Rozważania o religii

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

:d :d :d :d :d
Doedukuj się chłopie bo wypisujesz kompletne bzdury
https://pl.wikipedia.org/wiki/Epoka_wiktoria%C5%84ska

Wielka Brytania była wtedy u szczytu potęgi imperialnej, mówiło się, że nad Imperium Brytyjskim „słońce nigdy nie zachodzi”. Były to też czasy rewolucji przemysłowej.
W kraju panowała stabilizacja i rósł dobrobyt, a Wielka Brytania stała się największym mocarstwem światowym. Imperium brytyjskie było wówczas największym państwem w dziejach.


Już starczy? A jak nie to polecam książkę Fergusona " Imperium. Jak Wielka Brytania zbudowała nowoczesny świat".

Tak więc zamilcz

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

unruhe pisze:
20 cze 2019, 16:06
fx-technik pisze:
20 cze 2019, 15:59

To, co ty jeszcze tutaj robisz?
Weź skocz w dachu Mariotta, albo wskocz pod pędzący pociąg, to szybciej znajdziesz się w niebie.
Uwierz mi, śmierć przez bardzo silny szok w głowę jest momentalna i nic nie boli.
Nie znajdzie sie wniebie tylko raczej w piekle.
Samobójstwo jest grzechem ciężkim a z grzechem ciężkim idzie się do piekła a nie do nieba.
No tak, to można jakoś ominąć, żeby nie było samobójstwem, jak wszystkie przykazania.
Masz tutaj fajną piosenkę, która to ilustruje:
https://www.youtube.com/watch?v=j8ZF_R_j0OY
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 280
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

fx-technik pisze:
20 cze 2019, 16:02
unruhe pisze:
20 cze 2019, 16:01
fx-technik pisze:
20 cze 2019, 15:27

Nie znam osobiście Newtona, nigdy z nim nie rozmawiałem, więc nie wiem, czy on wierzył w Boga i w Biblię, czy tylko "wierzył" oficjalnie, bo inaczej by nie mógł funkcjonować. Podobnie jak za czasów minionych w Polsce wiele ludzi było członkami PZPR, chociaż nigdy nie byli prawdziwymi komunistami.
Ale za to Hitlera uznajesz za osobę na pewno wierzaca.
Chociaż go nie znałes, nie rozmawiałes...
Bo tak Ci po prostu pasuje.

I nawet w tym linki z wikipedii jest wiele napisane iż Hitler nie był wierzacy.

Ale co tam, Ty wiesz lepiej.
Mówi ci coś hasło "Got mit Uns", które widniało na każdym hitlerowskim mundurze?
I co z tego , że widniało ??
To znaczy, że Hitler był wierzacy ???

Czy tylko miało to czemus służyć ?

Pomysl trochę.

Przeczytaj ten link z wikipedii co zapodałes może, bo chyba go w ogóle nie czytałe.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Grymus pisze:
20 cze 2019, 16:07
:d :d :d :d :d
Doedukuj się chłopie bo wypisujesz kompletne bzdury
https://pl.wikipedia.org/wiki/Epoka_wiktoria%C5%84ska

Wielka Brytania była wtedy u szczytu potęgi imperialnej, mówiło się, że nad Imperium Brytyjskim „słońce nigdy nie zachodzi”. Były to też czasy rewolucji przemysłowej.
W kraju panowała stabilizacja i rósł dobrobyt, a Wielka Brytania stała się największym mocarstwem światowym. Imperium brytyjskie było wówczas największym państwem w dziejach.


Już starczy? A jak nie to polecam książkę Fergusona " Imperium. Jak Wielka Brytania zbudowała nowoczesny świat".

Tak więc zamilcz
Powtarzam. Doedukuj się. A bogactwo WB wzieło się głównie z podbojów i ich grabierzy z krajów podbitych. Juz nie wspomne o tysiacach wymordowanych którzy przeciw temu protestowali.
I jednoczesnie w tym czasie rozwijał się krwawy kapitalizm gdzie ludzie pracowali po 12/dziennie za miske zupy. I co było normą. Nieuku wracaj do szkoły bo wstyd

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Co do Hitlera ja napisałem już dłuższa wypowiedź parę stron temu i to wszystko wyjaśnia, fx-technik nie umiał odpowiedzieć

Grymus
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 26 sty 2017, 01:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Grymus »

Powtarzam. Doedukuj się. A bogactwo WB wzieło się głównie z podbojów i ich grabierzy z krajów podbitych. Juz nie wspomne o tysiacach wymordowanych którzy przeciw temu protestowali.
I jednoczesnie w tym czasie rozwijał się krwawy kapitalizm gdzie ludzie pracowali po 12/dziennie za miske zupy. I co było normą. Nieuku wracaj do szkoły bo wstyd
hahah no tak socjalista pier*****

dzięki kapitalizmowi masz komputery, samochody i kurwa wszystko co potrzebujesz na dzień dzisiejszy, ale hejtuj to brawo !

Co z tego, że w tym okresie powstawało najwięcej wynalazków, które zmieniły ludzkie życia. Nie znasz się a pierdolisz jak lewak typowy.

http://bartlomiejpejo.pl/prof-robert-gw ... xvi-wieku/

Prof. Robert Gwiazdowski powiedział: „Chłop pańszczyźniany pracował więc dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczpospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna”. jak kapitalizm był wyzyskiem to co teraz JEST?

unruhe
Gaduła
Gaduła
Posty: 280
Rejestracja: 12 lip 2017, 16:47

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: unruhe »

A co do naukowców.
To się mylili, myla i będa mylić jeszcze nie raz.
co dzis niby jest odowodnione , to ktos za 100 może to obalić.

Kiedy naukowcy lekarze polecali lobotomie.

gdyby wtedy blondyd i technik mieli zalecenie wykonanie lobotomii, na pewno by poszli.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

W tej piosence jest fajny wiersz:
"Robię co inni mi mówią, że Biblia mi nakazjue".
Kwintesencja religii.

Czym się Wasza religia różni od Nazizmu, Komunizmu, Tyranii, czy chociażby od ustroju Korei
Północnej???
Gdyby Wam pozwolono, do byście byli tacy sami, jak Islamiści.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

unruhe pisze:
20 cze 2019, 16:18
A co do naukowców.
To się mylili, myla i będa mylić jeszcze nie raz.
co dzis niby jest odowodnione , to ktos za 100 może to obalić.

Kiedy naukowcy lekarze polecali lobotomie.

gdyby wtedy blondyd i technik mieli zalecenie wykonanie lobotomii, na pewno by poszli.
I to sa te "dowody" na istnienie boga?
:d :d :d :d :d
Litości chłopie

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

unruhe pisze:
20 cze 2019, 16:18
A co do naukowców.
To się mylili, myla i będa mylić jeszcze nie raz.
co dzis niby jest odowodnione , to ktos za 100 może to obalić.

Kiedy naukowcy lekarze polecali lobotomie.

gdyby wtedy blondyd i technik mieli zalecenie wykonanie lobotomii, na pewno by poszli.
Na tym polega nauka.
Dlatego, np. w takim Cern pracuje jakieś 5000 naukowców.
Trzeba po kolei, mylić się, poprawiać, mylić się poprawiać, itd.
Tylko na tej zasadzie masz dziś pierdolonego smartfona, że ileśtam tysięcy naukowców po drodze się pomyliło.
Z waszej perspektywy, to byśmy nadal banany na drzewach wpierdalali, a nawet nie banany, bo banan naturalny
jest niejadalny, a te co teraz jemy to dzieło człowieka jest.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ODPOWIEDZ