żeby nie wiedzieć po co Brytyjczycy skolonizowali Indie i jak
traktowali tamtejszą ludność, tylko tworzyć sobie jakieś idiotyczne usprawiedliwienia???
nie twierdze, że ten kraj stał się jakiś idealny dzięki temu, ale kompromitujecie się lewico pisząc takie rzeczy

dobra ja kończę już

https://www.youtube.com/watch?v=Mar_wKxV0SQ

to o was jak rozmawiać się powinno z socjalistami

marvolo+IT
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2017, 09:04

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: marvolo+IT »

Czy administrator mógłby usunąć niezwiązaną z wątkiem konwersację między użytkownikami Grymus i fx-technik, która zaczyna się od strony 179? Ich posty nic nie wnoszą odnośnie oszukańczych produktów Pana Jacka Wiśniowskiego a czynią jedynie wątek zaspamowanym.

unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 280
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

Cblondyn pisze:
20 cze 2019, 17:47
unruhe pisze:
20 cze 2019, 17:33

Boja się to ateisci co całe życie odrzucali Boga
To ja ci powiem, czego boja sie ateiści. Nawiedzonych w szaleństwie z obłędem w oczach fundamentalistów religijnych. Od ISIS po katotalibów. Od zawsze i wszędzie :)
W imie boga gotowych do każdej zbrodni i każdej podłości.
Bo historia jest pełna tego typu przykładów do czego są zdolni "wyznawcy jedynego słusznego boga" ;)
Najwięksi zbrodniarze w historii to byli niestety ateisci.
Hitler, Stalin, Mao, Pol Pot, Lenin i inni.

unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 280
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

fx-technik pisze:
20 cze 2019, 17:55

Logika Katolika!
Hitler szedł na wojnę zabijać inne narody z hasłem "Got mit Uns", ponieważ nie wierzył w Boga.
Z taką logiką nie da się nic zrobić.
Mysłem, że jestes trochę madrzejszy.

To teraz zapodam Ci parę cyctatów linka który podałes:
Po opuszczeniu domu rodzinnego nigdy nie uczęszczał na msze, ani też nie przyjmował katolickich sakramentów
Christa Schroeder, sekretarka Hitlera, wspomniała w swych wydanych po latach pamiętnikach: „Hitler nie był przywiązany do Kościoła. Uważał religię chrześcijańską za przeżytek, obłudny wynalazek służący do uzależniania ludzi
Nicolaus von Below, adiutant Hitlera, napisał o postawie religijnej Hitlera w swych wydanych po latach wspomnieniach: „Nigdy nie zauważyłem u niego żadnych oznak pobożności (...)”[43]. Wspominał także, że Hitler wygłaszał publicznie „pogróżki pod adresem Kościołów”[44]. Inny autor twierdzi, że Hitler „bez opanowania dawał się ponosić nienawiści do Żydów, księży, socjaldemokratów, Habsburgów
Istnienie u Hitlera planu rozprawienia się z chrześcijaństwem potwierdza Werner Maser, który przytacza jego słowa na ten temat. Stwierdził on mianowicie, że jeśli chodzi o Kościół katolicki, to pewnego dnia trzeba będzie „wytrzebić go siłą
Plany Hitlera dotyczące rozprawienia się z religią potwierdza również były dygnitarz hitlerowski, Hermann Rauschning, który wspominał pewną wypowiedź Hitlera na temat Kościoła i masonerii. Hitler miał powiedzieć: „Teraz my jesteśmy najsilniejsi i dlatego usuniemy jednych i drugich, zarówno Kościół, jak i masonerię[/quote]
Allan Bullock uważał, że Hitler odwoływał się do Opatrzności w celach propagandowych, by uzyskać poparcie
Longerich Peter uważa, że pewnym jest, że odwołania do opatrzności służyły w walce z pływami Kościoła, a nie realnej wiary
Otto Strasser ateizm Hitlera podał jako powód odejścia z NSDAP: ,,Jesteśmy Chrześcijanami: bez Chrześcijaństwa Europa jest stracona. Hitler jest ateistą[

Starczy, czy jeszcze chcesz parę cytatów ?

I Ty dalej twierdzisz , że Hitler był wierzacy ???

Ręce opadaja.

unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 280
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

fx-technik pisze:
20 cze 2019, 17:43

No widziałem już sporo umierających wierzących.
Ci, którym już mózg nie za bardzo funkcjonował, to po prostu umierali.
Ci, którzy umierali świadomie, przeżywali piekło.

Ateiści zwykle odchodzą spokojnie, bo wiedzą, że nic im nie zagraża.
Hehe dokładnie takiej odpowiedzi sie spodziewałem :)
Oczywiscie, że widziałes mnóstwo ludzi jak umieraja.
Bo przecież Ty wszystko widziałes, przeczytałes wszystkie ksiażki i cały internet, na wszystkim sie znasz.
Na forexie oczywiscie też wymiatasz choć dowodu nikt nie widział.

Jedno zdanie:
''Kozak w necie , p... w swiecie''

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

unruhe pisze:
20 cze 2019, 19:50
Cblondyn pisze:
20 cze 2019, 17:47
unruhe pisze:
20 cze 2019, 17:33

Boja się to ateisci co całe życie odrzucali Boga
To ja ci powiem, czego boja sie ateiści. Nawiedzonych w szaleństwie z obłędem w oczach fundamentalistów religijnych. Od ISIS po katotalibów. Od zawsze i wszędzie :)
W imie boga gotowych do każdej zbrodni i każdej podłości.
Bo historia jest pełna tego typu przykładów do czego są zdolni "wyznawcy jedynego słusznego boga" ;)
Najwięksi zbrodniarze w historii to byli niestety ateisci.
Bzdura. W wyniku wojen religijnych (chociażby wojny trzydziestoletniej w Europie) populacja chociażby w Niemczech spadła z 18 mln do .....4 mln. To ponad .... 77% całej populacji. I podobnie było w innych krajach.
I żeby było śmiesznie protestanci i katolicy wyrzynali się w imie .... tego samego boga :d
Co do Hitlera fakt błogosławienia Wermachtu przez Papierza myslałem, że dla wszystkich jest znany. Stąd napis "Got mit Uns" na ich pasach. Ale czasami prawda dla niektórych wyznawców jest niewygodna :)
Wynika z tego, że za działaniem i postepowaniem Wermachtu stał sam Bóg hehehehe
A miałem juz nie pisać :(

unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 280
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

Nie przez papierza a przez papieża.
Kup sobie słownik ortograficzny.

Podałem Ci garsc cytatów aTy nic nie zrozumiałes.To jeszcze raz może ten cytat:
Allan Bullock uważał, że Hitler odwoływał się do Opatrzności w celach propagandowych, by uzyskać poparcie
Zrozumiałes czy dalej nie ?

To, że ktos odwołuje się do Boga to nie znaczy, że jest wierzacy.
Tylko robi to po to by osiagnać swoje cele .

Już jasniej sie nie da tego wytłumaczyc.

I własnie miałe już nie pisac.
2 godziny minęły i zaprzeczyłes własnym słowom.
W 2 godziny zaledwie !

Cyrk !

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

unruhe pisze:
20 cze 2019, 20:05
fx-technik pisze:
20 cze 2019, 17:55

Logika Katolika!
Hitler szedł na wojnę zabijać inne narody z hasłem "Got mit Uns", ponieważ nie wierzył w Boga.
Z taką logiką nie da się nic zrobić.
Mysłem, że jestes trochę madrzejszy.

To teraz zapodam Ci parę cyctatów linka który podałes:
Po opuszczeniu domu rodzinnego nigdy nie uczęszczał na msze, ani też nie przyjmował katolickich sakramentów
Christa Schroeder, sekretarka Hitlera, wspomniała w swych wydanych po latach pamiętnikach: „Hitler nie był przywiązany do Kościoła. Uważał religię chrześcijańską za przeżytek, obłudny wynalazek służący do uzależniania ludzi
Nicolaus von Below, adiutant Hitlera, napisał o postawie religijnej Hitlera w swych wydanych po latach wspomnieniach: „Nigdy nie zauważyłem u niego żadnych oznak pobożności (...)”[43]. Wspominał także, że Hitler wygłaszał publicznie „pogróżki pod adresem Kościołów”[44]. Inny autor twierdzi, że Hitler „bez opanowania dawał się ponosić nienawiści do Żydów, księży, socjaldemokratów, Habsburgów
Istnienie u Hitlera planu rozprawienia się z chrześcijaństwem potwierdza Werner Maser, który przytacza jego słowa na ten temat. Stwierdził on mianowicie, że jeśli chodzi o Kościół katolicki, to pewnego dnia trzeba będzie „wytrzebić go siłą
Plany Hitlera dotyczące rozprawienia się z religią potwierdza również były dygnitarz hitlerowski, Hermann Rauschning, który wspominał pewną wypowiedź Hitlera na temat Kościoła i masonerii. Hitler miał powiedzieć: „Teraz my jesteśmy najsilniejsi i dlatego usuniemy jednych i drugich, zarówno Kościół, jak i masonerię[/quote]
Allan Bullock uważał, że Hitler odwoływał się do Opatrzności w celach propagandowych, by uzyskać poparcie
Longerich Peter uważa, że pewnym jest, że odwołania do opatrzności służyły w walce z pływami Kościoła, a nie realnej wiary
Otto Strasser ateizm Hitlera podał jako powód odejścia z NSDAP: ,,Jesteśmy Chrześcijanami: bez Chrześcijaństwa Europa jest stracona. Hitler jest ateistą[

Starczy, czy jeszcze chcesz parę cytatów ?

I Ty dalej twierdzisz , że Hitler był wierzacy ???

Ręce opadaja.
A co? Przecież miał w planie zrobić dokładnie, jak przykazał Bóg Starego Testamentu.
To właśnie Hitler był wierzący.
Chrześcijanie i Katolicy to jakieś pokręty, które dorobiły sobie dziwną, niestworzoną teorię.
Dlatego sami między sobą nie mogą się dogadać w co wierzą.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Grymus pisze:
20 cze 2019, 19:06
Nie musisz tam jechać, pooglądaj sobie filmy w YT.
Inni tam pojechali i nagrali rzeczywistość.

Jak można być takim głupim idiotą, żeby nie wiedzieć po co Brytyjczycy skolonizowali Indie i jak
traktowali tamtejszą ludność, tylko tworzyć sobie jakieś idiotyczne usprawiedliwienia???
nie twierdze, że ten kraj stał się jakiś idealny dzięki temu, ale kompromitujecie się lewico pisząc takie rzeczy

dobra ja kończę już

https://www.youtube.com/watch?v=Mar_wKxV0SQ

to o was jak rozmawiać się powinno z socjalistami
Znalazłem w sieci coś takiego:
http://dspace.uni.lodz.pl:8080/xmlui/bi ... sAllowed=y
Historia Brytyjskich Indii w ujęciu neoliberalnym i marksistowskim

Czyta się jakby dokładnie to, co ty twierdzisz.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ODPOWIEDZ